Acquire
SQ8 Sportback e-tron > Q8 e-tron > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Audi SQ8 Sportback e-tron

SQ8 Sportback e-tron

 Widok z tyłu Audi SQ8 Sportback e-tron

Elektryczne. I pełne wspaniałych detali

Audi e-tron spełniło swoją pionierską rolę jako pojazd w pełni elektryczny. Teraz nadszedł moment, by dodać go do rodziny modeli Audi jako Audi SQ8 Sportback e-tron.

Audi SQ8 Sportback e-tron w liczbach

Maksymalna moc elektryczna do

370

kW

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,5

sek.

Zasięg (WLTP) do

512

km

Lepsze wrażenia z jazdy

Wsiądź i poczuj niemal bezgłośne przyspieszenie silników elektrycznych. Korzystaj ze zwiększonej przyczepności i stabilności dzięki elektrycznemu napędowi na wszystkie koła quattro. Dynamika jazdy została poprawiona dzięki adaptacyjnemu zawieszeniu pneumatycznemu i licznym systemom wspomagającym. Odłączany hak holowniczy jest dostępny opcjonalnie.

Elektryzująca sylwetka coupé

Łagodnie opadająca linia dachu nadaje elektrycznemu SUV-owi wygląd przypominający coupé i odzwierciedla jego progresywny charakter. Pierścienie Audi w nowej stylistyce i inne stylowe detale są podkreślone kolorem Ultra niebieskim metalik.

Imponujący zasięg

Wysokonapięciowy akumulator ma pojemność do 106 kWh (netto) i zapewnia maksymalny zasięg ponad 500 kilometrów. Jeśli poziom naładowania jest niski, można na przykład aktywować tryb Range* w MMI i wykorzystać dodatkowy potencjał zasięgu.

Zbliżenie na wyświetlacz MMI Audi Q8 e-tron

Audi SQ8 Sportback e-tron w liczbach

Ładowanie od 10% do 80%

31

min

Pojemność akumulatora (netto) do

106

kWh

Maksymalna możliwa moc ładowania

170

kW

Komfort w podróży

Dla Audi SQ8 Sportback e-tron dostępna jest szeroka gama opcji ładowania – zarówno w domu, jak i w trasie. Dzięki Plug & Charge* pojazd możesz ładować jeszcze łatwiej, a dzięki zwiększonej pojemności akumulatora i szerokiej gamie opcji ładowania możesz cieszyć się elektryczną mobilnością nawet podczas długich tras.

Szlachetny sportowy charakter

W Audi SQ8 Sportback e-tron można cieszyć się przestronnością i wyjątkowym komfortem. Sportową atmosferę wnętrza podkreślają opcjonalne sportowe fotele z przodu z emblematem S.

Apple Music: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 100 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania na żywo trzech międzynarodowych stacji radiowych prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania*.

Zbliżenie wyświetlacza MMI Audi Q8 e-tron

Usługi cyfrowe

Mobilny cyfrowy świat otwiera się przed Tobą dzięki licznym usługom Audi connect*, takim jak zawsze aktualne informacje o ruchu drogowym online. Natomiast dzięki aplikacji myAudi* dostępne są najlepsze możliwe informacje o danych dotyczących Twojego Audi.

W trosce o zrównoważoną przyszłość

Przyszłościowe rozwiązania Audi obejmują także świadome korzystanie z zasobów naturalnych, przyjazną dla środowiska produkcję i neutralne pod względem emisji CO₂ dostawy. Na przykład do zasilania w ciepło i produkcji akumulatorów wykorzystuje się ekologiczną energię elektryczną, także z systemów fotowoltaicznych na dachach hal produkcyjnych.

audi w szarym pokoju konstrukcyjnym
Dynamiczny widok z przodu Audi Q8 Sportback e-tron

Audi SQ8 e-tron