Acquire
Q3 TFSI e > Q3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 39–31 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: Benzyna: 1,7–1,4 l/100km | Energia elektryczna: 18,0–16,8 kWh/100 km

Audi Q3 TFSI and Interieur

Elektryzująco wszechstronne

Wydajny napęd i przestronne wnętrze – Audi Q3 45 TFSI e*.

Q3 TFSI e

212 500 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*}: Benzyna: | Energia:

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 31 g/km

Kontynuuj konfigurację

Audi Q3 45 TFSI e w liczbach*

Zasięg elektryczny

51-58

km

Przyspieszenie (0–100 km/h)

7,3

sek.

Moc systemowa

180

kW

(245 KM)

Dopasowane do Twoich potrzeb

Audi Q3 TFSI e* łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów: napędzane wyłącznie energią elektryczną przemieszcza się bezemisyjnie i niemal bezgłośnie. Dzięki silnikowi spalinowemu TFSI nie musisz rezygnować z zalet konwencjonalnego napędu w dłuższych podróżach.

 Audi Q3 TFSI e

Połączenie mocnych stron: Audi Q3 45 TFSI e oferuje moc systemową 180 kW w cyklu mieszanym oraz maksymalny moment obrotowy 400 Nm.

Audi Q3 TFSI e

Wymiary

Proste ładowanie

Dla Audi Q3 TFSI e* dostępne są różne opcje ładowania – zarówno w domu, jak i w podróży.

Ładowanie w domu Audi Q3 TFSI e

Ładowanie w domu: Do ładowania w domu z mocą do 3,6 kW* służy system ładowania e-tron compact – dostępny w standardzie.

Wykorzystaj nowy napęd

Dynamiczne linie i ekscytująco nakreślone powierzchnie sprawiają, że Audi Q3 45 TFSI e wyróżnia się niepowtarzalną stylistyką. Wyrazisty przód i reflektory LED Matrix z dynamicznymi kierunkowskazami tworzą atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd. Z kolei elementy pakietu S line pozwalają nadać wnętrzu wyjątkowo sportowy charakter.

Audi Q3 TFSI e rear view

Miejsce na sportowy charakter

Design selection i S line – dwa opcjonalne pakiety wnętrza. Pierwszy zawiera między innymi mikrofibrę Dinamica na desce rozdzielczej i podparciach w drzwiach.

Audi Q3 TFSI e Cockpit

Twój wybór: Wnętrze S line charakteryzuje się emblematem S na oparciach przednich foteli oraz na sportowej, skórzanej kierownicy. Listwy progowe w drzwiach z aluminiowymi wstawkami, podświetlane, z emblematem S, podkreślają sportowy wygląd.

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi Q3 Sportback 45 TFSI e