Acquire
Audi Connect Plug&Play > Twoje Korzyści > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Audi Connect Plug&Play

Audi Connect Plug&Play

dla samochodów używanych
w cenie Przeglądu Jesiennego 369 zł

W dniach 1.10-31.12.2022 r. Audi Connect Plug&Play dla samochodów używanych dostępny jest w cenie Przeglądu Jesiennego 369 zł. Prezentowana cena jest wartością rekomendowaną i nie stanowi oferty - szczegóły u sprzedawcy. Oferta promocyjna obejmuje dostęp do Audi Connect Plug&Play wraz z montażem oraz konfiguracją wtyczki DataPlug.

Przejdź na wyższy poziom
Twoje Audi online

Aplikacja Audi Connect Plug&Play umożliwia powiązanie telefonu z samochodem, przy pomocy technologii Bluetooth oraz wtyczki Audi DataPlug. Połącz swoje Audi z siecią w ciągu jednej chwili.

 

Zakres Przeglądu Jesiennego

Podczas Przeglądu Jesiennego, mechanicy Autoryzowanego Partnera Serwisowego Audi sprawdzą:

  • stan techniczny pojazdu za pomocą diagnostyki komputerowej,
  • poziom płynów (AdBlue, płynu hamulcowego, chłodzącego oraz oleju),
  • stan akumulatora,
  • ogumienie, układ hamulcowy i przeniesienie napędu,
  • oświetlenie i elementy związane z widocznością,
  • wyposażenie Twojego pojazdu w Audi Connect Plug&Play, umożliwiające zdalny dostęp do pojazdu (myAudi).

Inteligentne połączenie
Odkryj aplikację Audi Connect Plug&Play

Dzięki aplikacji Audi Connect Plug&Play możesz uzyskać dostęp do aktualnych informacji o swoim samochodzie.

Odkryj aplikację Audi Connect Plug&Play
My Audi

My Audi

W tej sekcji znajdziesz informacje o przebiegu, numerze podwozia czy poziomie paliwa. Możesz nawet sprawdzić, ile kilometrów i dni zostało do następnego przeglądu serwisowego.

Przeglądy techniczne

Przeglądy techniczne

Dzięki aplikacji Audi Connect Plug&Play umówisz wizytę u swojego Partnera Serwisowego Audi w dowolnym momencie, z możliwością nawiązania bezpośredniego połączenia telefonicznego oraz wsparciem nawigacji.

Pomoc w przypadku awarii

Pomoc w przypadku awarii

Funkcja „Pomoc w przypadku awarii” w aplikacji, umożliwia nawiązanie połączenia z całodobową pomocą drogową, na terenie kraju lub z infolinią usług Audi*. Aplikacja daje możliwość przekazania danych dotyczących Twojego samochodu oraz jego lokalizacji, możesz również zadzwonić, by uzyskać istotne wskazówki na temat dalszego postępowania w sytuacji awaryjnej.

* Koszty są obliczane na podstawie odpowiedniej taryfy Twojego operatora. W przypadku połączeń z zagranicy mogą zostać naliczone opłaty roamingowe.

Miejsce zaparkowania

Miejsce zaparkowania

Dzięki Audi Connect Plug&Play zawsze wiesz, gdzie dokładnie zaparkowałeś swój samochód. Pozwól aplikacji wygodnie poprowadzić się do pojazdu lub udostępnij współrzędne GPS np. przyjaciołom. Możesz także kontrolować, jak długo Twoje Audi pozostaje na miejscu parkingowym.

Monitorowanie poziomu paliwa i energii

Monitorowanie poziomu paliwa i energii

Funkcja monitorowania poziomu paliwa pozwala być na bieżąco z danymi dotyczącymi tankowania oraz miesięcznymi wydatkami na paliwo. Każdorazowy proces tankowania zostanie przez Audi DataPlug zarejestrowany, a użytkownik otrzyma powiadomienie podsumowujące ilość oraz wprowadzony koszt jednostkowy paliwa.

W samochodach elektrycznych na tej samej zasadzie zapisywane są procesy ładowania.

Podróże

Podróże

Cyfrowy dziennik oferuje możliwość przejrzystego dokumentowania i kategoryzowania swoich podróży – zarówno służbowych, jak i prywatnych. Funkcja automatycznego zapisu ułatwia rejestrowanie takich informacji jak początkowy i końcowy punkt podróży, data i godzina, czas jazdy oraz trasa, a także w razie potrzeby pozwala na eksportowanie ich przy pomocy aplikacji.

Statystyki

Statystyki

Audi Connect Plug&Play pomoże Ci zoptymalizować Twój styl jazdy.

Dane dotyczące m.in. przyśpieszenia, prędkości i nawyków związanych z hamowaniem, są zbierane i wyświetlane, w szczegółowym, spersonalizowanym zestawieniu statystycznym. Dzięki temu, możesz doskonalić swój styl jazdy i jeszcze wydajniej docierać do celu podróży.

Moje wyzwania

Moje wyzwania

Baw się za kierownicą jeszcze lepiej i odkryj wybrane atrakcje znajdujące się w pobliżu. Prowadząc samochód w sposób wydajny, wybierając się na krajoznawcze wycieczki po okolicy, odwiedzając swojego Partnera Serwisowego Audi oraz regularnie używając aplikacji, otrzymujesz punkty oraz trofea. To świetny sposób na nieustanne weryfikowanie swoich umiejętności za kierownicą w różnych kategoriach.

Konfiguracja w trzech krokach

Dzięki Audi Connect Plug&Play większość aktualnych modeli Audi, oraz tych wprowadzonych na rynek nie wcześniej niż 2008, może łączyć się z siecią i przesyłać informacje na Twój smartfon poprzez Bluetooth.

 
 

To rozwiązanie nie wymaga skomplikowanej instalacji. Wystarczą trzy kroki:

1. Sprawdź, czy Twoje Audi jest kompatybilne z Audi DataPlug.

2. Pobierz aplikację Audi Connect Plug&Play na swoje urządzenie.

3. Twój Partner Serwisowy Audi pomoże Ci w instalacji Audi DataPlug i aktywacji Audi Connect Plug&Play.

Weryfikacja kompatybilności

Czy Twój samochód jest kompatybilny z Audi DataPlug? Możesz to łatwo i szybko sprawdzić poniżej.

Pobierz aplikację

Jeśli posiadasz już wtyczkę Audi DataPlug do swojego samochodu, pobierz i zainstaluj aplikację Audi Plug&Play i postępuj zgodnie z instrukcją.

Pobierz z Google Play

  Pobierz w App Store

Pobierz broszurę

O funkcjach Audi DataPlug i Audi Plug&Play możesz dowiedzieć się więcej ze specjalnej broszury informacyjnej, którą przygotowaliśmy w wersji na komputery i urządzenia mobilne. Wybierz dokument, który pasuje do Twojego urządzenia.

Wersja desktop

Wersja mobile

Zapytaj o Audi Connect Plug&Play w cenie Przeglądu Jesiennego

Masz pytania dotyczące oferty? Zostaw nam swoje dane – oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły.