Acquire
SQ5 > Q5 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 222–212 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,5–8,1 l/100 km

 Zbliżenie przodu Audi SQ5

SUV przez duże S

Szybko docieraj do celu, odważnie podejmuj wyzwania i rób wrażenie na drodze. Za kierownicą Audi SQ5* to proste.

SQ5 TDI

391 170 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 8,1 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 212 g/km

Kontynuuj konfigurację

Audi SQ5* w liczbach

Moc systemowa

341

KM

(251 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

5,1

sek.

Maksymalny moment obrotowy

700

Nm

Moc i pewność na każdej drodze

3,0-litrowy silnik V6 TDI z elektryczną sprężarką rozpędza Audi SQ5 do ograniczonej elektronicznie prędkości maksymalnej 250 km/h. Za przekazywanie mocy silnika odpowiada komfortowa 8-stopniowa skrzynia tiptronic. Dostępny w standardowym wyposażeniu stały napęd na cztery koła quattro z samoblokującym centralnym mechanizmem różnicowym rozdziela moc pomiędzy przednią a tylną oś. Standardowy rozkład napędu wynosi 40:60, ale w zależności od sytuacji drogowej na oś przednią może zostać przekierowane 70% momentu, a na oś tylną – nawet 85%.

Audi SQ5 side rear view
Widok z boku Audi SQ5

Wymiary

Wydajność, której nikt nie przeoczy

Stylistyka Audi SQ5* w imponujący sposób podkreśla sportową dynamikę samochodu i jego doskonałe osiągi. Stylistyka listew progowych nadaje wizualnej lekkości. Podkreślone stylistycznie zderzaki łączą mocno wyprofilowane wloty powietrza z aluminiowymi ramami z przodu i dyfuzor z chromowanymi detalami z tyłu. Podwójne owalne końcówki rur wydechowych stanowią idealne sportowe wykończenie. Osłona chłodnicy Singleframe z kratownicą o strukturze plastra miodu z aluminiowymi wstawkami nadaje przedniej części nadwozia bezkompromisowy wyraz.

Audi SQ5 side rear view

Tylne światła OLED

Zgrupowanie diod OLED w małe, indywidualnie sterowane segmenty o trójwymiarowym układzie tworzy imponującą grafikę świateł, która umożliwia powstawanie wyjątkowych choreografii świetlnych. Zamawiając Audi SQ5, można wybrać jedną z trzech konfiguracji tylnych świateł, które dodadzą SQ5 wyjątkowo osobistego charakteru. Ponadto, w zależności od wybranego trybu jazdy, sygnatura tylnych świateł może się zmieniać, dopasowując się do sytuacji na drodze. Opcjonalne cyfrowe tylne światła OLED są wyposażone w wykrywanie zbliżeniowe*: gdy samochód stoi, a inny pojazd lub użytkownik drogi znajdzie się w odległości mniejszej niż 2 metry od jego tyłu, wszystkie segmenty OLED zostaną automatycznie aktywowane dla poprawy widoczności.

Audi Q5 Rear Light

Sportowy charakter, który wzbudza emocje

Podczas wsiadania do Audi SQ5 kierowcę i jego pasażerów witają podświetlane listwy progowe z aluminiowymi wstawkami z syganturą S. Przestronne wnętrze zapewnia dużo miejsca dla pięciu osób, zapewniając komfortową przestrzeń nad głową i na nogi. Dostępne w standardzie wstawki dekoracyjne ze szczotkowanego, matowego aluminium oraz kontrastujące przeszycia na skórzanej kierownicy i sportowych fotelach podkreślają dynamiczny i elegancki charakter modelu.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Audi SQ5 Sportback

Audi SQ5 Sportback

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi SQ5.