Acquire
A4 Limousine > A4 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 177–120 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,8–4,6 l/100km

Widok z boku na Audi A4 Limousine

Niezwykle sportowy charakter

Dzięki progresywnej stylistyce z dynamicznie zaostrzonym przodem i wyrazistym tyłem Audi A4 Limousine zwraca uwagę bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

A4 Limousine

183 150 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 7,0 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 160 g/km

Kontynuuj konfigurację

Wymiary

Indywidualny wygląd

Audi A4 Limousine to sportowy charakter, emocje i prestiż. Harmonijne proporcje i dynamiczne elementy stylistyczne akcentują elegancję i sportowe aspiracje. Poziome linie z przodu oraz aluminiowa listwa z tyłu podkreślają szerokość auta, a geny quattro widać w niskiej linii barkowej i szerokich nadkolach.

Przestronne i luksusowe wnętrze

Pas nawiewów poprowadzony przez całą szerokość deski rozdzielczej samochodu podkreśla jego rozmiary, a biegnąca ponad nawiewami chromowana listwa wykończeniowa elegancko akcentuje stylistykę wnętrza.

Niewidoczna pomoc

Opcjonalne systemy wspomagania* wspierają kierowcę podczas jazdy Audi A4 Limousine – na przykład pakiet systemów wspomagających kierowcę w ruchu miejskim integruje różne systemy przeznaczone do jazdy po mieście, w tym wspomaganie parkowania plus3 i kamerę cofania*.

Dynamic Side view Audi A4 Sedan

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive* Twoje Audi A4 Limousine stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta

Korzystając z oryginalnych akcesoriów Audi*, na wiele sposobów urozmaicisz wygląd Audi A4 Limousine. Wybierz precyzyjnie dopasowane rozwiązania, które zachwycają interesującym designem i wysoką funkcjonalnością.

Audi A4 Sedan with LED projection

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi A4 Avant

Audi A4 Avant

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A4 Limousine.