Acquire
SQ8 e-tron > Q8 e-tron > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0–0 g/km

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 29,0–26,2 kWh/100 km

 Widok z tyłu Audi SQ8 e-tron

Elektryczne. I pełne wspaniałych detali

Audi e-tron spełniło swoją pionierską rolę jako pojazd w pełni elektryczny. Teraz nadszedł moment, by dodać go do rodziny modeli Audi jako Audi SQ8 e-tron.

SQ8 e-tron

446 100 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 26,4 kWh/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 0 g/km

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
Kontynuuj konfigurację

Audi SQ8 e-tron w liczbach

Maksymalna moc elektryczna do

370

kW

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,5

sek.

Zasięg (WLTP) do

458

km

SQ8 e-tron

Wymiary

Nowe wrażenia z jazdy

Wsiądź i poczuj niemal bezgłośne przyspieszenie silników elektrycznych. Korzystaj ze zwiększonej przyczepności i stabilności dzięki elektrycznemu napędowi na cztery koła quattro. Dynamika jazdy została poprawiona dzięki adaptacyjnemu zawieszeniu pneumatycznemu i licznym systemom wspomagającym. Odłączany hak holowniczy jest dostępny opcjonalnie.

Wizualizacja elektryfikacji

Audi SQ8 e-tron z nowym wyglądem, charakterystyczną sygnaturą świateł do jazdy dziennej i emblematami S odzwierciedla swój sportowy charakter także na zewnątrz. Podczas gdy lakier Mythos czarny metalik podkreśla sportowy charakter pojazdu, mocno wymodelowana linia boczna wyraża architekturę quattro.

 Widok z przodu Audi SQ8 e-tron

Design świateł: Audi SQ8 e-tron to przykład elektromobilności przyszłości: z progresywnymi akcentami nowej identyfikacji wizualnej, takimi jak pierścienie Audi w optyce 2D, zmienioną stylistyką nadwozia z przodu i osłoną Singleframe z opcjonalnym oświetleniem projekcyjnym.

Imponujący zasięg

Wysokonapięciowy akumulator ma pojemność do 106 kWh (netto) i zapewnia maksymalny zasięg niemal 460 kilometrów. Jeśli poziom naładowania jest niski, można aktywować tryb Range* w MMI i wykorzystać dodatkowy potencjał zasięgu.

 Zbliżenie na wyświetlacz MMI Audi Q8 e-tron

Audi SQ8 e-tron w liczbach

Ładowanie od 10% do 80%

31

min

Pojemność akumulatora (netto) do

106

kWh

Maksymalna możliwa moc ładowania

170

kW

Komfort w podróży

Dla Audi SQ8 e-tron dostępna jest szeroka gama opcji ładowania – zarówno w domu, jak i w trasie. Dzięki Plug & Charge* pojazd możesz ładować jeszcze łatwiej, a dzięki zwiększonej pojemności akumulatora i szerokiej gamie opcji ładowania możesz cieszyć się elektryczną mobilnością nawet podczas długich tras.

Ładowanie w domu Audi SQ8 e-tron

Ładowanie w domu: Audi SQ8 e-tron zapewnia wybór różnych opcji ładowania zarówno w domu, jak i w podróży.

Szlachetny sportowy charakter

W Audi SQ8 e-tron można cieszyć się przestronnością i wyjątkowym komfortem. Sportową atmosferę wnętrza podkreślają opcjonalne sportowe fotele z przodu z emblematem S.

Usługi cyfrowe

Mobilny cyfrowy świat otwiera się przed Tobą dzięki licznym usługom Audi connect*, takim jak zawsze aktualne informacje o ruchu drogowym online*. Natomiast dzięki aplikacji myAudi* dostępne są najlepsze możliwe informacje o danych dotyczących Twojego Audi.

wirtualny cockpit plus Audi SQ8 e-tron

Wszystko w zasięgu wzroku: Standardowy 12,3-calowy w pełni cyfrowy wyświetlacz Audi virtual cockpit plus można dostosować do indywidualnych potrzeb dzięki trzem opcjom wyświetlania. Obsługiwany jest za pomocą kierownicy wielofunkcyjnej i wyświetla zasięg na przykład na mapie nawigacyjnej.

Audi exclusive

Spraw, by Twoje Audi SQ8 e-tron było wyjątkowe – tak jak Ty – z Audi exclusive.

Stwórz swój własny styl: Spersonalizuj własne Audi SQ8 e-tron wybierając lakier niebieski Night perłowy z szerokiej palety Audi exclusive.

W trosce o zrównoważoną przyszłość

Przyszłościowe rozwiązania Audi obejmują także świadome korzystanie z zasobów naturalnych, przyjazną dla środowiska produkcję i neutralne pod względem emisji CO₂ dostawy. Na przykład do zasilania w ciepło i produkcji akumulatorów wykorzystuje się ekologiczną energię elektryczną, także z systemów fotowoltaicznych na dachach hal produkcyjnych.

audi w pokoju konstrukcyjnym

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Widok z boku Audi Q8 Sportback e-tron

Audi SQ8 Sportback e-tron

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi SQ8 e-tron.