Acquire
Nowe RS 3 Limousine > A3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Audi RS 3 Limousine

Nowe Audi RS 3 Limousine

Emisja CO2 w cyklu mieszanym*: 214–202 g/km

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym*: 9,4–8,9 l/100km

Audi RS 3 Limousine

Osiągi w limuzynie

Performance is an attitude.

Moc

294

kW

Przyspieszenie (0–100 km/h)

3,8

sek.

Moment obrotowy

500

Nm

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,9–9,4 l/100 km; emisja CO₂ w trybie mieszanym: 202–214 g/km.

Szczyt formy

Nowe Audi RS 3 Limousine oferuje imponującą wydajność w każdej sytuacji. Podkreślający moc design, wyjątkowa dynamika jazdy i 2,5-litrowy silnik TFSI dostarczają nowych emocji każdego dnia.

RS w najczystszej formie

Audi RS 3 Limousine

Większa dynamika, większy komfort i to, co najlepsze w RS. Z pakietem RS dynamic plus, systemem launch control i sportowym układem wydechowym RS wydajność staje się doświadczeniem. Audi drive select pozwala na dopasowanie charakteru samochodu dzięki trzem dodatkowym trybom jazdy RS.

Wnętrze – dynamicznie zaprojektowane

Wnętrze nowego Audi RS 3 Limousine¹ robi wrażenie wysokiej jakości materiałami i wykonaniem oraz elementami designu typowymi dla RS. Dynamikę prowadzenia uwidaczniają opcjonalny pakiet stylistyczny RS Design plus⁵ i wirtualny kokpit Audi przeznaczony specjalnie dla modeli RS.

1
Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,9–9,4 l/100 km; emisja CO₂ w trybie mieszanym: 202–214 g/km.
2
Przy temperaturze poniżej 10°C deszcz i stojąca woda mogą ograniczyć przyczepność, dlatego zaleca się zmianę opon na standardowe.

UWAGA! Jazda na tych oponach przy niskich temperaturach otoczenia, deszczu i stojącej wodzie może prowadzić do utraty przyczepności, a przez to do utraty kontroli nad samochodem i w efekcie – ryzyka wypadku. Te opony nie mogą być używane w deszczowych warunkach ani przy wilgotnej nawierzchni. W przypadku niespodziewanej zmiany pogody należy prowadzić z zachowaniem wyjątkowej ostrożności, powoli i tylko na niezbędnym dystansie. Te opony nie powinny być używane w temperaturze poniżej 10°C. W dodatku powinny być przechowywane w temperaturze przynajmniej 5°C – niestosowanie się do tych zaleceń może negatywnie wpłynąć na możliwości opon. Z uwagi na skład mieszanki bieżnik może zużywać się relatywnie szybciej niż w innych oponach, zmniejszając ich potencjalny przebieg.

Masz obowiązek poinformować inne osoby używające samochodu o wyżej wymienionych ograniczeniach. Jest to konieczne również przy sprzedaży lub przekazaniu samochodu. Szczególnie ważne jest przekazanie nowemu użytkownikowi instrukcji obsługi samochodu.

Samochód można zamówić z kołami o wzorze 5-ramiennym-Y 9.0J | 8.0J×19 w kolorze matowa czerń i z oponami 265/30 | 245/35 R 19.
3
W sprawie terminu dostępności tej funkcji skontaktuj się z dealerem Audi.
4
Pakiet RS dynamic plus można zamówić jedynie w połączeniu z opcjonalnymi hamulcami ceramicznymi RS.
5
Pakiet stylistyczny RS Design plus jest oferowany tylko w połączeniu ze sportowymi siedzeniami z przodu ze skóry Nappa z przeszyciami o wzorze plastra miodu i logo RS.
6
Pojemność bagażnika może być ograniczona przez instalację wyposażenia dodatkowego.