Acquire
A6 Avant > A6 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 206–140 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,0–5,3 l/100km

Zdecydowanie wszechstronny

Szybka konfiguracja

Wybieraj z szerokiej oferty lakierów nadwozia i obręczy i skonfiguruj Audi A6 Avant dopasowane do swoich potrzeb.

A6 Avant

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 5,7 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 148 g/km

Lakiery nadwozia

Obręcze

czarny Myth metalik
biały Glacier metalik
niebieski Firmament metalik
niebieski Ultra metalik
szary Daytona perłowy
czarny Briliant
szary Manhattan metalik
srebrny Florett metalik
biały Ibis
czerwony Tango metalik
szary Chronos metalik
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8Jx18", 5 - ramienne. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8Jx18", 5 - ramienne z oponami 225/55 R18. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx19", 5 - ramienne z oponami 245/45 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx19", 10 - ramienne równoległe, z oponami 245/45 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx21", 10 - ramienne równoległe, z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx20", 5 - ramienne, z oponami 255/40 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx21", 5 - ramienne z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx20", 5 - ramienne V-design, z oponami 255/40 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx19", 10 - ramienne. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne, w kolorze grafitowo-szarym, z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie
Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx21", 5 - ramienne, antracytowo-czarne  z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie. 
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx19", wieloramienne, z szarymi, kontrastowymi wstawkami, częściowo polerowane z oponami 245/45 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

niebieski Firmament metalik


A6 Avant

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 5,7 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 148 g/km

252 580 PLN*

Szczególy ceny w następnym kroku.

Kontynuuj konfigurację

Wymiary

Dynamika pod każdym kątem

Wyraźnie poszerzone nadkola Audi A6 Avant, opadająca linia dachu i płaski słupek D podkreślają dynamiczne proporcje samochodu i nadają jego sylwetce wyjątkowy charakter. Tył pojazdu dodatkowo wyróżnia się sportowym spojlerem na krawędzi dachu i charakterystycznymi chromowanymi listwami.

Przestrzeń ponad wszelką wątpliwość

Zoptymalizowana koncepcja przestrzeni w Audi A6 Avant zapewnia wszystkim pasażerom więcej miejsca na nogi, głowę i ramiona, przy zachowaniu jak zwykle dużej pojemności bagażnika. Dzielone oparcie tylnej kanapy można wygodnie złożyć w stosunku 40:20:40, by zwiększyć przestrzeń ładunkową. Pojemność bagażnika od 565 do 1680 litrów stwarza niemal nieograniczone możliwości.

Eleganckie i intuicyjne

Estetykę wnętrza Audi A6 Avant charakteryzuje przede wszystkim stylowy, minimalistyczny wystrój – znacznie ograniczono liczbę przełączników i przycisków. Dotykowy ekran MMI touch wkomponowano w powierzchnię kokpitu.

Apple Music*: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music*. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 100 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

Technologia mild hybrid

Wszystkie silniki A6 Avant wyposażono w opracowaną przez Audi technologię mild hybrid, która dzięki odzyskiwaniu energii pozwala zmniejszyć zużycie paliwa podczas codziennej jazdy. Generator rozrusznika pasowego wraz z akumulatorem litowo-jonowym wytwarzają dodatkową energię, co przekłada się na lepsze przyspieszenie, większą wydajność i wyższy komfort jazdy.

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive* Twoje Audi A6 Avant stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi A6 Limousine

Audi A6 Limousine

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A6 Avant.