Acquire

Podczas Milan Design Week Audi zaprezentowało instalację pt. „Piąty krąg”

Skupiała się wokół dwóch motoryzacyjnych gwiazd – studyjnego Audi Aicon i Audi A6 Limousine, które podczas tej właśnie imprezy miały swą włoską premierę. Instalację przygotowała pracownia architektoniczna MAD Architects.

Przestrzenna instalacja „Piąty krąg” symbolizuje postęp i ewolucję. MAD Architects oraz Audi zestawiły w niej filozoficzne podejście piątego elementu z Audi Aicon, łącząc koncepcję mobilności świata jutra z rewolucyjną stylistyką. Instalacja skupia się jednak nie tylko na Audi Aicon, ale również na nowym Audi A6 Limousine. Dodatkowymi elementami są Audi A7 Sportback oraz Audi A8. „Podświetlony krąg osadzony
w ramach historycznego, kwadratowego dziedzińca symbolizuje dążenie ludzkości do perfekcji” – opisuje instalację Ma Yansong, założyciel pracowni MAD Architects. Fabrizio Longo, Brand Manager Audi Italia, dodaje: „Poszukiwanie perfekcji jest siłą innowacji i paliwem, które czyni samochody marki Audi tak wyjątkowymi”.

MAD Architects to międzynarodowa pracownia architektoniczna specjalizująca się w tworzeniu futurystycznych, organicznych i technicznie zaawansowanych projektów.