Acquire
5-aktualnosci-maj-1180x500.jpg

Nowe Audi S6 i S7

Sportowy duch spotyka się z wydajnością – nowe modele Audi S6 i S7 pojawiły się teraz z mocnymi silnikami V6 TDI, oferując europejskim klientom moc i dynamikę przydatne w dalekich podróżach. By je osiągnąć, Audi po raz pierwszy połączyło tu elektrycznie napędzaną sprężarkę z 48-woltową siecią pokładową.

Sportowe zawieszenie S z regulacją stopnia tłumienia, dynamiczny układ czterech kół skrętnych i ceramiczny układ hamulcowy nie pozostawiają sobie równych podczas jazdy w zakrętach i podczas przyspieszania. Wyrazista stylistyka, typowa dla ekskluzywnych modeli S, nadaje tym sportowym przedstawicielom klasy luksusowej wyjątkowy charakter.

Elektrycznie napędzana sprężarka (EAV) zapewnia najwyższą moc podczas ruszania. Oprócz mocnego, dynamicznego przyspieszenia umożliwia powtarzalne korzystanie podczas niego z dodatkowego doładowania, czyli tzw. boostingu. Tym samym EAV umożliwia błyskawiczną reakcję pojazdu we wszystkich sytuacjach drogowych.

Silnik V6 TDI wyposażony w EAV rozpędza nowe Audi S6 Limousine od 0 do 100 km/h w 5 sekund. W przypadku S6 Avant i S7 Sportback, standardowy sprint zabiera o jedną dziesiątą sekundy więcej. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h.

Poza wyjątkową stylistyką, dużą mocą i doskonałymi możliwościami jezdnymi, modele S6 i S7 oferują wszystko, co najlepsze w ofercie czterech pierścieni. We wnętrzu zachwycają wysokiej jakości materiały i detale charakterystyczne dla linii S. Liczne systemy wsparcia kierowcy można obsługiwać zarówno za pomocą ekranów w technologii haptycznej, jak i naturalnej mowy. Wirtualny kokpit Audi, regulowany wyświetlacz head-up oraz system nagłośnienia Bang & Olufsen sprawią, że każda podróż stanie się doświadczeniem wyjątkowego komfortu.