• Nowe Q3 Sportback
  Nowe Q3 Sportback
  Cena: od 139 900 PLN Z ratą: od 1 071 PLN (w Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców - rata netto)
  Teraz gwarancja Audi rozszerzona
  do 3 lat lub 90 000 km przebiegu
  (w tym pierwsze dwa lata bez limitu przebiegu).
 • SQ5 TDI
  SQ5 TDI
  Cena: od 341 900 PLN Z ratą: od 3 419 PLN (w Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców - rata netto)
 • Q5 TFSI e
  Q5 TFSI e
  Konfiguracja tego modelu nie jest jeszcze dostępna.
 • Nowe Q7
  Nowe Q7
  Konfiguracja tego modelu nie jest jeszcze dostępna.
 • Nowe SQ7
  Nowe SQ7
  Konfiguracja tego modelu nie jest jeszcze dostępna.
 • Nowe SQ8
  Nowe SQ8
  Cena: od 497 400 PLN Z ratą: od 4 389 PLN (w Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców - rata netto)
  Teraz gwarancja Audi rozszerzona
  do 3 lat lub 90 000 km przebiegu
  (w tym pierwsze dwa lata bez limitu przebiegu).

Rozwiązanie zagadki: Audi e-tron. Nowe doznania w Porcie Lotniczym Monachium

W Porcie Lotniczym Monachium pojawiła się specjalnie stworzona gra strategiczna, której sercem jest nowe Audi e-tron.

We wnętrzu escape roomu wszyscy miłośnicy gier i marki mogą bawić się i odkrywać pierwszy w pełni elektryczny model Audi oraz szerzej tematykę mobilności elektrycznej. Escape room będzie funkcjonował w tym miejscu do połowy marca, a zlokalizowany jest na terenie strefy myAudi Sphere.

Uczestnicy zabawy, poruszając się po zamkniętych pomieszczeniach, polują na wskazówki i rozwiązują serię zadań, z których wiele związanych jest z techniką nowego Audi e-tron. Wszystkie z nich koncentrują się wokół zagadki dotyczącej eksperta, który pracował nad tym modelem. Elektryczny samochód wyposażony m.in. w opcjonalne wirtualne lusterka zewnętrzne jest częścią przygody i kluczem do rozwiązania całej układanki. By stworzyć najbardziej elektryzującą rozrywkę działającą na wszystkie zmysły, jej twórcy wzbogacili grę o niesamowite efekty dźwiękowe i fascynujące symulacje świetlne.

Rezerwację wizyty w myAudi Sphere przeprowadzić można pod adresem http://www.audie-tronroom.de/ lub za pośrednictwem innych cyfrowych kanałów Audi, np. przez www.audi.com/e-tron-room.

Jednocześnie w Porcie Lotniczym Monachium, w znajdującym się tam Centrum Szkoleniowym Audi odbywa się szkolenie „Central Launch Training – Audi e-tron” przeznaczone dla organizacji sprzedażowych z całego świata. Ponad 9500 osób ze wszystkich zakątków globu poznaje tu Audi e-tron za pomocą statycznych i dynamicznych modułów i uczy się szczegółów dotyczących technologii, rozwiązań technicznych i całego ekosystemu tego nowego elektrycznego samochodu. Uczestnicy szkolenia doświadczają też właściwości jezdnych auta na specjalnie w tym celu zbudowanym krytym torze off-roadowym.