Acquire

Automatyczne włączanie i wyłączanie świateł drogowych w ramach swoich możliwości zmniejsza oślepienie spowodowane przez nadjeżdżające pojazdy oraz oślepienie innych uczestników ruchu drogowego.

W ramach swoich możliwości asystent świateł drogowych automatycznie wykrywa światła reflektorów pojazdów nadjeżdżających z przeciwka, tylne światła innych uczestników ruchu drogowego oraz źródła światła na terenie zabudowanym. Światła drogowe są wyłączane i włączane automatycznie w zależności od sytuacji na drodze. System zwiększa w ten sposób widoczność i poprawia komfort.

Samochód już dzisiaj ma wyposażenie odpowiednie do tego, aby wykorzystać przyszłe technologie na żądanie. Aktualnie trwają prace nad ukończeniem sklepu internetowego. Gdy tylko będzie on dostępny, to wyposażenie będzie można również zamówić na określony okres (np. miesięcznie, rocznie) po zakupie samochodu.
Uwaga: System działa tylko w ramach własnych możliwości i stanowi jedynie wsparcie dla kierowcy. To kierowca jest odpowiedzialny za samochód na drodze i za skupienie uwagi na drodze.