Acquire
Kompletny zestaw zimowych kół Audi

Korzyści w komplecie

Kompletne koła zimowe Audi

Gdy temperatura spada i pojawia się śnieg, warunki na drogach zmieniają się diametralnie. Wybierając kompletne koła zimowe Audi, zyskujesz spokój ducha, komfort jazdy i bezpieczeństwo w podróży. Skorzystaj z oferty i zamów kompletne koła zimowe z korzyścią finansową 20%.

Przygotuj się do zimy, wybierając korzyści w komplecie

Poznaj ofertę, która wyprzedza oczekiwania. Zamawiając koła zimowe Audi, zyskujesz:

Komplet kół z korzyścią 20%

Zestaw kompletnych kół zimowych Audi to gwarancja spokoju na wielu poziomach – od wygody montażu po bezpieczeństwo i komfort w podróży. W ramach atrakcyjnej oferty możesz zamówić koła w cenie obniżonej o 20%.

 
 

Montaż kół gratisPostaw na profesjonalny montaż i zyskaj spokój oraz pewność w każdej podróży. Korzystając z oferty kompletnych kół zimowych Audi, masz gwarancję, że zostaną zamontowane przez specjalistów serwisowych Audi z zachowaniem najwyższych standardów i bez dodatkowych opłat.

Ubezpieczenie opon na okres 3 lat w cenie

Ubezpieczenie opon i kompletów kół obejmuje wiele szkód, m.in. uszkodzenia spowodowane przez najechanie na gwoździe lub inne ostre przedmioty, wandalizm i uszkodzenia spowodowane uderzeniem w krawężnik. Zapytaj o szczegóły Partnera Serwisowego Audi i ciesz się pewnością na drodze przez 36 miesięcy.

 
 

Koła zimowe z oryginalnymi oponami Audi

Znak jakości AO to gwarancja, że opony zostały opracowane i doskonale dopasowane do każdego modelu Audi. Wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych materiałów i poddane rygorystycznym procedurom testowym, pozwalają cieszyć się poczuciem komfortu i bezpieczeństwa na każdym kilometrze drogi.

Zapytaj o promocyjną ofertę
na kompletne koła zimowe Audi

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły oferty.