Acquire
Program audi 6+ > Twoje Korzyści > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Pakiety przeglądów serwisowych Audi

Program Audi Serwis 6+

Twoje Audi w doskonałej kondycji
przez lata

Dzięki Audi Serwis, możesz zadbać o to, by Twój samochód był zawsze w doskonałej formie. Z Programem Audi Serwis 6+ to łatwe. Dedykowana oferta dla samochodów 6-letnich i starszych, obejmuje specjalne rabaty na naprawy, a wszystko po to, abyś mógł cieszyć się swoim Audi przez lata.

Rabaty dla długodystansowców:

Rabaty dla długodystansowców:

Ty i Twoje Audi to znajomość na lata. Takie relacje oparte są o wzajemny szacunek. A my, szanując Twoje podejście do samochodu, przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową na oryginalne części wraz z profesjonalną usługą. O szczegóły dotyczące rabatów zapytaj u Twojego Partnera Serwisowego Audi.

Tylko oryginalne części:

Tylko oryginalne części:

Jeśli rozumiesz specyfikę przygotowań do długich dystansów, wiesz, że nie ma tam miejsca na kompromisy. Dlatego w Programie Audi Serwis 6+ w Twoim Audi montowane są oryginalne części, bo tylko one dają gwarancję bezawaryjności w dłuższym czasie.

Dbamy o kondycję Twojego Audi:

Dbamy o kondycję Twojego Audi:

Korzyści z Programu Audi Serwis 6+ są obopólne. Twój samochód otrzymuje oryginalne części montowane przez doświadczonych mechaników, a Ty poczujesz spokój, dzięki wykwalifikowanej obsłudze, która roztoczy opiekę nad Tobą i Twoim samochodem.

Zapytaj o promocyjną ofertę dla samochodów 6-letnich i starszych

Zostaw swoje dane, oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły oferty.