Acquire
Audi Ekspert Online > Strefa klienta > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Audi ekspert online

Świat Audi bliżej Ciebie

Wejdź do świata czterech pierścieni i skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów.

Skorzystaj z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie pomoże skonfigurować wymarzone auto, odpowie na wiele pytań, pomoże znaleźć nowe lub używane Audi z oferty samochodów dostępnych u dealerów lub zorganizować jazdę testową.

Znajdziesz tu także serię filmów na temat modeli Audi, które prezentuje nasz ekspert motoryzacyjny oraz serię filmowych przewodników na temat działania i obsługi wielu elementów wyposażenia w samochodach Audi. Teraz bez wychodzenia z domu możesz przekonać się, na czym polega prawdziwa przewaga dzięki technice!

Q5_SB_730x730_v3.jpg

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach.

Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.
Poznaj naszych ekspertów
chat 3.jpg

Połącz się z naszym ekspertem

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak działa
chat z ekspertem Audi.

Od poniedziałku do piątku
w godzinach
9:00-19:00
Zacznij konsultację
Wiedza na wyciągnięcie ręki

Wiedza na wyciągnięcie ręki

„Audi Ekspert Prezentuje” to seria filmów, która pozwala poznać wyjątkowe modele Audi.

Dr Grzegorz Laskowski, ekspert motoryzacyjny i trener, odkrywa innowacje i przybliża technologiczną przewagę marki Audi.

Od sportowej stylistyki, poprzez luksusowe wnętrza, aż do zaawansowanych systemów wsparcia i przełomowych rozwiązań w obrębie układu napędowego.

Sprawdź
Poznaj działanie systemów Audi

Poznaj działanie systemów Audi

Seria filmowych przewodników pokazuje, jak łatwe i intuicyjne jest korzystanie ze wszystkich rozwiązań, które mają do zaoferowania samochody Audi.

Działanie zaawansowanych systemów wsparcia, usługi Audi connect, inteligentne technologie cyfrowe i nowoczesne oświetlenie... To tylko niektóre rozwiązania zmieniające zwykłą podróż samochodem w doświadczenie niezwykłego komfortu.

Kliknij i zobacz, jak łatwo dostosować każdy z systemów Audi do swoich potrzeb. Nasze filmowe przewodniki tłumaczą wszystko krok po kroku.

Dowiedz się więcej