Acquire
A6 Avant > A6 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 207–139 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,1–5,3 l/100 km

Zdecydowanie wszechstronny

Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie biznesowe, czy weekendowa wycieczka - Audi A6 Avant zawsze wygląda doskonale dzięki wyposażeniu S line, w tym dzięki nowym elementom stylistycznym.

A6 Avant

245 800 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 5,4 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 143 g/km

Kontynuuj konfigurację

Wymiary

Dynamika pod każdym kątem

Wyraźnie opadająca linia dachu i płaski słupek D podkreślają dynamiczne proporcje Audi A6 Avant i nadają jego sylwetce wyjątkowy charakter. Tył pojazdu dodatkowo wyróżnia się sportowym spojlerem na krawędzi dachu i nowo zaprojektowanym dyfuzorem w kolorze matowego ciemnego chromu z listwami ozdobnymi w kolorze szarym Platinum.

Widok z góry Audi A6 Avant

Panoramiczny szklany dach: Opcjonalny dwuczęściowy szklany dach panoramiczny rozjaśnia wnętrze nadając mu jasną i przyjazną atmosferę. W warunkach silnego nasłonecznienia elektrycznie regulowana osłona przeciwsłoneczna zapobiega nagrzewaniu i nadmiernemu nasłonecznieniu.

Przestrzeń ponad wszelką wątpliwość

Zoptymalizowana koncepcja przestrzeni w Audi A6 Avant zapewnia wszystkim pasażerom więcej miejsca na nogi, głowę i ramiona, przy zachowaniu dużej pojemności bagażnika. Dzielone oparcie tylnej kanapy można wygodnie złożyć w stosunku 40:20:40, by zwiększyć przestrzeń ładunkową. Pojemność bagażnika do 1680 litrów stwarza niemal nieograniczone możliwości.

Eleganckie i intuicyjne

Estetykę wnętrza Audi A6 Avant charakteryzuje przede wszystkim stylowy, minimalistyczny wystrój – znacznie ograniczono liczbę przełączników i przycisków. Dotykowy ekran MMI touch wkomponowano w powierzchnię kokpitu.

Technologia mild hybrid

Wszystkie silniki A6 Avant wyposażono w opracowaną przez Audi technologię mild hybrid, która dzięki odzyskiwaniu energii pozwala zmniejszyć zużycie paliwa podczas codziennej jazdy. Generator rozrusznika pasowego wraz z akumulatorem litowo-jonowym wytwarzają dodatkową energię, co przekłada się na lepsze przyspieszenie, większą wydajność i wyższy komfort jazdy.

Audi A6 Avant

Systemy wsparcia: Wybieraj z szerokiej gamy systemów wspomagających kierowcę*'* na długich dystansach, w mieście i podczas parkowania.

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive* Twoje Audi A6 Avant stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Jazda testowa

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi A6 Limousine

Audi A6 Limousine

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A6 Avant.