Acquire
e-tron GT > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0–0 g/km

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 21,6–19,6 kWh/100 km

Elektryczne. Spośród wielu innych zalet

e-tron GT quattro

475 530 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 20,1 kWh/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 0 g/km

Rozpocznij konfigurację

Moc

350

kW

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,1

sek.

Zasięg (WLTP) do

501

km

Wymiary

Nadwozie

Proporcje gran turismo – niskie i szerokie auto z długim rozstawem osi – świadczą o tym, że elektryczny Audi e-tron GT quattro łączy w sobie sportowy styl z codzienną użytecznością. Muskularna sylwetka odzwierciedla moc i wysokie osiągi tego modelu.

Wnętrze

Audi e-tron GT quattro to współczesne ucieleśnienie postępu. Emanuje sportowym charakterem, ekskluzywnością i komfortem. Sportowe fotele plus z przodu mają zintegrowany zagłówek, a po bokach zabezpieczenia gwarantujące doskonałe oparcie podczas pokonywania zakrętów czy dynamicznej jazdy.

Audi e-tron GT kokpit

Fascynująca koncepcja obsługi: Funkcjonalne centrum obsługi znajduje się z przodu (w polu widzenia kierowcy), a jego serce stanowią konsola środkowa i kokpit z wygodnym ekranem dotykowym.

Audi Application Store w Twoim Audi

Korzystaj z wybranych popularnych aplikacji, takich jak Spotify czy YouTube, bezpośrednio w MMI pojazdu.

Zawsze w zasięgu ręki

Aplikacja myAudi informuje o stanie naładowania akumulatora i pozostałym zasięgu. Jednocześnie możesz używać aplikacji jako pilota do zdalnego sterowania - na przykład do ustawiania żądanej temperatury we wnętrzu przed rozpoczęciem podróży lub do zamykania i otwierania Audi.

Ładowanie w domu i w trasie

800-woltowy akumulator litowo-jonowy zintegrowany z płaskim podwoziem oferuje wyjątkowo wysoką wydajność – zarówno podczas ładowania, jak i w trakcie jazdy. W połączeniu z systemem rekuperacji zapewnia zasięg do 501 km (zgodnie z procedurą WLTP).

Bateria naładowana w 80% w

22,5

min

System ładowania

800

V

Maksymalna moc ładowania 270 kW

Pojemność akumulatora (netto) do

83,7

kWh

Ładowanie w sieci publicznej Audi e-tron GT

Ładowanie w drodze: Usługa Audi charging* umożliwia korzystanie z ponad 500 000 publicznych punktów ładowania w 27 krajach europejskich. Indywidualne taryfy na okazjonalne lub regularne ładowanie. Wygodna płatność za pomocą karty RFID, za pośrednictwem aplikacji myAudi lub opcji Plug & Charge.

Dynamika jazdy

W połączeniu z napędem elektrycznym napęd quattro zapewnia inteligentne rozłożenie mocy pomiędzy wszystkie koła. Kiedy zapewniona jest wystarczająca trakcja, system przekazuje moc głównie na oś przednią.

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0–0 g/km

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 21,6–19,6 kWh/100 km

Audi exclusive*

Nadaj swojemu Audi e-tron GT quattro osobisty charakter i zaprojektuj je według własnego gustu.

Charakterystyka procesu produkcji

Przy powstawaniu Gran Turismo z napędem elektrycznym w Böllinger Höfe koło Neckarsulm dbałość o szczegóły spotyka się z precyzją i najwyższą jakością.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi e-tron GT quattro