Acquire
A3 Limousine > A3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 137–115 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 6,0–4,4 l/100 km

Audi A3 Sedan widok z przodu

Sportowy design, wysoka funkcjonalność

Elegancka sylwetka oraz wyrazisty design z przodu i z tyłu nowego Audi A3 Limousine budzą emocje. Doświadcz postępu dzięki technologii, która zapewnia w pełni cyfrowe połączenie ze światem.

A3 Limousine

162 940 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 5,5 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 125 g/km

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
Kontynuuj konfigurację
A3 Limousine

Wymiary

Pierwsze wrażenie ma znaczenie

Zdecyduj, w jakim kolorze lakieru Twoje Audi A3 Limousine będzie bardziej efektowne. Do wyboru jest na przykład czerwony Progressive metalik*.

Fascynująca technologia oświetlenia: Zaprojektowane na nowo reflektory Matrix LED* nadają Audi A3 Limousine charyzmatyczny wygląd. Do wyboru są trzy dodatkowe grafiki świateł dziennych, wybierane w systemie MMI, które pozwalają stworzyć spersonalizowaną choreografię świetlną.

Dostosowane do Ciebie

Praktyczne na co dzień i funkcjonalne w razie potrzeby. Dostępny opcjonalnie podział oparcia tylnej kanapy* w proporcjach 40:20:40 sprawia, że nowe Audi A3 Limousine to niezwykle elastyczny towarzysz podróży. Pojemność bagażnika wynosi 425 litrów.

Intensywne wrażenia dźwiękowe

W Audi A3 Limousine dostępny jest opcjonalnie system nagłośnienia SONOS Premium z dźwiękiem 3D*. 15 wysokowydajnych głośników wraz z subwooferem, zapewnia imponujące wrażenia dźwiękowe. W pełni odczuwalne są bogate basy, a jakość odtwarzania niskich i wysokich tonów jest wręcz doskonała.

Audi Sonos

Inteligentna sieć

Niezbędne w trakcie jazdy informacje są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości dzięki wirtualnemu kokpitowi Audi plus. Nawigacja MMI plus z MMI touch response umożliwia korzystanie z szerokiej oferty Audi connect*. Daje to dostęp do usług cyfrowych w zakresie Infotainment, nawigacji, bezpieczeństwa i serwisu.

Jeszcze bardziej osobiste

Fascynujące zdjęcia lub słynni bohaterowie kina: po prostu wybierz swoje ulubione zdjęcie w aplikacji myAudi* i wyświetlaj je jako tło*,* na MMI. Piękny efekt: pakiet oświetlenia Ambiente plus* automatycznie dostosowuje nastrój kolorystyczny do motywu.

Kokpit Audi A3 SportbackKokpit Audi A3 Sportback

Uwaga: ilustracja pochodzi z Audi A3 Sportback. Tło w MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Dynamika z każdej perspektywy

Większy komfort lub sportowe wrażenia – Ty decydujesz, jak będziesz prowadzić swoje Audi A3 Limousine. Inteligentne systemy wsparcia kierowcy*,* wspierają Cię w trakcie jazdy, a technologia mild hybrid* pozwala na odzyskiwanie energii.

Jeszcze bardziej niezwykłe - Dzięki Audi exclusive*

Spraw, by Twój samochód był wyjątkowy - tak jak Ty. Spersonalizuj swoje Audi A3 Limousine z Audi exclusive, wybierając na przykład lakier zielony Java metalik.

Audi A3 Limousine Audi Exclusiv

Tak różnorodne jak życie

Korzystając z Oryginalnych Akcesoriów Audi*, na wiele sposobów urozmaicisz wygląd swojego Audi A3 Limousine. Skorzystaj z rozwiązań szytych na miarę, które zachwycają fascynującym designem i wysoką funkcjonalnością.

Bagażnik dachowy Audi A3 Limousine

Wszechstronny specjalista: Zabierz ze sobą dwa rowery. Składany bagażnik rowerowy Audi w kolorze czarnym, montowany na hak holowniczy, ułatwia transport, a dzięki niewielkiej wadze jest łatwy w montażu.

Wideok z boku Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A3 Limousine.