Acquire

Audi connect Emergency & Service z Audi connect Remote & Control

Jeśli coś pójdzie nie tak, bezpośrednim wsparciem może służyć Audi connect Emergency & Service. Usługa ta może na przykład wysłać prośbę o pomoc w przypadku awarii, nawiązać połączenie z numerem alarmowym lub zgłosić konieczność następnej wizyty w warsztacie. Usługi Audi connect remote & control zapewniają przydatne informacje o Twoim samochodzie. Możesz na przykład wyświetlić dane jazdy dotyczące zużycia paliwa lub aktualne miejsce zaparkowania samochodu. 

Audi connect Emergency & Service
Dzięki Audi connect Emergency & Service będziesz się czuł bezpiecznie w każdej podróży niezależnie od tego, co się wydarzy lub dokąd poprowadzi cię droga. Gdy na przykład dojdzie do poważnego wypadku, system umożliwia wezwanie pomocy do centrum alarmowego Audi. Informacje o samochodzie zostaną przekazane, dzięki czemu pomoc nadejdzie tak szybko, jak to tylko możliwe.

Pakiet obejmuje następujące usługi:
  • wezwanie pomocy ¹
  • pomoc drogowa online
  • pomoc Audi w razie wypadku
  • prośba o wsparcie techniczne²

Audi connect Remote & Control
Usługi Audi connect Remote & Control łączą samochód ze smartfonem. Za pomocą aplikacji myAudi³‧ ⁴ możesz zdalnie uzyskać dostęp do samochodu, zobaczyć ostatnie miejsce zaparkowania oraz aktualny status samochodu. Obejmuje on takie informacje jak aktualny poziom paliwa i oleju, aktualny przebieg samochodu, datę następnego przypadającego przeglądu oraz informacje o tym, czy drzwi i okna są zamknięte. Z połączenia online mogą skorzystać również niektóre dostępne opcjonalnie elementy wyposażenia. Na przykład poprzez aplikację myAudi można uruchomić lub zaprogramować czas działania ogrzewania postojowego. Natomiast w przypadku zadziałania układu alarmowego Ty otrzymasz wiadomość push na swój smartfon.

Pakiet obejmuje następujące usługi:
  •  lokalizacja samochodu
  •  status samochodu
  •  zdalne ogrzewanie postojowe⁶
  •  powiadomienie w przypadku zadziałania układu alarmowego⁷‧ ⁸
Informacje prawne i uwagi dotyczące korzystania z usług Audi connect można znaleźć tutaj:
Z usług obsługiwanych przez Audi connect można korzystać tylko w połączeniu z dostępnym opcjonalnie systemem nawigacji. Dostawcą usług Audi connect są importerzy AUDI AG. Połączenie danych dla usług Audi connect jest nawiązywane poprzez dostawcę usług mobilnych i kartę SIM, która jest na stałe wbudowana w samochodzie. Koszty tych połączeń danych są zawarte w cenie usług Audi connect. Usługa nie obejmuje połączenia danych dla hotspota Wi-Fi, korzystania z radia internetowego i radia hybrydowego ani innych usług realizowanych poprzez aplikacje Audi na smartfony. Połączenie danych potrzebne do korzystania z hotspota Wi-Fi, radia internetowego i radia hybrydowego oraz innych usług realizowanych za pośrednictwem aplikacji Audi na smartfony jest nawiązywane przez wbudowaną na stałe w samochodzie kartę SIM i opłacane według taryfikatora dostawcy Audi. Informacje o taryfach i rejestracji znajdziesz na stronie www.audi.com/myaudi.

Dostępność usług oferowanych przez Audi connect navigation & infotainment jest różna w różnych krajach.

Zasadniczo usługi są dostępne na okres przynajmniej 1 roku od momentu przekazania samochodu. Usługi Audi connect są oparte na usługach firm zewnętrznych, dlatego też nie można zagwarantować ich stałej dostępności, ponieważ wchodzi to w zakres odpowiedzialności firmy zewnętrznej. Po upływie 24 miesięcy od momentu wydania samochodu usługi Audi connect zostaną jeden raz przedłużone bezpłatnie na okres kolejnych 12 miesięcy. Jeśli nie chcesz tego przedłużenia, skontaktuj się z:

AUDI AG
Audi International Customer Care Services
85045 Ingolstadt, Niemcy
Adres e-mail: kundenbetreuung@audi.de
Tel.: +49 800 28347378423

Zapytaj partnera Audi o kolejne odpłatne przedłużenia usług Audi connect. W zależności od modelu samochodu Audi connect zapewnia dostęp do usług Google. Nie można zagwarantować stałej dostępności tych usług, ponieważ wchodzi to w zakres odpowiedzialności Google. Aby uzyskać więcej informacji o usługach Audi connect, wejdź na stronę www.audi.com/connect lub skontaktuj się z partnerem Audi; aby uzyskać informacje o warunkach umowy skontaktuj się z dostawcą usług mobilnych.

Informacje prawne o usługach Audi connect Emergency & Service z Audi connect Remote & Control
Usługi są realizowane za pośrednictwem wbudowanej na stałe w samochodzie karty SIM. Koszty rozmów telefonicznych i połączeń danych są zawarte w cenie usług. Usługi, których dostawcą jest firma Audi, są dostępne tylko na obszarach, gdzie jest zasięg sieci komórkowej operatora wybranego przez Audi. Usługi przynależące do Audi connect Emergency & Service są dostarczane przez okres 10 lat od momentu wydania samochodu. Z usług należących do Audi connect remote & control można korzystać bezpłatnie przez okres 3 lat od momentu wydania samochodu, a następnie można je przedłużyć za dodatkową opłatą.

Dodatkowa uwaga:
Mogą się pojawić przerwy w dostawie usług spowodowane siłą wyższą i odgórnymi nakazami oraz działaniami technicznymi lub innymi działaniami przeprowadzanymi w systemach AUDI AG, dostawców lub operatorów sieci, których celem jest zapewnienie prawidłowego działania (np. konserwacje, naprawy, aktualizacje oprogramowania systemów, przedłużenia). AUDI AG podejmie wszelkie działania w celu jak najszybszego usunięcia przyczyny przerwy w dostawie lub wypracowania alternatywnego rozwiązania.

W zależności od dostępności w danym kraju.

¹ Komunikacja w języku ustawionym w systemie MMI. Dostępne dla usługi wezwania pomocy języki są różne w różnych krajach.
² Wymagana jest wcześniejsza rejestracja i aktywacja funkcji na stronie www.audi.com/myaudi.
³ W zależności od dostępności w danym kraju.
⁴ Kompatybilne z systemami Apple iOS 10.0 i Android 6 oraz nowszymi wersjami. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.audi.com/myaudi. Aktywne połączenie Wi-Fi pomiędzy smartfonem a Audi MMI jest wymagane do usługi streamingowania mediów online Audi connect oraz uzyskania dostępu do kalendarza.
⁵ Silnika nie można uruchomić bez kluczyka samochodu.
⁶ Tylko w połączeniu z dostępnym opcjonalnie ogrzewaniem postojowym.
⁷ Tylko w połączeniu z dostępnym opcjonalnie układem alarmowym.
⁸ Tylko w przypadku pozwolenia na otrzymywanie powiadomień w postaci wiadomości push.