Acquire
RS Q3 Sportback > Q3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym*: 228–218 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym*: 10,0–9,6 l/100km

Widok z tyłu Audi RS Q3 Sportback

Sylwetka, która rozpala zmysły

Typowe dla modeli RS elementy składają się na muskularną sylwetkę kompaktowego SUV-a coupé.

Szybka konfiguracja

Wybieraj z szerokiej oferty lakierów nadwozia i obręczy i skonfiguruj Audi RS Q3 Sportback dopasowane do swoich potrzeb.

RS Q3 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 9,9 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 225 g/km

Lakiery nadwozia

Obręcze

czarny Myth metalik
biały Glacier metalik
szary Daytona perłowy
zielony Kyalami
niebieski Turbo
szary Nardo
czerwony Tango metalik
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne Polygon, czarne z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne Polygon, tytanowo-szare, polerowane z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne Polygon, antracytowo-czarne, polerowane z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne, w kolorze matowego brązu, z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx20", 10 - ramienne, z ramionami w kształcie gwiazdy z oponami 255/40 R20. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne Trigon, tytanowo-szare, polerowane z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne Trigon, antracytowo-czarne, polerowane z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 8,5Jx21", 5 - ramienne Trigon z oponami 255/35 R21. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

czerwony Tango metalik


RS Q3 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 9,9 l/100 km | Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 225 g/km

311 640 PLN*

Szczególy ceny w następnym kroku.

Kontynuuj konfigurację

Audi RS Q3 Sportback* w liczbach

Moc

294

kW

(400 KM)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,5

sek.

Moment obrotowy

480

Nm

Więcej impulsów na sekundę

Legendarny 2,5-litrowy, pięciocylindrowy silnik TFSI oraz zawieszenie sportowe RS sprawiają, że każdy zakręt będzie dla Ciebie nowym wyzwaniem. Progresywny układ kierowniczy dodatkowo zwiększa precyzję i komfort prowadzenia. O dynamikę i stabilność jazdy dba opcjonalne zawieszenie adaptacyjne z systemem Audi drive select. Bezpieczne i skuteczne hamowanie gwarantuje układ hamulcowy RS z zaciskami w kolorze czarnym lub opcjonalnie czerwonym, lub na życzenie ceramiczny układ hamulcowy RS z zaciskami w kolorze antracytowym, czerwonym lub niebieskim.

 dynamiczny widok z boku RS Q3 Sportback w kolorze tango red

Eleganckie i sportowe

Charakterystyczną cechą Audi RS Q3 Sportback* jest nawiązująca do wersji coupé sylwetka z łagodnie opadającą linią dachu.

Bezkompromisowe – także we wnętrzu

Podobnie jak nadwozie, wnętrze Audi RS Q3 Sportback* zachwyca dynamicznym wyglądem, w którym dominuje dbałość o szczegóły. Począwszy od wielofunkcyjnej, trójramiennej, obszytej skórą kierownicy o sportowym obrysie i spłaszczonym wieńcu, po liczne akcenty stylistyczne. Należą do nich antracytowe aplikacje aluminium Race, aplikacje z czerni fortepianowej lub z karbonu. Oferowane na życzenie przednie fotele sportowe plus, obszyte skórą Feinnappa i zdobione przeszyciem o strukturze plastra miodu, są wyposażone w zintegrowane zagłówki i charakterystyczne wytłoczenia RS w oparciach. Sportowy charakter samochodu w atrakcyjny sposób podkreślają pakiety stylistyczne RS w kolorze czerwonym lub niebieskim, dostępne w ramach wyposażenia dodatkowego.

 Wnętrze Audi RS Q3 Sportback

Apple Music: Słuchaj ulubionej muzyki

Ciesz się najwyższą jakością muzyki dzięki Apple Music. Odtwarzaj bezproblemowo ponad 90 milionów utworów bez reklam – bezpośrednio przez MMI. Możesz wyszukiwać swoje ulubione piosenki i odkrywać kolejne utwory, które pokochasz. Dodatkowo masz możliwość słuchania trzech międzynarodowych stacji radiowych na żywo, prowadzonych przez znanych artystów, którzy odtwarzają aktualne hity, ale też klasykę oraz muzykę country. Za sprawą swojej osobistej biblioteki możesz także wyszukiwać wykonawców, tytuły, albumy i listy odtwarzania.

Funkcjonalność w podróży

Wnętrze RS Q3 Sportback* oferuje maksymalnie pięciu pasażerom wysoki komfort podróżowania. Tylną kanapę można przesunąć o 150 milimetrów, jej oparcie posiada 7-stopniową regulację kąta pochylenia. Po złożeniu oparcia pojemność bagażnika zwiększa się z 530 do 1400 litrów, ułatwiając transport większych przedmiotów.

Widok z tyłu Audi RS Q3 Sportback

Jeszcze bardziej osobiste

Spersonalizuj własne RS Q3 Sportback* korzystając z szerokiej gamy tapicerek skórzanych, aplikacji dekoracyjnych i lakierów z oferty Audi exclusive*. Spośród wielu kolorów lakierów możesz wybrać odcień aksamitnego fioletu.

Widok z boku na RS Q3 Sportback w kolorze aksamitnego fioletu Audi exclusive

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Widok z przodu Audi RS Q3

Audi RS Q3