Acquire

Obręcze kół ze stopu metali lekkich, Audi Sport 8.0Jx19", 5 - ramienne z podwójnymi ramionami, polerowane w tonacji antracytowej czerni, z oponami 235/35 R19, 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie

Ubezpieczenie opon – 3 lata

Bez dopłaty  

Zapewniamy ochronę ubezpieczeniową na wypadek uszkodzenia opony, do którego doszło na skutek najechania na ostre przedmioty, uderzeniem w krawędź krawężnika lub w przypadku wandalizmu.

Ochrona nie obejmuje opon, które są:
a) montowane w pojazdach o masie całkowitej przekraczającej 5,9 t,
b) używane w pojazdach związanych z realizacją prac budowlano – montażowych,
c) używane w samochodach szkolących kierowców, usługach kurierskich, taksówkach, innych płatnych przewozach pasażerskich lub samochodach do wynajęcia.


Otrzymasz rekompensatę na kwotę faktury na zakup nowej opony zgodnie z poniższym zestawieniem. Kwota jest oparta na cenie hurtowej brutto nowej opony o porównywalnych lub takich samych wymiarach (rozmiar, szerokość, jakość, właściwości jezdne), co uszkodzona opona.

Okres 0-12 miesięcy od zakupu opony: rekompensata kosztu nowej opony 100%, rekompensata kosztu montażu 100%

Okres 12-24 miesięcy od zakupu opony: rekompensata kosztu nowej opony 50%, rekompensata kosztu montażu 100%

Okres 24-36 miesięcy od zakupu opony: rekompensata kosztu nowej opony 25%, rekompensata kosztu montażu 100%

 

Ubezpieczenie obejmuje również koszty montażu (w tym montaż opony, wentyl, ciężarki, wyważenie, wymiana i utylizacja uszkodzonej opony) ponoszone przy wymianie opony. Jakość i ilość opon na wymianę muszą być takie same jak w przypadku uszkodzonej opony.

Świadczenie (rekompensata i koszty montażu) przysługują tylko w przypadku wymiany na nową oponę, która zastępuje uszkodzoną oponę. Rekompensata nie obejmuje wypłaty gotówki. Przejęcie dalszych poniesionych kosztów, poza kosztami montażu, nie są możliwe.

Uwaga!

Ubezpieczenie obejmuje również opony i koła oryginalne dodatkowo zakupione od Autoryzowanego Serwisu lub Autoryzowanego Dealera Audi.

Więcej informacji o programie na stronie

https://www.audi.pl/pl/web/pl/strefa-klienta/twoje-korzysci.html#layer=/content/pl/web/pl/strefa-klienta/twoje-korzysci/layer/gwarancja-audi/gwarancja-na-opony.html

Od Audi Sport GmbH.

Koła z obręczami ze stopu lekkiego, błyszczącymi toczonymi lub błyszczącymi walcowanymi oraz polerowanymi lub częściowo polerowanymi; kół z obręczami ze stopu lekkiego nie wolno używać w warunkach zimowych. Z uwagi na proces produkcji powierzchnia obręczy nie ma wystarczającego zabezpieczenia przed korozją na takie sytuacje i sól drogowa lub inne podobne substancję mogą spowodować jej trwałe uszkodzenie.