Acquire
A4 Avant > A4 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 184–125 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,1–4,8 l/100 km

Audi A4 Avant z tyłu

Sportowy design, wysoka funkcjonalność

Audi A4 Avant to sportowy charakter, najwyższa jakość wykonania, cyfrowa obsługa oraz wszechstronność w każdej podróży.

A4 Avant

173 300 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 6,5 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 148 g/km

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
Kontynuuj konfigurację
A4 Avant

Wymiary

Sportowy charakter – wygląd zewnętrzny

Audi A4 Avant imponuje z przodu szeroką osłoną chłodnicy Singleframe z wyrazistymi wlotami powietrza, a z tyłu – przesuniętą powierzchnią dyfuzora ze zintegrowanymi trapezoidalnymi końcówkami rur wydechowych.

Napęd dostosowany do potrzeb

Manualna skrzynia biegów, siedmiostopniowa S tronic lub ośmiostopniowa tiptronic, napęd na przednie koła lub quattro – dla każdej wersji silnikowej dostępny jest odpowiedni układ przeniesienia napędu. Niektóre siniki dostępne są z technologią mild hybrid, który pozwala zmniejszyć zużycie paliwa.

A4 Avant

Mocne silniki: Dla Audi A4 Avant dostępna jest bogata gama silników TFSI i TDI o mocy od 100 kW do 195 kW.

Przestronne, wysokiej jakości, indywidualne

We wnętrzu Audi A4 Avant wielkość dysz wentylacyjnych podkreśla szerokość pojazdu, a wzrok przyciąga umieszczona powyżej chromowana listwa. Opcjonalne fotele sportowe z przodu z emblematem S i przeszyciami w kształcie rombów zapewniają pewne oparcie.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta

Oryginalne akcesoria Audi* sprawiają, że codzienne użytkowanie pojazdu staje się jeszcze łatwiejsze – na przykład dzięki fotelikowi Dualfix i-Size dla małych pasażerów od 1. dnia życia do osiągnięcia105 cm wzrostu. Fotelik można obracać o 360° oraz używać go w pozycji przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

#

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi A4 Avant stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi A4 Limousine

Audi A4 Limousine

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A4 Avant.