Acquire
3_1180x500.jpg

Wybrane modele Audi w ofercie Business Edition

Możliwość kupna samochodu wyjątkowego i spełniającego indywidualne potrzeby często bywa kluczowa do podjęcia ostatecznej decyzji dotyczącej wyboru konkretnego pojazdu. Klientom w tej sytuacji wychodzi naprzeciw oferta Audi Business Edition. Umożliwia ona wybór dodatkowego wyposażenia, także w postaci pakietów, o określonej minimalnej wartości, dostępnego w tej ofercie w atrakcyjnej cenie.

Modele dostępne w ramach Audi Business Edition to Audi A3 Limousine, Audi A4, Audi A5 Sportback, Audi A6, Audi Q5 oraz Audi Q7. Sama lista modeli jest bardzo różnorodna i z pewnością odpowiada na zróżnicowane potrzeby przyszłych posiadaczy samochodów spod znaku czterech pierścieni – czy potrzebujemy biznesowej limuzyny, czy SUV-a, którym będziemy podróżować całą rodziną. Warto także wiedzieć, że każdy z nich dostępny jest z atrakcyjnym promocyjnym finansowaniem Audi Classic Leasing 104% oraz czteroletnią gwarancją w standardzie.

Decydując się na konfigurację wymarzonego modelu, otrzymujemy bogaty wybór wyposażenia dodatkowego. Należą do niego elementy z zakresu komfortu, pakiety stylistyczne, systemy multimedialne i nowoczesne systemy wsparcia. Możliwość kompleksowej konfiguracji poszczególnych elementów sprawia, że nasz przyszły samochód będzie pojazdem, w którym znajdziemy komfortowe rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo i wygodę w trakcie podróży. Jednocześnie będzie się wyróżniać unikalnym designem nadwozia oraz wnętrza i interesującymi detalami stylistycznymi.

Więcej szczegółów na temat oferty Audi Business Edition, włącznie z konfiguratorem poszczególnych modeli, można znaleźć na stronie https://www.audi.pl/pl/web/pl/business-edition.html. Informacji o ofercie udzielają również Dealerzy Audi.