Acquire
Zdjęcie modelu Audi A6 e-tron concept

A6 e-tron concept¹

E-wolucja o klasycznych liniach

E jak e-tron i elegancja

Audi konsekwentnie realizuje swoją „e-wolucję” w kierunku rozwoju mobilności elektrycznej. Podczas Auto Show Shanghai 2021 został zaprezentowany samochód koncepcyjny A6 e-tron concept¹, który zapowiedział innowacyjną rodzinę w pełni elektrycznych pojazdów skonstruowanych z myślą o masowej produkcji.

Video

Audi A6 e-tron concept¹: rozjaśnia przyszłość

Oświetlenie w Audi A6 e-tron concept¹ musi spełniać wiele funkcji – od estetyki po bezpieczeństwo podczas jazdy. Drugą funkcję spełniają między innymi projektory o wysokiej rozdzielczości, które wyświetlają na nawierzchni także symbole ostrzegawcze: przykładowo informują rowerzystów o nadchodzącym otwarciu się drzwi pojazdu.

Audi A6 e-tron concept
Audi A6 e-tron concept

Audi A6 e-tron concept¹

Samochód koncepcyjny Audi A6 e-tron concept¹ to połączenie emocjonalnego, dynamicznego designu i najwyższej funkcjonalności na co dzień.

Prezentowany pojazd jest samochodem koncepcyjnym, niedostępnym w sprzedaży na rynku polskim.

Dowiedz się więcej
 • 1920x1080-desktop-g22-avant-going-electric-13622B01.jpg
  Avant jutra

  Przyszłość rodziny Audi A6 jest w pełni elektryczna. Przedsmak tego, co ma nadejść, daje spojrzenie na nowe Audi A6 Avant e-tron concept¹.

  Dowiedz się więcej
 • 1920x1080-desktop-E6-Showcar-07821B01.jpg
  Konsekwentne myślenie o przyszłości

  Audi A6 e-tron concept¹ to kolejne spojrzenie na przyszłość luksusowych samochodów elektrycznych. Poznaj czterodrzwiowego koncepcyjnego Sportbacka klasy premium.

  Dowiedz się więcej

Przegapiłeś transmisję na żywo?

Tutaj możesz obejrzeć najważniejsze momenty światowej premiery Audi A6 e-tron concept¹

 • Hero1_urbansphere_2022_4071_RGB_1920x1080.jpg
  Audi urbansphere concept¹

  Ten samochód koncepcyjny został zaprojektowany zaczynając od wnętrza. Łączy luksusową, przestronną przestrzeń z funkcjami cyfrowymi.

  Dowiedz się więcej
 • skysphere_2021_3370_sRGB_1920x1080.jpg
  Audi skysphere concept¹

  Pierwszy pojazd z serii sphere koncentruje się na połączeniu technologii i designu, oferując dwa różne rodzaje wrażeń z jazdy.

  Dowiedz się więcej
 • 1920x1080_Heroe-1.png
  Audi grandsphere concept¹

  Drugi model z serii sphere: elektryczny, zautomatyzowany¹ i z przestrzenią na niesamowite wrażenia.

  Dowiedz się więcej
1
Prezentowany pojazd jest samochodem koncepcyjnym, niedostępnym w sprzedaży. Przedstawione funkcje jazdy autonomicznej to technologie, które są obecnie w fazie rozwoju, nie są dostępne w sprzedaży i działają w ramach ograniczeń systemowych. Wszystkie ukazane zastosowania techniczne systemu i funkcjonalności przedstawiają możliwą koncepcję, ostatecznie mogą różnić się oraz być uzależnione od lokalnych regulacji prawnych.