Acquire

Odkryj Oryginalne Akcesoria Audi

Już dziś możesz przygotować swoje Audi na podróże wiosną oraz latem. Te krótkie, jednodniowe, i zdecydowanie dłuższe. Dzięki Oryginalnym Akcesoriom Audi nie tylko zabierzesz wszystko, co niezbędne na wyjazd, ale również zadbasz o doskonały stan swojego samochodu.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i zamów Oryginalne Akcesoria Audi z korzyścią 25%.

Wybierz kategorię produktów z poniższej listy rozwijanej:
 

Boksy dachowe – jeszcze więcej miejsca na bagaż

Nawet największe bagażniki samochodowe mają ograniczoną pojemność. Nie musisz jednak rezygnować z zabierania dodatkowych walizek i możesz zyskać pewność, że weźmiesz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy, że przestrzeń bagażową powiększysz o jeden z boksów dachowych Audi. Ich niewątpliwą zaletą są aerodynamiczne kształty, które zmniejszają opór powietrza w trakcie jazdy.

Sprawdź ofertę promocyjną na boksy dachowe
 

Belki bagażnika dachowego – idealnie dopasowane

Nawet bagaże o bardzo dużych gabarytach, takie jak kajaki, możesz zabrać na urlop dzięki oryginalnym belkom bagażnika dachowego Audi. Ich zaletą jest również idealne dopasowanie do Twojego pojazdu, a prosty montaż ułatwia ich przechowywanie na co dzień, gdy zakończysz urlop.

Sprawdź ofertę promocyjną na belki bagażników dachowych
 

Uchwyty rowerowe – dla zwiedzających na dwóch kołach

Aktywny wypoczynek oznacza dla Ciebie urlop idealny? Swoją podróż możesz kontynuować na rowerze nawet tam, gdzie kończy się droga dla czterech kół. Dzięki uchwytom rowerowym Audi z łatwością zabierzesz jednoślady ze sobą. W ofercie znajdziesz różnorodne rozwiązania: uchwyty do przewożenia rowerów na dachu oraz bagażniki mocowane do haka holowniczego.

Sprawdź ofertę promocyjną na uchwyty rowerowe
 

Maty do bagażnika – proste i praktyczne

Bezpieczne i wygodne przewiezienie bagażu to jeden z czynników, o którym musisz pomyśleć przed wyruszeniem w trasę i powrotem do domu. Co jednak z przestrzenią bagażową Twojego Audi? Dzięki matom do bagażnika unikniesz przypadkowego zabrudzenia wnętrza samochodu. Ubłocony namiot i buty trekkingowe właśnie znalazły swoje miejsce.

Sprawdź ofertę promocyjną na maty do bagażnika
 

Dywaniki podłogowe – ochrona przed brudem i wilgocią

Praktyczne i idealnie wyprofilowane dywaniki sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, gdyż łatwo je wyczyścisz z błota i innych zabrudzeń. Dzięki antypoślizgowej powierzchni i specjalnym punktom mocowania stanowią stabilną i prostą w utrzymaniu ochronę podłogi Twojego Audi.

Sprawdź ofertę promocyjną na dywaniki podłogowe
 

Rejestratory drogowe – żaden szczegół nie umknie

Nieważne, czy jesteś na wyjeździe służbowym, czy na urlopie – na drodze zachowujesz czujność i rozwagę. Mimo to warto się dodatkowo zabezpieczyć. Dzięki rejestratorom drogowym Audi w wersji 2.0 możesz nagrać każde wydarzenie i każdy szczegół na drodze – również w nocy, dzięki wyjątkowemu, unowocześnionemu przetwornikowi obrazu Sony.

Sprawdź ofertę promocyjną na rejestratory drogowe
 

Foteliki dziecięce – dla najmniejszych pasażerów

Szeroka oferta fotelików dziecięcych sprawia, że również Twoja pociecha w trakcie jazdy będzie miała idealne warunki. W ofercie Oryginalnych Akcesoriów Audi dostępne są siedziska dla dzieci w różnym wieku, więc możesz zadbać o wygodę podróżowania od razu po urodzeniu nowego członka rodziny.

Sprawdź ofertę promocyjną na foteliki dziecięce
 

Kosmetyki samochodowe – zadbaj o idealny stan pojazdu

Drogi bywają różne, a warunki na trasie potrafią zmieniać się w mgnieniu oka i może to mieć wpływ na wygląd Twojego samochodu. Dzięki środkom ochronnym i kosmetykom samochodowym Audi zadbasz o idealny stan każdego detalu na zewnątrz i wewnątrz swojego pojazdu, usuwając różne zabrudzenia.

Sprawdź ofertę promocyjną na kosmetyki samochodowe
 

Akcesoria dla psów – dla ukochanego pupila

Zabierasz ze sobą swojego czworonoga? Zadbaj o niego w trakcie podróży dzięki pasom bezpieczeństwa Audi. Dostępne są w różnych rozmiarach, więc w ten sposób mogą być przewożone psy różnej wielkości, a ich mocowanie jest bardzo proste i szybkie.

Sprawdź ofertę promocyjną na akcesoria dla psów
 

Hulajnoga elektryczna – na zwiedzanie miasta

Hulajnoga elektryczna daje Ci możliwość szybkiego zwiedzania miasta. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że z łatwością ominiesz wszystkie korki, a zasięg oraz prędkość sprawiają, że to rozwiązanie idealne do przemieszczania się z punktu A do punktu B.

Sprawdź ofertę promocyjną na hulajnogę elektryczną wraz z akcesoriami
 

Inne akcesoria – zadbaj o wszystko

Chcesz cieszyć się w trakcie podróży ulubioną kawą, a może zależy Ci na zachowaniu najwyższej jakości żywności, którą zabierasz na biwak? Dzięki Oryginalnym Akcesoriom Audi, takim jak przenośny ekspres do kawy, lodówka samochodowa czy pojemnik do bagażnika, zadbasz o wszystko w trakcie każdego, nawet najdłuższego wyjazdu.

Sprawdź ofertę promocyjną na inne akcesoria

Zyskaj więcej z pakietem

Dzięki pakietom Oryginalnych Akcesoriów Audi otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz w trakcie wiosenno-letnich podróży.

PAKIET TRAVEL

PAKIET ACTIVE

Uniwersalny zestaw na dłuższy wyjazd – bez problemu spakujesz więcej bagażu, rower oraz inne niezbędne w podróży rzeczy. W skład zestawu wchodzą:

  • uchwyt na rower
  • belki bagażnika dachowego
  • torba na belki dachowe
  • mata ochronna bagażnika

Zapytaj o promocyjną ofertę na wiosenno-letnie Oryginalne Akcesoria Audi.

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły oferty.