Acquire
RS Q3 Sportback > Q3 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 229–218 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 10,1–9,6 l/100 km

Widok z tyłu Audi RS Q3 Sportback

Sylwetka, która rozpala zmysły

Typowe dla modeli RS elementy składają się na muskularną sylwetkę kompaktowego SUV-a coupé.

RS Q3 Sportback

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 9,6 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 218 g/km

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
Kontynuuj konfigurację

Audi RS Q3 Sportback* w liczbach

Moc systemowa

400

KM

(294 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,5

sek.

Moment obrotowy

480

Nm

Wymiary

Więcej impulsów na sekundę

Legendarny 2,5-litrowy, pięciocylindrowy silnik TFSI oraz zawieszenie sportowe RS sprawiają, że każdy zakręt będzie dla Ciebie nowym wyzwaniem. Progresywny układ kierowniczy dodatkowo zwiększa precyzję i komfort prowadzenia. O dynamikę i stabilność jazdy dba opcjonalne zawieszenie adaptacyjne z systemem Audi drive select. Bezpieczne i skuteczne hamowanie gwarantuje układ hamulcowy RS z zaciskami w kolorze czarnym lub opcjonalnie czerwonym, lub na życzenie ceramiczny układ hamulcowy RS z zaciskami w kolorze antracytowym, czerwonym lub niebieskim.

 dynamiczny widok z boku RS Q3 Sportback w kolorze tango red

Eleganckie i sportowe

Charakterystyczną cechą Audi RS Q3 Sportback* jest nawiązująca do wersji coupé sylwetka z łagodnie opadającą linią dachu.

Widok z góry Audi RS Q3 Sportback

Uderzająco odmienne: Mocny akcent tylnej części nadwozia obok zderzaka RS ze zintegrowanym dyfuzorem stanowią poziome listwy w połyskującej czerni oraz atrakcyjny, zespolony z dachem spojler. W centralnej części przedniego zderzaka RS dominuje osłona chłodnicy Singleframe, która urzeka czarną, połyskującą powierzchnią.

Bezkompromisowe – także we wnętrzu

Podobnie jak nadwozie, wnętrze Audi RS Q3 Sportback* zachwyca dynamicznym wyglądem, w którym dominuje dbałość o szczegóły. Począwszy od wielofunkcyjnej, trójramiennej, obszytej skórą kierownicy o sportowym obrysie i spłaszczonym wieńcu, po liczne akcenty stylistyczne. Należą do nich antracytowe aplikacje aluminium Race, aplikacje z czerni fortepianowej lub z karbonu. Oferowane na życzenie przednie fotele sportowe plus, obszyte skórą Feinnappa i zdobione przeszyciem o strukturze plastra miodu, są wyposażone w zintegrowane zagłówki i charakterystyczne wytłoczenia RS w oparciach. Sportowy charakter samochodu w atrakcyjny sposób podkreślają pakiety stylistyczne RS w kolorze czerwonym, dostępnym w ramach wyposażenia dodatkowego.

 Wnętrze Audi RS Q3 Sportback

Funkcjonalność w podróży

Wnętrze RS Q3 Sportback* oferuje maksymalnie pięciu pasażerom wysoki komfort podróżowania. Tylną kanapę można przesunąć o 150 milimetrów, jej oparcie posiada 7-stopniową regulację kąta pochylenia. Po złożeniu oparcia pojemność bagażnika zwiększa się z 530 do 1400 litrów, ułatwiając transport większych przedmiotów.

Widok z tyłu Audi RS Q3 Sportback

Jeszcze bardziej osobiste

Spersonalizuj własne RS Q3 Sportback* korzystając z szerokiej gamy tapicerek skórzanych, aplikacji dekoracyjnych i lakierów z oferty Audi exclusive*. Spośród wielu kolorów lakierów możesz wybrać odcień aksamitnego fioletu.

Widok z boku na RS Q3 Sportback w kolorze aksamitnego fioletu Audi exclusive

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Widok z przodu Audi RS Q3

Audi RS Q3