Acquire
R8 GT > R8 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
R8 GT

R8 GT

 Wnętrze R8 GT

Piękna bestia – Audi R8 GT

Najwyższa moc silnika, kultowy design: Audi R8 GT*. Limitowane do 333 egzemplarzy.

Moc systemowa

620

KM

(456 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,4

sek.

Maksymalna prędkość

320

km/h

Wymiary

Klasyk w segmencie

Kryjąc w sobie zaawansowane technologie Audi R8 GT* jest przede wszystkim rasowym samochodem sportowym. W pierwszej kolejności to zasługa napędu na tylne koła z pasywną blokadą mechanizmu różnicowego jak również trybu kontrolowanego driftu, do zastosowania wyłącznie na zamkniętych torach.

 Widok z boku R8 GT

Podnosi przyjemność jazdy: Zastosowane w sportowym zawieszeniu tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem węglowym wpływa na optymalizację masy przy zachowaniu wysokiej sztywności. Efekt ten potęguje opcjonalne zawieszenie gwintowane Audi R8 GT* oraz tryb kontrolowanego driftu w elektronicznym programie stabilizacji toru jazdy.

Dziesięć cylindrów w centrum uwagi

Audi R8 GT* gwarantuje spektakularne osiągi dzięki połączeniu napędu na tylne koła z najmocniejszym i jednocześnie ostatnim oferowanym w historii Audi silnikiem V10. Charakter samochodu podkreśla również czarna barwa kolektora dolotowego.

Silnik R8 GT

Ukoronowanie bogatej historii: Rozwiązania rodem ze sportów motorowych, redukcja masy do 1570 kg i najmocniejszy silnik V10, jaki kiedykolwiek opracowano w Audi dla tylnonapędowego R8, przekładają się na fenomenalną dynamikę jazdy i przyjemność z prowadzenia.

Zwieńczenie sportowej ikony

Audi R8 GT* to ukoronowanie wyjątkowej ery Audi R8. Szereg rozwiązań, takich jak testowany w tunelu aerodynamicznym Carbon Aerokit lub dedykowany program obręczy kół, sprawia, że samochód wyróżnia się, nie usuwając przy tym w cień swojego niezwykłego dziedzictwa.

Fascynujący sposób, by wyrazić pasję

… lub limitowany charakter Audi R8 GT*. Każdy z 333 egzemplarzy oznaczono dedykowanym numerem i umieszczono na matowym panelu konsoli środkowej.

Wnętrze R8 GT

Kokpit, który zdradza emocje: We wnętrzu Audi R8 GT* dominuje czarno-czerwony design. Wśród czerwonych akcentów zwracają uwagę pasy bezpieczeństwa oraz kontrastowe przeszycia foteli z sygnaturą modelu.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.