Acquire

W pełni cyfrowy zestaw wskaźników o dużej rozdzielczości potrafi jeszcze lepiej wyświetlić informacje dotyczące systemu Infotainment oraz funkcji samochodu.

W pełni cyfrowy zestaw wskaźników o dużej rozdzielczości z kolorowym wyświetlaczem 10,25'' wyświetla różne informacje dotyczące systemu Infotainment i funkcji samochodu bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Komputer pokładowy z długookresowym i krótkookresowym zapisywaniem parametrów dostarcza takich informacji jak średnie i chwilowe zużycie paliwa, pozostały zasięg, średnia prędkość, czas jazdy i pokonana odległość. Zintegrowany program wydajności dostarcza kierowcy danych podsumowujących zużycie paliwa i wskazówek, co zrobić, aby zaoszczędzić jeszcze więcej paliwa. Posiada asystenta wspomagania koncentracji.

W cyfrowym zestawie wskaźników można wyświetlić następujące treści:
  • prędkość, czas, przebieg samochodu, temperatura na zewnątrz, ostrzeżenie o niskim poziomie paliwa i pozostały zasięg
  • zalecenia zmiany biegu dla ręcznej skrzyni biegów i dla automatycznej skrzyni biegów w trybie ręcznym
  • aktualnie odtwarzana stacja radiowa lub utwór muzyczny
  • listy stacji radiowych i mediów
  • „klasyczny” format wyświetlania
  • jeśli jest dostępny – menu telefonu (w połączeniu z kierownicą wielofunkcyjną)
Dostępny opcjonalnie wirtualny kokpit Audi z różnymi dodatkowymi funkcjami pozwala na wyświetlanie informacji o samochodzie i jego funkcjach w sposób zoptymalizowany i jasno ustrukturyzowany. Idealnie dostosowany do Twoich specyficznych wymagań, posiada różne opcje wyświetlania. Wirtualny kokpit Audi plus oprócz trybu „classic” oferuje zaawansowane indywidualne opcje wyświetlania – „dynamic” i „sport”.