Acquire
RS 4 Avant > A4 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym*: 229–220 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym*: 10,1–9,7 l/100km

Audi RS 4 Avant

Kształtujące doświadczenia

Audi RS 4 Avant łączy spektakularne sportowe osiągi z wysoką funkcjonalnością samochodu rodzinnego.

Szybka konfiguracja

Wybieraj z szerokiej oferty lakierów nadwozia i obręczy i skonfiguruj Audi RS 4 Avant dopasowane do swoich potrzeb.

RS 4 Avant

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 9,9 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 224 g/km

Lakiery nadwozia

Obręcze

czarny Myth metalik
niebieski Navarra metalik
biały Glacier metalik
szary Daytona perłowy
niebieski Ascari metalik
szary Nardo
Obręcze kół ze stopu metali lekkich  9Jx19",10 - ramienne z oponami 265/35 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 9Jx20", 5 - ramienne, w tonacji matowego Tytanu z oponami 275/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopów metali lekkich 9Jx20", 5 - ramienne styl Evo, czarne, polerowane z oponami 275/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 9Jx20", 5 - ramienne, kute, czarne, polerowane z oponami 275/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 9Jx20", 5 - ramienne, kute, czarny antracyt, polerowane z oponami  275/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 9Jx20", 5 - ramienne, frezowane w tonacji matowego brązu z oponami 275/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 9Jx20”, 5 – ramienne, ramiona w kształcie flag, z oponami 275/30 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

szary Nardo


RS 4 Avant

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 9,9 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 224 g/km

453 060 PLN*

Szczególy ceny w następnym kroku.

Kontynuuj konfigurację

Audi RS 4 Avant w liczbach

Moc

331

kW

(450 KM)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,1

sek.

Maksymalny moment obrotowy

600

Nm

Idealne dla nowoczesnych rodzin

Z Audi RS 4 Avant każdy, kto ceni przyjemność z jazdy, znajdzie się na dobrej drodze. Wysokie osiągi i wydajność czynią z niego idealnego towarzysza podróży.

Muskularny wygląd zewnętrzny

Charakterystyczna osłona chłodnicy Singleframe z kratownicą o strukturze plastra miodu podkreśla muskularny wygląd Audi RS 4 Avant. Sportowe wrażenie gwarantują typowy dla serii RS zderzak i przyciągający wzrok dyfuzor. Niepowtarzalnego charakteru nadają pojazdowi obręcze oraz poszerzone nadkola, podobnie jak pakiety stylistyczne RS w szarym lub czerwonym kolorze.

RS 4 Avant

Niezwykle sportowy charakter

Opcjonalne sportowe wyposażenie dostępne w pakiecie RS competition plus podkreśla dynamiczny wygląd Audi RS 4 Avant, podczas gdy sportowy mechanizm różnicowy i sportowe zawieszenie RS pro pozwalają doświadczyć dynamiki podczas jazdy.

Wszechstronność w sportowym stylu

Wnętrzu sportowy charakter nadają opcjonalna 3-ramienna sportowa kierownica wielofunkcyjna plus, obszyta skórą i spłaszczona u dołu, a także sportowe fotele przednie plus obszyte czarną skórą Feinnappa z przeszyciami o strukturze plastra miodu w odcieniu czerwieni Crescendo.

Apple Music: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 90 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

MMI-Screen z Apple Music

Sportowe i funkcjonalne

Siedzenia tylnej kanapy składają się w stosunku 40:20:40, co pozwala na wygodny przewóz z tyłu zarówno pasażerów, jak i większych przedmiotów. Opcjonalny komfortowy kluczyk i czujnik w tylnym zderzaku pozwalają na wygodne otwieranie pokrywy bagażnika za pomocą ruchu stopy*. Z kolei opcjonalny zestaw szyn i schowków zapewnia porządek w przestrzeni bagażnika i bezpieczny transport każdego rodzaju bagażu.

RS 4 Avant luggage compartment

Audi exclusive

Indywidualny pojazd, który odzwierciedli Twoją osobowość. Audi exclusive* uwzględnia szeroki wachlarz opcji stylistycznych dla Audi RS 4 Avant – na przykład pakiet stylistyczny Audi exclusive Brąz.

Audi RS 4 Avant with Audi exclusive

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi RS 6 Avant

Audi RS 6 Avant