Acquire

Ogrzewanie postojowe i wentylacja

Wnętrze samochodu, w którym temperatura jest zawsze właściwa. Z wydajnym układem klimatyzacji, który zimą ogrzeje wnętrze samochodu, a latem dobrze je przewietrzy.

Ogrzewanie postojowe ogrzeje wnętrze samochodu i oczyści szyby z lodu bez uruchamiania silnika. Do wyboru są dwa tryby ogrzewania. Tryb „rozmrażanie” pomaga w szybkim oczyszczeniu szyb z lodu; tryb „ogrzewanie” jest wykorzystywany do dodatkowego ogrzania wnętrza samochodu. Wentylacja postojowa zapewnia świeże powietrze i schładza wnętrze samochodu.

Obie funkcje można aktywować za pomocą timera i odrębnego zdalnego sterowania radiowego. Funkcja inteligentnego sterowania za pomocą timera i programowania godziny odjazdu oblicza czas ogrzewania i koszt energii. W połączeniu z usługą  Audi connect emergency call & service z Audi connect remote & control¹ ogrzewanie postojowe można wygodnie zaprogramować za pomocą aplikacji myAudi².
1Na obszarach o niewystarczającym odbiorze GPS lub poza zasięgiem odpowiedniego operatora sieci komórkowej, niektóre funkcje / usługi nie mogą wysyłać / odbierać danych i mogą być niedostępne lub dostępne tylko w ograniczonym zakresie.
2W zależności od dostępności w danym kraju. Kompatybilny z Apple iOS 10.0 i Android 6. Wymagana wcześniejsza rejestracja na www.audi.com/myaudi.
Twoje korzyści
  • komfortowa temperatura we wnętrzu samochodu zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach na zewnątrz
  • przyjemne wrażenie przestrzeni i świeżego powietrza
  • dostosowanie temperatury wnętrza przed wejściem do samochodu
  • szybkie oczyszczenie szyb z lodu
  • wygodne sterowanie za pomocą timera oraz zdalnego sterowania radiowego