Acquire

Pozwala na komfortowe nawiązywanie i odbieranie połączeń telefonicznych podczas jazdy i na bezprzewodowe ładowanie kompatybilnych smartfonów w samochodzie. Daje też możliwość podłączenia drugiego smartfona.

Audi phone box light umożliwia podłączenie do samochodu poprzez Bluetooth maksymalnie dwóch smartfonów, dzięki czemu będziesz mógł nawiązywać połączenia telefoniczne i odtwarzać swoją muzykę w samochodzie. W zależności od modelu smartfona¹ na wyświetlaczu systemu MMI poprzez Bluetooth mogą być wyświetlane e-maile i komunikaty tekstowe. Ładowarka telefonu komórkowego służy do ładowania i przewożenia smartfonów o wymiarach 170 x 87 mm. Jest ona umieszczona w środkowym podłokietniku z przodu. Ładowarka jest na tyle duża, że można do niej włożyć duży smartfon. Ze względu na fakt, że coraz większą liczbę telefonów komórkowych można teraz ładować bezprzewodowo, Audi phone box oferuje funkcję ładowania indukcyjnego (standard Qi)² oraz ładowanie poprzez USB. Status ładowania jest pokazywany na wyświetlaczu dotykowym MMI.

Audi phone box light obejmuje:
  • uniwersalny interfejs Bluetooth
  • wygodny, zintegrowany zestaw głośnomówiący
  • możliwość ładowania przez USB-A lub ładowania bezprzewodowego (standard Qi)²
  • ostrzeżenie w przypadku pozostawienia telefonu w samochodzie
  • status ładowania pokazywany na wyświetlaczu dotykowym MMI
  • możliwość podłączenia drugiego telefonu komórkowego

Dzięki podłączeniu smartfona do zewnętrznej anteny samochodu dostępny opcjonalnie Audi phone box umożliwia podczas jazdy nawiązywanie i odbieranie połączeń telefonicznych o znakomitej jakości sygnału, a dzięki obsłudze LTE również o nienagannej jakości dźwięku.

W połączeniu z dostępnym opcjonalnie systemem MMI navigation plus z MMI touch oraz Audi connect³ otrzymujesz zaawansowany system operacyjny z wieloma funkcjami z zakresu nawigacji, komunikacji, informacji i rozrywki.
¹ W celu uzyskania informacji o kompatybilnych modelach telefonów komórkowych skontaktuj się z partnerem Audi lub wejdź na stronę www.audi.com/bluetooth.
² W celu uzyskania informacji o dostępności w różnych krajach skontaktuj się z partnerem Audi.
³ Informacje prawne i uwagi dotyczące korzystania z usług Audi connect można znaleźć tutaj:
Z usług obsługiwanych przez Audi connect można korzystać tylko w połączeniu z dostępnym opcjonalnie systemem nawigacji. Dostawcą usług Audi connect jest AUDI AG/importerzy. Połączenie danych dla usług Audi connect jest nawiązywane poprzez dostawcę usług mobilnych i kartę SIM, która jest na stałe wbudowana w samochodzie. Koszty tych połączeń danych są zawarte w cenie usług Audi connect. Usługa nie obejmuje połączenia danych dla hotspota Wi-Fi, korzystania z radia internetowego i radia hybrydowego ani innych usług realizowanych poprzez aplikacje Audi na smartfony. Połączenie danych potrzebne do korzystania z hotspota Wi-Fi, radia internetowego i radia hybrydowego oraz innych usług realizowanych za pośrednictwem aplikacji Audi na smartfony jest nawiązywane przez wbudowaną na stałe w samochodzie kartę SIM i opłacane według taryfikatora dostawcy Audi. Informacje o taryfach i rejestracji znajdziesz na stronie www.audi.com/myaudi.

Dostępność usług oferowanych przez Audi connect navigation & infotainment jest różna w różnych krajach.

Zasadniczo usługi są dostępne na okres przynajmniej 1 roku od momentu przekazania samochodu. Usługi Audi connect są oparte na usługach firm zewnętrznych, dlatego też nie można zagwarantować ich stałej dostępności, ponieważ wchodzi to w zakres odpowiedzialności firmy zewnętrznej. Po upływie 24 miesięcy od momentu wydania samochodu usługi Audi connect zostaną jeden raz przedłużone bezpłatnie na okres kolejnych 12 miesięcy. Jeśli nie chcesz tego przedłużenia, skontaktuj się z:

AUDI AG
Audi International Customer Care Services
85045 Ingolstadt, Niemcy
Adres e-mail: kundenbetreuung@audi.de
Tel.: +49 800 28347378423

Zapytaj partnera Audi o kolejne przedłużenia usług Audi connect. W zależności od modelu samochodu Audi connect zapewnia dostęp do usług Google. Nie można zagwarantować stałej dostępności tych usług, ponieważ wchodzi to w zakres odpowiedzialności Google. Aby uzyskać więcej informacji o usługach Audi connect, wejdź na stronę www.audi.com/connect lub skontaktuj się z partnerem Audi; aby uzyskać informacje o warunkach umowy skontaktuj się z dostawcą usług mobilnych.

Informacje prawne o usługach Audi connect emergency call & service z Audi connect remote & control
Usługi są realizowane za pośrednictwem wbudowanej na stałe w samochodzie karty SIM. Koszty rozmów telefonicznych i połączeń danych są zawarte w cenie usług. Usługi, których dostawcą jest firma Audi, są dostępne tylko na obszarach, gdzie jest zasięg sieci komórkowej operatora wybranego przez Audi. Usługi przynależące do Audi connect emergency call & service są dostarczane przez okres 10 lat od momentu wydania samochodu. Z usług należących do Audi connect remote & control można korzystać bezpłatnie przez okres 3 lat od momentu wydania samochodu, a następnie można je przedłużyć za dodatkową opłatą.

Dodatkowa uwaga:
Mogą się pojawić przerwy w dostawie usług spowodowane siłą wyższą i odgórnymi nakazami oraz działaniami technicznymi lub innymi działaniami przeprowadzanymi w systemach AUDI AG, dostawców lub operatorów sieci, których celem jest zapewnienie prawidłowego działania (np. konserwacje, naprawy, aktualizacje oprogramowania systemów, przedłużenia). AUDI AG podejmie wszelkie działania w celu jak najszybszego usunięcia przyczyny przerwy w dostawie lub wypracowania alternatywnego rozwiązania.
Twoje korzyści
  • praktyczna możliwość ładowania telefonu komórkowego przez USB
  • możliwość ładowania bezprzewodowego w standardzie Qi²
  • bezpieczne miejsce do przechowywania telefonu komórkowego
  • możliwość podłączenia dwóch smartfonów