Acquire
RS 4 Avant > A4 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 229–220 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 10,1–9,7 l/100 km

Audi RS 4 Avant

Kształtujące doświadczenia

Audi RS 4 Avant łączy spektakularne sportowe osiągi z wysoką funkcjonalnością samochodu rodzinnego. Dopisać Performance is an attitude.

RS 4 Avant

476 960 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 9,9 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 224 g/km

Kontynuuj konfigurację

Wymiary

Audi RS 4 Avant w liczbach

Moc systemowa

450

KM

(331 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,1

sek.

Maksymalny moment obrotowy

600

Nm

Idealne dla nowoczesnych rodzin

Z Audi RS 4 Avant każdy, kto ceni przyjemność z jazdy, znajdzie się na dobrej drodze. Wysokie osiągi i wydajność czynią z niego idealnego towarzysza podróży.

Przód Audi RS 4 Avant

Mocny napęd: Prędkość maksymalna Audi RS 4 Avant wynosi 250 km/h – z opcjonalnym pakietem RS Dynamic wzrasta do 280 km/h. Stały napęd na cztery koła quattro ze sportowym mechanizmem różnicowym zapewnia doskonałą stabilność i komfortowe prowadzenie.

Muskularny wygląd zewnętrzny

Charakterystyczna osłona chłodnicy Singleframe z kratownicą o strukturze plastra miodu podkreśla muskularny wygląd Audi RS 4 Avant. Sportowe wrażenie gwarantują typowy dla serii RS zderzak i przyciągający wzrok dyfuzor. Niepowtarzalnego charakteru nadają pojazdowi obręcze oraz poszerzone nadkola, podobnie jak pakiety stylistyczne RS w szarym lub czerwonym kolorze.

RS 4 Avant

Niezwykle sportowy charakter

Opcjonalne sportowe wyposażenie dostępne w pakiecie RS competition plus podkreśla dynamiczny wygląd Audi RS 4 Avant, podczas gdy sportowy mechanizm różnicowy i sportowe zawieszenie RS pro pozwalają doświadczyć dynamiki podczas jazdy.

Nadwozie – przód pojazdu: Przednia krawędź zderzaka, boczne otwory wentylacyjne, spojler z przodu i obudowy lusterek zewnętrznych z włókna węglowego o matowym wykończeniu podkreślają sportowy charakter. Podobnie jak pierścienie Audi i oznaczenie modelu w kolorze błyszczącej czerni, które znajdują się na osłonie chłodnicy.

Wszechstronność w sportowym stylu

Wnętrzu sportowy charakter nadają opcjonalna 3-ramienna sportowa kierownica wielofunkcyjna plus, obszyta skórą i spłaszczona u dołu, a także sportowe fotele przednie plus obszyte czarną skórą Feinnappa z przeszyciami o strukturze plastra miodu w odcieniu czerwieni Crescendo.

Sportowe i funkcjonalne

Siedzenia tylnej kanapy składają się w stosunku 40:20:40, co pozwala na wygodny przewóz z tyłu zarówno pasażerów, jak i większych przedmiotów. Opcjonalny komfortowy kluczyk i czujnik w tylnym zderzaku pozwalają na wygodne otwieranie pokrywy bagażnika za pomocą ruchu stopy*. Z kolei opcjonalny zestaw szyn i schowków zapewnia porządek w przestrzeni bagażnika i bezpieczny transport każdego rodzaju bagażu.

RS 4 Avant luggage compartment

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive* Twoje Audi RS 4 Avant stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Widok z boku na RS 4 Avant

Jeszcze bardziej osobiste: Audi exclusive oferuje szeroką gamę możliwości konfiguracji Twojego Audi RS 4 Avant. Podążaj za swoim pragnieniem niezależności wybierając lakier Audi exclusive szary Wezuwiusz metalik.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi RS 6 Avant

Audi RS 6 Avant