Acquire

3-strefowa automatyczna klimatyzacja

3-strefowy automatyczny układ klimatyzacji pozwala każdemu z pasażerów na indywidualne sterowanie temperaturą wnętrza samochodu. Oddzielnie można ustawić temperaturę dla strony kierowcy, przedniego pasażera oraz dla tylnych siedzeń.

Elektroniczna regulacja temperatury, przepływu i rozdziału powietrza. Dodatkową funkcję stanowi regulacja w zależności od promieni słonecznych. Temperaturę można regulować oddzielnie dla strony kierowcy i przedniego pasażera oraz dla pasażerów z tyłu. Po naciśnięciu przycisku rozmrażania powietrze o odpowiedniej temperaturze jest kierowane bezpośrednio na przednią szybę i szyby boczne, aby szybciej pozbyć się pary oraz lodu i bardziej wydajnie poprawić widoczność. 3-strefowy automatyczny układ klimatyzacji deluxe oferuje również automatyczną recyrkulację powietrza w połączeniu z filtrem przeciwpyłkowym, który usuwa kurz i zapachy. Pomaga to zmniejszyć stężenie drobin pyłu, zapachów i alergenów we wnętrzu samochodu.
Twoje korzyści
  • oddzielna temperatura dla przedniej części po lewej stronie i przedniej części po prawej stronie oraz dla tyłu samochodu
  • elektroniczna regulacja natężenia przepływu i rozdziału powietrza
  • oddzielny przycisk rozmrażania do szybkiego oczyszczenia z lodu przedniej szyby i szyb bocznych
  • sterowanie uwzględnia promieniowanie słoneczne
  • filtr przeciwpyłkowy, który wyłapuje kurz i zapachy