Acquire

Rozwiązanie zagadki: Audi e-tron. Nowe doznania w Porcie Lotniczym Monachium

W Porcie Lotniczym Monachium pojawiła się specjalnie stworzona gra strategiczna, której sercem jest nowe Audi e-tron.

We wnętrzu escape roomu wszyscy miłośnicy gier i marki mogą bawić się i odkrywać pierwszy w pełni elektryczny model Audi oraz szerzej tematykę mobilności elektrycznej. Escape room będzie funkcjonował w tym miejscu do połowy marca, a zlokalizowany jest na terenie strefy myAudi Sphere.

Uczestnicy zabawy, poruszając się po zamkniętych pomieszczeniach, polują na wskazówki i rozwiązują serię zadań, z których wiele związanych jest z techniką nowego Audi e-tron. Wszystkie z nich koncentrują się wokół zagadki dotyczącej eksperta, który pracował nad tym modelem. Elektryczny samochód wyposażony m.in. w opcjonalne wirtualne lusterka zewnętrzne jest częścią przygody i kluczem do rozwiązania całej układanki. By stworzyć najbardziej elektryzującą rozrywkę działającą na wszystkie zmysły, jej twórcy wzbogacili grę o niesamowite efekty dźwiękowe i fascynujące symulacje świetlne.

Rezerwację wizyty w myAudi Sphere przeprowadzić można pod adresem http://www.audie-tronroom.de/ lub za pośrednictwem innych cyfrowych kanałów Audi, np. przez www.audi.com/e-tron-room.

Jednocześnie w Porcie Lotniczym Monachium, w znajdującym się tam Centrum Szkoleniowym Audi odbywa się szkolenie „Central Launch Training – Audi e-tron” przeznaczone dla organizacji sprzedażowych z całego świata. Ponad 9500 osób ze wszystkich zakątków globu poznaje tu Audi e-tron za pomocą statycznych i dynamicznych modułów i uczy się szczegółów dotyczących technologii, rozwiązań technicznych i całego ekosystemu tego nowego elektrycznego samochodu. Uczestnicy szkolenia doświadczają też właściwości jezdnych auta na specjalnie w tym celu zbudowanym krytym torze off-roadowym.