Acquire

Reflektory Matrix LED z diodowymi światłami tylnymi i dynamicznymi kierunkowskazami z przodu i z tyłu, z układem zmywania reflektorów

Reflektory Matrix LED cechuje zmienny rozdział strumienia światła i rozpoznawalny, atrakcyjny design.

Technologia Audi Matrix LED oferuje m.in. połączenie diod LED z systemem kamer umożliwiając zmienny rozdział światła. Jeżeli system rozpozna inne pojazdy, przyciemnia tę część strumienia światła, która mogłaby oślepiać innych kierowców; pozostała część drogi oświetlana jest światłami drogowymi. Zmiana rozdziału światła widoczna jest w reflektorach jako dynamiczny proces i jest zoptymalizowana pod kątem komfortu kierowcy.

Oprócz funkcji Matrix LED, reflektory posiadają następujące funkcje: światła dzienne, światła mijania, światła postojowe, kierunkowskazy, światła doświetlające zakręty (uzupełnienie bocznego oświetlenia na ostrych zakrętach i przy skrętach w boczną drogę), światła na złe warunki atmosferyczne (minimalizują oślepianie kierowcy przez własne reflektory), światła na autostrady (większy zasięg przy prędkości powyżej 110 km/h) oraz automatyczna dynamiczna regulacja zasięgu świateł. Diody w reflektorach Matrix LED przejmują także funkcję doświetlania zakrętów.
f0ed534e-e50a-4e36-94a8-42c444a77584.jpg

Reflektory Matrix LED z dynamicznymi kierunkowskazami z przodu i z tyłu

Twoje korzyści
  • wysoka rozpoznawalność dzięki wyjątkowej grafice dynamicznych kierunkowskazów przednich i tylnych
  • automatyczne dopasowanie rozdziału strumienia światła
  • nowoczesna technika świetlna
  • automatyczne przyciemnianie strumienia światła padającego na odblaskowe znaki drogowe