Acquire
Stories of Progress > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Stories of Progress

Dla Audi przyszłość to postawa. Chodzi o wspieranie innowacji, odważne napędzanie postępu, a tym samym kreowanie świata mobilności. Przekonaj się, jak Audi kształtuje tę przyszłość w różnych obszarach: od technologii i designu po zrównoważony rozwój i styl życia. Daj się zainspirować historiom postępu.

 Audi RS e-tron GT w tunelu aerodynamicznym.

Technologia

Przewaga dzięki technice. Progresywne rozwiązania i fascynujące pojazdy powstają dzięki nowoczesnej technologii i pełnej pasji kreatywności. Odkryj, dlaczego innowacja jest kluczem do sukcesu.

Wnętrze Audi grandsphere concept.

Przyszłość

Audi kształtuje innowacyjne wizje i koncepcje ekscytującej przyszłości. Przykładem są pojazdy koncepcyjne marki. Te historie przybliżają Cię do tego, jak będzie wyglądać jutro.

César Muntada

Design

Idealny design to zapierająca dech w piersiach i emocjonująca estetyka nadwozia oraz funkcjonalne wnętrze. Audi tworzy nie tylko ekscytujące projekty, ale także przestrzenie doświadczeń. Zobacz, jak kształtuje się przyszłość.

 Światło przeświecające przez palce dłoni.

Zrównoważony rozwój

Konsekwentne działanie w sposób zrównoważony jest wpisane w DNA Audi. Sprawdź, jak kształtujemy transformację w kierunku czystej mobilności i dajemy impuls zmianom społecznym.

Przestrzeń ekspozycyjna kolekcjonera Christiana Borosa.

Styl życia

Zainspirowani: To, co niezwykłe, powstaje, gdy kwestionowane są granice. Gdy całkiem nowe rzeczy stają się rzeczywistością. Dowiedz się, co napędza ludzi w sporcie, sztuce i muzyce.

Audi RS Q e-tron jadące po wydmie.

Audi Sport

Zainspirowane wyzwaniami: Od Neuburga nad Dunajem po pustynie Arabii Saudyjskiej. Od legendarnych torów wyścigowych po egzotyczne trasy rajdowe. Od quattro po e-tron. Przeżyj fascynację sportami motorowymi z Audi Sport.

Jesteś gotowy na swoją podróż?

 

Audi RS 7 Sportback performance

Aktualności

Rajd Dakar. Historyczne zwycięstwo Audi

Audi RS Q e-tron z innowacyjnym systemem napędowym wygrywa najtrudniejszy pustynny rajd świata. Na szczycie podium stanęli Carlos Sainz i Lucas Cruz. To ich czwarte zwycięstwo w Rajdzie Dakar.

Historia Audi

Historia Audi

Historia Audi jest nierozerwalnie związana z historią całej motoryzacji, którą ta niemiecka marka współtworzyła od samego początku. U jej korzeni stali tacy ludzie jak August Horch, jeden z pierwszych na świecie inżynierów, który poruszył świat motoryzacji. Cztery pierścienie są znakiem rozpoznawczym jednego z najstarszych producentów samochodowych w Niemczech. Symbolizują one dokonane w roku 1932 połączenie czterech do tamtej pory niezależnych producentów: Audi, DKW, Horch oraz Wanderer. To oni, razem z marką NSU, która przyłączyła się w roku 1969, stanowią fundament dzisiejszej spółki AUDI AG.