Acquire

Audi connect Navigation & Infotainment

Audi connect łączy Twoje Audi z Internetem, aby zapewnić Ci informacje i rozrywkę podczas jazdy.

Audi connect Navigation & Infotainment1 obejmuje innowacyjne usługi oferowane przez Audi connect. Dzięki temu system MMI jest nie tylko funkcjonalny, ale także umożliwia bardziej inteligentną nawigację, lepszą rozrywkę podczas jazdy oraz dostarcza użytecznych informacji o otoczeniu lub miejscu docelowym. Pakiet zawiera:

 • POI – points of interests
 • Usługę on-street parking 9,10
 • Informacje o ruchu drogowym3
 • Informacje o zagrożeniach4
 • Informacje o znakach drogowych on-line4
 • Informacje o pogodzie
 • Dostęp do kalendarza4,6,8
 • Nawigacja myAudi 2,4
 • Hotspot WLAN5
 • Wiadomości online
 • Online-Media-Streaming4,5,6,7

 

1 Zawiera zintegrowaną kartę SIM. Usługi Audi connect muszą zostać odnowione za opłatą po trzech latach. Audi connect Navigation & Infotainment i Audi connect Navigation & Infotainment plus mogą być w pełni wykorzystywane tylko w połączeniu z MMI Navigation plus. Zakres usług może ulec zmianie.

2 Kompatybilny z Apple iOS 10.0 i Android 6 lub nowszym. Wymagana wcześniejsza rejestracja na stronie www.audi.pl/myaudi. Aktywne połączenie WLAN pomiędzy smartfonem i Audi MMI wymagane do strumieniowego przesyłania mediów online.

3 Usługa Audi connect informacje o ruchu drogowym jest dostępna dla wielu krajów. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z partnerem Audi.

4 W zależności od dostępności w danym kraju.

5 Wymaga płatnej transmisji danych za pośrednictwem partnera Audi.

6 Kompatybilny z Apple iOS 10.0 i Android 6 lub nowszym. Wymagana wcześniejsza rejestracja na stronie www.audi.pl/myaudi.

7 Do korzystania z tej usługi może być potrzebne płatne konto.

8 Wymagane aktywne połączenie WLAN pomiędzy smartfonem a Audi MMI.

9 Dostępne w wybranych miastach.

10 Dostępne dla wybranych ulic.


Informacje prawne dotyczące Audi connect:

Usługi są świadczone za pomocą karty SIM zainstalowanej na stałe w pojeździe. Koszty połączeń transmisji danych są wliczone w cenę usług. Nie obejmuje to połączenia danych dla hotspotu WLAN, korzystania z usług radia online, radia hybrydowego i transmisji strumieniowej audio za pośrednictwem integracji z Amazon Alexa, a także transmisji strumieniowej mediów online i innych usług oferowanych za pośrednictwem aplikacji dla smartfonów. Połączenie danych dla hotspotu WLAN, korzystania z usług radia online, radia hybrydowego i transmisji strumieniowej audio poprzez integrację z Amazon Alexa, a także dla transmisji strumieniowej mediów online i innych usług oferowanych przez aplikację dla smartfonów odbywa się poprzez kartę SIM zainstalowaną na stałe w pojeździe i płatną taryfę danych dostawcy usług dla Audi. Informacje na temat stawek można znaleźć na stronie www.audi.com/myaudi. Wszelkie poniesione w związku z tym koszty ponosi klient. Zwrot kosztów przez Audi jest wykluczony. Dostępność usług obsługiwanych przez Audi connect Navigation & Infotainment zależy od kraju. Usługi są ogólnie dostępne przez co najmniej rok od daty dostarczenia pojazdu. Jeśli usługi Audi connect są oparte na usługach innych dostawców, stała dostępność nie może być zagwarantowana. W zależności od modelu samochodu, Audi connect umożliwia dostęp do usług Google. Stała dostępność nie może być zagwarantowana.

Po 24 miesiącach od dostarczenia pojazdu, usługi Audi connect są jednorazowo przedłużane bezpłatnie o 12 miesięcy. Jeśli nie chcą Państwo otrzymać takiego przedłużenia, prosimy o pisemne powiadomienie nas o tym fakcie na następujący adres:

AUDI AG

Obsługa klienta Niemcy

85045 Ingolstadt

E-mail: kundenbetreuung@audi.de

Telefon: +49 800 28347378423

Twój partner Audi poinformuje Cię o kolejnych odpłatnych możliwościach przedłużenia usług Audi connect.