Acquire
Q8 e-tron > Q8 e-tron > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0–0 g/km

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 24,4–20,3 kWh/100 km

 Widok z tyłu Audi Q8 e-tron

Elektryczne. I pełne wspaniałych detali

Audi e-tron spełniło swoją pionierską rolę jako pojazd w pełni elektryczny. Teraz nadszedł moment, by dodać go do rodziny modeli Audi jako Audi Q8 e-tron.

Audi Q8 55 e-tron quattro w liczbach

Ładowanie od 10% do 80%

31

min

Zasięg (WLTP) do

578

km

Maksymalna możliwa moc ładowania

170

kW

Q8 e-tron

360 030 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym* 20,4 kWh/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 0 g/km

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz obręcze kół
Kontynuuj konfigurację

Imponujący zasięg

Wysokonapięciowy akumulator ma pojemność do 106 kWh (netto) i zapewnia maksymalny zasięg do ponad 500 kilometrów. Jeśli poziom naładowania jest niski, można aktywować tryb Range* w MMI i wykorzystać dodatkowy potencjał zasięgu.

 Zbliżenie wyświetlacza MMI Audi Q8 e-tron

Uwaga: ilustracja przedstawia Audi Q8 Sportback e-tron

Szybkie ładowanie Audi Q8 e-tron

Efektywne wyznaczanie tras: Szybkie ładowanie jest teraz możliwe z mocą do 170 kW na stacjach ładowania o dużej mocy. Dzięki funkcji planowania trasy e-tron route planner* przystanki na ładowanie są dopasowane do trasy w taki sposób, aby można było efektywnie wykorzystać wysoką moc ładowania.

Komfort w podróży

Dla Audi Q8 e-tron dostępna jest szeroka gama opcji ładowania – zarówno w domu, jak i w trasie. Dzięki Plug & Charge* pojazd możesz ładować jeszcze łatwiej, a dzięki zwiększonej pojemności akumulatora i szerokiej gamie opcji ładowania możesz cieszyć się elektryczną mobilnością nawet podczas długich tras.

Ładowanie w domu Audi Q8 e-tron

Ładowanie w domu: Audi Q8 e-tron zapewnia wybór różnych opcji ładowania zarówno w domu, jak i w podróży.

Audi Q8 55 e-tron quattro w liczbach

Maksymalna moc elektryczna do

300

kW

Przyspieszenie (0–100 km/h)

5,6

sek.

Pojemność akumulatora (netto) do

106

kWh

Wymiary

Elektryzujące na pierwszy rzut oka

Progresywna technika Audi Q8 e-tron uzewnętrzniona jest także w nowym wyglądzie modelu oraz w oryginalnej sygnaturze świateł do jazdy dziennej. Architektura quattro z mocno wymodelowaną linią boczną i charakterystyczną sygnaturą świateł do jazdy dziennej doskonale komponuje się z lakierem szarym Chronos metalik.

Wyrafinowany design wnętrza

Duża ilość miejsca w środku, wyselekcjonowane materiały, wysokiej jakości wykonanie i zaawansowane funkcje cyfrowe sprawiają, że każda podróż w Audi Q8 e-tron jest wyjątkowym przeżyciem.

Wyjątkowe detale: Odkryj wnętrze Audi Q8 e-tron: kontrastowe przeszycia w kolorze czerwonym Audi Sport, opcjonalne przednie fotele sportowe pokryte skórą Valcona z emblematem S oraz opcjonalnie dostępne elementy dekoracyjne w stylistyce włókna węglowego.

edition Dakar

Audi Q8 e-tron edition Dakar łączy w sobie cechy samochodu terenowego, takie jak większy prześwit i wytrzymałe opony, z luksusowym wykończeniem wnętrza, bagażnikiem dachowym i oklejeniem* inspirowanym modelem Audi RS Q e-tron* stworzonym na Rajd Dakar. Napis „1 z 99” na słupku D oznacza, że oklejenie jest limitowane do 99 egzemplarzy.

 Audi Q8 e-tron na pustyni

Mierz wysoko: Elektryczny napęd quattro oraz wyjątkowe 18-calowe opony terenowe General Grabber zapewniają doskonałą przyczepność zarówno na drodze, jak i poza nią. Dzięki zawieszeniu pneumatycznemu z opcją regulacji, pojazd może zostać podniesiony nawet o 65 mm*.

Nowe wrażenia z jazdy

Wsiądź i poczuj niemal bezgłośne przyspieszenie silników elektrycznych. Korzystaj ze zwiększonej przyczepności i stabilności dzięki elektrycznemu napędowi na cztery koła quattro. Dynamika jazdy została poprawiona dzięki adaptacyjnemu zawieszeniu pneumatycznemu i licznym systemom wspomagającym. Odłączany hak holowniczy jest dostępny opcjonalnie.

Usługi cyfrowe

Mobilny cyfrowy świat otwiera się przed Tobą dzięki licznym usługom Audi connect*, takim jak zawsze aktualne informacje o ruchu drogowym online*. Natomiast dzięki aplikacji myAudi* dostępne są najlepsze możliwe informacje o danych dotyczących Twojego Audi.

 Ekran MMI Audi Q8 e-tron

Infotainment i wsparcie w podróży: MMI daje dostęp do Audi connect* i zawiera usługi charakterystyczne dla samochodów e-tron, takie jak e-tron route planner*, który pokazuje najlepszą możliwą trasę z dostępnymi punktami ładowania. Dzięki temu zawsze masz dostęp do wszystkich ważnych informacji i ustawień dotyczących swojej podróży.

Wersja S line na premierę modelu

Odkryj wersję S line z nadwoziem S line, diodami LED wyświetlającymi ekskluzywny napis „e-tron edition” oraz Audi Singleframe w kolorze nadwozia. Opcjonalna osłona Singleframe z oświetleniem projekcyjnym podkreśla progresywny charakter Twojego pojazdu. Poza standardowymi 21-calowymi aluminiowymi obręczami dostępne są również opcjonalne obręcze 22-calowe.

Audi exclusive

Spraw, by Twoje Audi Q8 e-tron było wyjątkowe – tak jak Ty – z Audi exclusive.

 Ekran MMI Audi Q8 e-tron

Stwórz swój własny styl: Spersonalizuj własne Audi Q8 e-tron wybierając lakier fioletowy Velvet perłowy z szerokiej palety Audi exclusive.

Stwórz swoje wyjątkowe Audi

Połącz ze sobą różne opcje i poznaj możliwości personalizacji, jakie oferuje Audi exclusive. Aby uzyskać bardziej interaktywne wrażenia, aktywuj widok trójwymiarowy, klikając przycisk 3D.

Audi Q8 e-tron

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym*: 0–0 g/km

Wybierz podstawowy kolor wnętrza
Wybierz kontrastowy kolor wnętrza
Wybierz kolor przeszycia
Wybierz lakier specjalny

Tak różnorodne jak życie

Dzięki Oryginalnym Akcesoriom Audi Twój samochód ujawni swoje wszechstronne talenty. Zarówno elementy wyposażenia technicznego, jak i akcenty wizualne można łatwo dostosować do swoich oczekiwań. Zawsze i wciąż na nowo.

Widok z boku Audi Q8 e-tron z boxem dachowym

Przechowuj bagaże stylowo i bezpiecznie: Miejsce na narty, deski snowboardowe lub bagaż zapewnia wysokiej jakości box dachowy. Folie dekoracyjne w kolorze szarym Daytona z wyciętymi pierścieniami Audi podkreślają sportowy wygląd. Kolejny element przyciągający wzrok to 21-calowe obręcze z 10-ramiennym wzorem.

W trosce o zrównoważoną przyszłość

Przyszłościowe rozwiązania Audi obejmują także świadome korzystanie z zasobów naturalnych, przyjazną dla środowiska produkcję i neutralne pod względem emisji CO₂ dostawy. Na przykład do zasilania w ciepło i produkcji akumulatorów wykorzystuje się ekologiczną energię elektryczną, także z systemów fotowoltaicznych na dachach hal produkcyjnych. Doświadcz zrównoważonego rozwoju również w swoim Audi Q8 e-tron: lakier srebrny metalik dzięki wysokiej wartości współczynnika odbicia promieni słonecznych może zmniejszyć nagrzewanie się wnętrza pojazdu.

Osoby grające w wirtualne gry z Holoride z tyłu Audi Q8 e-tron

Jazda testowa

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Widok z boku Audi Q8 Sportback e-tron

Audi Q8 Sportback e-tron

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi Q8 e-tron.