Acquire
Koła zimowe > Oryginalne akcesoria Audi > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Kompletny zestaw zimowych kół Audi

Kompletne koła zimowe Audi

Gdy temperatura spada i pojawia się śnieg, warunki na drogach zmieniają się diametralnie. Przygotuj swoje Audi na zimę odpowiednio wcześnie. Wybierając kompletne koła zimowe Audi, zyskujesz spokój ducha, komfort jazdy i bezpieczeństwo w podróży.
Skorzystaj z oferty i zamów kompletne koła zimowe z korzyścią finansową 20%.

Zadbaj o każdy detal także zimą

Sprawdź szczegóły oferty i odkryj wszystkie korzyści:

Jakość bez kompromisów

Audi to jakość bez kompromisów. I właśnie dlatego postawiliśmy poprzeczkę dla naszych opon szczególnie wysoko. Opony z oznaczeniem AO zapewniają jeszcze więcej bezpieczeństwa, sportowego charakteru i komfortu w 9 kategoriach oraz dają Ci pewność, że są gotowe na wszystko, co może spotkać Twoje Audi na drodze.

Konstrukcja opony – połączenie doskonałe

Dzięki ponad 200 komponentom oryginalne opony Audi to niezwykle złożone konstrukcje. Opona składa się z dwóch części: bieżnika, wykonanego głównie z gumy, nylonu i wysokowytrzymałych kordów stalowych, oraz karkasa – siatki drutów stalowych, bawełny, nylonu i gumy, która nadaje oponie stabilność. Każdy z elementów spełnia określoną funkcję. W połączeniu natomiast wytrzymują nawet najbardziej ekstremalne obciążenia.

Oryginalne Akcesoria Audi

Jest tak wiele imitacji – produktów, które w miarę pasują i prawie dotrzymują nam kroku. I są też oryginały – Oryginalne Akcesoria Audi o wysokiej jakości, stworzone i idealnie dopasowane do Twojego samochodu i jego kół.

Poznaj ofertę Oryginalnych Akcesoriów Audi

Zapytaj o promocyjną ofertę
na kompletne koła zimowe Audi

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły oferty.

Ceny promocyjne dotyczą tylko kół dostępnych na magazynach Dealerów Audi. Ilość kompletów kół jest ograniczona.