Acquire

Akcesoria Audi w pakietach z korzyścią 40%

Akcesoria i pakiety na udaną zimę

Okres jesienno-zimowy to idealna okazja, aby doposażyć swoje Audi i dostosować je do nadchodzących wyjazdów. Zobacz, jak możesz rozwinąć możliwości swojego samochodu i uprzyjemnić podróże dzięki oryginalnym akcesoriom Audi.

Planujesz dłuższą podróż lub rozpoczynasz sezon narciarski?
A może szukasz uniwersalnych akcesoriów na sezon jesienno-zimowy?

NIC PROSTSZEGO.
W DNIACH 22-30.11.2021 R. PAKIETY AKCESORIÓW DOSTĘPNE SĄ Z KORZYŚCIĄ 40%.

PAKIET TRAVEL

PAKIET TRAVEL

Uniwersalny zestaw na dłuższy wyjazd – bez problemu spakujesz więcej bagażu, narty lub inne niezbędne w podróży rzeczy. W skład zestawu wchodzą:

 • boks dachowy
 • belki bagażnika dachowego
 • torba na belki dachowe
 • komplet dywaników gumowych
 • mata ochronna bagażnika
PAKIET SKI

PAKIET SKI

Pakiet pozwalający na bezpieczne spakowanie i przewiezienie kilku par nart lub desek snowboardowych.
W skład pakietu wchodzą:

 • uchwyty na narty
 • belki bagażnika dachowego
 • torba na belki dachowe
 • komplet dywaników gumowych
 • mata ochronna bagażnika
PAKIET COMFORT

PAKIET COMFORT

Przygotuj swoje Audi na niższe temperatury z zestawem kosmetyków zimowych i nagraj każdą sytuację na drodze za pomocą ulepszonego rejestratora UTR 2.0.
W skład pakietu wchodzą:

 • rejestrator drogowy UTR 2.0
 • komplet dywaników gumowych
 • mata ochronna bagażnika
 • zestaw zimowych kosmetyków samochodowych
Wybierz kategorię produktów z poniższej listy rozwijanej:
 

Pojemniki dachowe – na dłuższe zimowe wyjazdy

Dodatkowa przestrzeń bagażowa zarówno dla wielbicieli szusowania na nartach, jak i rodzin z większą liczbą walizek. Dzięki swojej sportowej stylistyce i aerodynamice pojemnik dachowy stanie się nieodzownym elementem jesiennych i zimowych wycieczek. Wybieraj spośród wariantów o trzech różnych rozmiarach dostępnych dla wybranych modeli Audi.

Sprawdź ofertę promocyjną pojemników dachowych
 

Belki bagażnika dachowego – dopasowane do Twojego Audi

Belki bagażnika dachowego to proste i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na zabranie ze sobą rzeczy o większych gabarytach. Sprawdzą się o każdej porze roku, zwłaszcza gdy chcesz ze sobą zabrać ulubiony sprzęt do uprawiania sportów zimowych albo więcej bagażu.

Sprawdź ofertę promocyjną belek bagażników dachowych
 

Uchwyty na narty – ulubione sprzęty zawsze pod ręką

Zabranie ze sobą nart lub desek snowboardowych to idealny sposób na udany aktywny wypoczynek. Wystarczy, że zamontujesz odpowiedni uchwyt na belkach bagażnika dachowego Audi i umieścisz w nim sprzęt. To pewny i bezpieczny sposób na transport 4–6 par nart lub 2–4 desek snowboardowych (w zależności od wybranego uchwytu).

Sprawdź ofertę promocyjną uchwytów na narty
 

Maty do bagażnika – proste i praktyczne

Bezpieczne i wygodne przewiezienie bagażu to jeden z czynników, o którym musisz pomyśleć przed wyruszeniem w trasę i powrotem do domu. Co jednak z przestrzenią bagażową Twojego Audi? Dzięki matom do bagażnika unikniesz przypadkowego zabrudzenia wnętrza samochodu. Ubłocony namiot i buty trekkingowe właśnie znalazły swoje miejsce.

Sprawdź ofertę promocyjną mat do bagażnika
 

Dywaniki gumowe – ochrona przed brudem i wilgocią

Praktyczne i idealnie wyprofilowane dywaniki sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, gdyż łatwo je wyczyścisz z błota i innych zabrudzeń. Dzięki antypoślizgowej powierzchni i specjalnym punktom mocowania stanowią stabilną i prostą w utrzymaniu ochronę podłogi Twojego Audi.

Sprawdź ofertę promocyjną dywaników gumowych
 

Rejestratory drogowe – żaden szczegół nie umknie

Nieważne, czy jesteś na wyjeździe służbowym, czy na urlopie – na drodze zachowujesz czujność i rozwagę. Mimo to warto się dodatkowo zabezpieczyć. Dzięki rejestratorom drogowym Audi w wersji 2.0 możesz nagrać każde wydarzenie i każdy szczegół na drodze – również w nocy, dzięki wyjątkowemu, unowocześnionemu przetwornikowi obrazu Sony.

Sprawdź ofertę promocyjną rejestratorów drogowych
 

Kosmetyki zimowe i skrobaczki – niezbędne na mróz

Zima potrafi zaskoczyć. Znaczny spadek temperatur może spowodować oblodzenie szyb, a obfite opady śniegu – skutecznie opóźnić lub wręcz uniemożliwić wyjazd. Aby uniknąć niespodzianek, zaopatrz się w zestaw kosmetyków zimowych, skrobaczkę do szyb i wytrzymałą łopatę do odśnieżania z drążkiem teleskopowym.

Sprawdź ofertę promocyjną kosmetyków zimowych i skrobaczek
 

Foteliki i wózki dziecięce – zimowe podróże dla najmłodszych

Również Twoje dziecko może podziwiać wspaniałe zimowe krajobrazy i doświadczać radości ze wspólnie spędzanego czasu. Dzięki ofercie fotelików i wózków oraz dodatkowym akcesoriom do montażu podróż najmłodszych pasażerów przebiegnie wygodnie i bezpiecznie.

Dostępne modele fotelików doskonale nadają się zarówno dla najmłodszych (Dualfix I-SIZE), jak i starszych dzieci (Kidfix XP).

Sprawdź ofertę promocyjną fotelików i wózków dziecięcych

Zapytaj o promocyjną ofertę na pakiety akcesoriów.

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły oferty.