Acquire
Oryginalne felgi Audi

25% korzyści na
oryginalne felgi Audi

Podkreśl piękno Twojego Audi

Felgi stanowią istotną część konstrukcji pojazdu. Mają decydujący wpływ na charakter całego samochodu. Opracowane w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowane z największą starannością felgi z oferty Oryginalnych Akcesoriów Audi jeszcze bardziej podkreślają ekskluzywność pojazdu. Jednocześnie szeroka gama oferowanych felg daje kierowcy możliwość wyrażenia swojej indywidualności.

Skorzystaj z oferty specjalnej i zamów oryginalne felgi Audi z korzyścią 25%.

Charakter pojazdu

Felgi z oferty Oryginalnych Akcesoriów Audi to akcenty, które robią niesamowite wrażenie. Powstają we w pełni zintegrowanym procesie, który łączy design i technologię. To jeden z powodów, dla których proces projektowania felg z oferty Oryginalnych Akcesoriów Audi rozpoczyna się równolegle z tworzeniem całego pojazdu. Zapewnia to dopasowanie felg do danego modelu Audi nie tylko pod względem wizualnym, ale także technicznym.

 
Sprawdź ofertę promocyjną na oryginalne felgi Audi
 

Rozbudowany proces projektowania

Felgi z oferty Oryginalnych Akcesoriów Audi powstają w dwóch etapach: w procesie projektowania i procesie konstrukcji. Celem jest połączenie bardzo wyrazistego wyglądu z techniczną funkcjonalnością – opracowaną dla konkretnego modelu. Procesom tym towarzyszą liczne testy kół przeprowadzane we współpracy z renomowanymi ekspertami z TÜV SÜD Automotive GmbH. Wymagania stawiane w tych testach są niezwykle wysokie.

Dowiedz się więcej nt. procesu projektowania felg

Jakość wystawiona na próbę

Felgi z oferty Oryginalnych Akcesoriów Audi zostały zaprojektowane z myślą o całym okresie eksploatacji pojazdu. W związku z tym muszą wyróżniać się doskonałymi właściwościami materiału, wydajnością i wysokiej jakości powierzchnią. Zapewniają to przede wszystkim liczne, niezwykle wymagające testy i procedury trwające aż do momentu, kiedy koło jest gotowe do produkcji seryjnej. Są to m.in. testy obciążenia obrotowego, testy toczenia, test uderzenia promieniowego, test progowy, testy właściwości materiału czy testy lakieru.

 

Zakup felg z oferty Oryginalnych Akcesoriów Audi to doskonała inwestycja. Dzięki swoim pierwszorzędnym właściwościom felgi Audi mają zagwarantowaną długą żywotność, a szeroka gama oferowanych felg umożliwia indywidualny wybór, który pozwala podkreślić Twój osobisty styl.

Zapytaj o promocyjną ofertę na oryginalne felgi Audi.

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły oferty.