Acquire

Kabel do ładowania Power Delivery USB typ C®

Korzystaj wygodnie z telefonów komórkowych, tabletów lub innych urządzeń i ładuj je szybko.

Dzięki kablowi do ładowania Power-Delivery USB typ C®* (obustronne przyłącza USB typ C®*) można uzyskać maksymalną moc ładowania do 100 W (Power Delivery) przy jednoczesnym użyciu z ładowarką USB Power do szybkiego i wygodnego ładowania telefonów komórkowych, tabletów lub mobilnych urządzeń końcowych z gniazdem USB typ C®* w pojeździe. Kabel do ładowania nadaje się również do korzystania z Audi Music Interface, Audi Smartphone Interface lub funkcji ładowania USB, pod warunkiem, że pojazd jest wyposażony w te funkcje.

Zakres dostawy:
  • kabel do ładowania USB z wtyczką USB typ C®*, do mobilnych urządzeń końcowych z gniazdem USB typ C®*, kątową
Wskazówki
  • Wartość mocy ładowania i związana z nią szybkość procesu ładowania zależą od podłączonego urządzenia końcowego oraz warunków otoczenia i mogą się różnić.
  • *USB Type-C® i USB-C® są zarejestrowanymi znakami towarowymi USB Implementers Forum, Inc.
  • Maksymalna wydajność może być zapewniona tylko w idealnych warunkach. Na wydajność mogą wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura i promieniowanie słoneczne. Po osiągnięciu maksymalnej temperatury roboczej, ładowarka USB Power automatycznie zmniejsza moc ładowania. Ponadto maksymalna moc ładowania zależy od urządzenia końcowego i zastosowanego profilu ładowania.

Twoje korzyści
  • Ładowanie telefonów komórkowych, tabletów lub mobilnych urządzeń końcowych z gniazdem USB typu C ®* za pomocą ładowarki USB Power o mocy ładowania do 100 W w pojeździe
  • nadaje się do innych zastosowań, takich jak Audi Music Interface, Audi Smartphone Interface lub funkcja ładowania USB