Acquire
A6 Limousine > A6 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 201–134 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,8–5,1 l/100 km

Widok z boku

Klasyczne piękno o atletycznych rysach

Audi A6 Limousine dzięki odświeżonej stylistyce jest jeszcze bardziej sportowe i eleganckie: od osłony Singleframe o nowym wyglądzie po nowy dyfuzor z tyłu.

A6 Limousine

254 610 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 5,6 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 146 g/km

Kontynuuj konfigurację

Wymiary

Luksus z każdej perspektywy

Przód Audi A6 Limousine zachwyca osłoną Singleframe w nowej strukturze. Zaostrzone linie boczne z wyraźnie zaznaczonymi nadkolami podkreślają architekturę quattro.

Tył Audi A6 Limousine

Efektowny tył: Płynna linia dachu w stylu coupé elegancko przechodzi w część tylną. W linii wyposażenia advanced imponuje charakterystyczna aluminiowa listwa oraz nowo zaprojektowany czarny dyfuzor z ozdobnym paskiem w kolorze srebrnym Selenit.

Jeszcze więcej miejsca

Przestronne wnętrze Audi A6 Limousine zachwyca licznymi funkcjami komfortu, indywidualizowaną koncepcją obsługi i niskim poziomem hałasu.

Zwrotność i sportowy charakter

Standardowy progresywny układ kierowniczy zapewnia doskonałą dynamikę jazdy dzięki wyraźnie sportowemu przełożeniu, które zwiększa zwrotność samochodu, zwłaszcza w połączeniu z opcjonalnym dynamicznym układem kierowniczym z tylną osią skrętną. Dostępne na życzenie 21-calowe koła podkreślają sportowy charakter i jednocześnie zapewniają wyższy komfort jazdy.

 Systemy wspomagania kierowcy A6 Limousine

Systemy wsparcia: Wybieraj z szerokiej gamy systemów wspomagających kierowcę*'* na długich dystansach, w mieście i podczas parkowania.

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive* Twoje Audi A6 Limousine stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Imponujące efekty świetlne

Opcjonalnie umieszczony u dołu drzwi projektor z diodami LED* wyświetla na podłożu cztery pierścienie Audi.

Audi A6 Limousine z projekcją LED

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi A6 Avant

Audi A6 Avant

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A6 Limousine.