Acquire
A6 Avant e-tron concept > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Audi A6 Avant e-tron concept

Audi A6 Avant e-tron concept¹

Avant jutra

Przedsmak niedalekiej przyszłości: Audi A6 Avant e-tron concept¹ to kolejny reprezentant serii Audi A6, w pełni elektryczny, o dynamicznej stylistyce.

Video
Audi A6 Avant e-tron concept

Dotyk światła: Audi A6 Avant e-tron concept¹ konsekwentnie wykorzystuje światło jako element stylistyczny i komunikacyjny. Dzięki projekcjom świetlnym i cyfrowym elementom OLED o trójwymiarowej architekturze model w imponujący sposób pokazuje, jaka może być przyszłość oświetlenia pojazdów.

Stylistyka, która zachwyca elegancją

Dynamiczne linie i eleganckie proporcje Audi A6 Avant e-tron concept oferują wgląd w wizję przyszłości elektromobilności segmentu premium. Brak ostrych krawędzi pozwala na płynne przejścia między powierzchniami wypukłymi i wklęsłymi, a także powstawanie miękkich cieni, co sprawia, że model przypomina odlany z pojedynczej formy monolit.

 • 1920x1080-desktop-g22-avant-going-electric-13622B01.jpg
  Avant jutra

  Przyszłość rodziny Audi A6 jest w pełni elektryczna. Przedsmak tego, co ma nadejść, daje spojrzenie na nowe Audi A6 Avant e-tron concept¹.

  Dowiedz się więcej
 • 1920x1080-desktop-E6-Showcar-07821B01.jpg
  Konsekwentne myślenie o przyszłości

  Audi A6 e-tron concept¹ to kolejne spojrzenie na przyszłość luksusowych samochodów elektrycznych. Poznaj czterodrzwiowego koncepcyjnego Sportbacka klasy premium.

  Dowiedz się więcej
 • Hero1_urbansphere_2022_4071_RGB_1920x1080.jpg
  Audi urbansphere concept¹

  Ten samochód koncepcyjny został zaprojektowany zaczynając od wnętrza. Łączy luksusową, przestronną przestrzeń z funkcjami cyfrowymi.

  Dowiedz się więcej
 • skysphere_2021_3370_sRGB_1920x1080.jpg
  Audi skysphere concept¹

  Pierwszy pojazd z serii sphere koncentruje się na połączeniu technologii i designu, oferując dwa różne rodzaje wrażeń z jazdy.

  Dowiedz się więcej
 • 1920x1080_Heroe-1.png
  Audi grandsphere concept¹

  Drugi model z serii sphere: elektryczny, zautomatyzowany¹ i z przestrzenią na niesamowite wrażenia.

  Dowiedz się więcej
1
Prezentowany pojazd jest samochodem koncepcyjnym, niedostępnym w sprzedaży. Przedstawione funkcje jazdy autonomicznej to technologie, które są obecnie w fazie rozwoju, nie są dostępne w sprzedaży i działają w ramach ograniczeń systemowych. Wszystkie ukazane zastosowania techniczne systemu i funkcjonalności przedstawiają możliwą koncepcję, ostatecznie mogą różnić się oraz być uzależnione od lokalnych regulacji prawnych.