Acquire
Q8 Sportback e-tron > Q8 e-tron > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0–0 g/km

Zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 24,1–19,7 kWh/100 km

 Widok z tyłu Audi Q8 e-tron

Elektryczne. I pełne wspaniałych detali

Audi e-tron spełniło swoją pionierską rolę jako pojazd w pełni elektryczny. Teraz nadszedł moment, by dodać go do rodziny modeli Audi jako Audi Q8 Sportback e-tron.

Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro w liczbach

Ładowanie od 10% do 80%

31

min

Zasięg (WLTP) do

595

km

Maksymalna możliwa moc ładowania

170

kW

Q8 Sportback e-tron

371 330 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 19,8 kWh/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 0 g/km

Kontynuuj konfigurację

Imponujący zasięg

Wysokonapięciowy akumulator ma pojemność do 106 kWh (netto) i zapewnia maksymalny zasięg do niemal 600 kilometrów. Jeśli poziom naładowania jest niski, można aktywować tryb Range* w MMI i wykorzystać dodatkowy potencjał zasięgu.

Zbliżenie wyświetlacza MMI Audi Q8 Sportback e-tron
Szybkie ładowanie Audi Q8 Sportback e-tron

Efektywne wyznaczanie tras: Szybkie ładowanie jest teraz możliwe z mocą do 170 kW na stacjach ładowania o dużej mocy. Dzięki funkcji planowania trasy e-tron route planner* przystanki na ładowanie są dopasowane do trasy w taki sposób, aby można było efektywnie wykorzystać wysoką moc ładowania.

Komfort w podróży

Dla Audi Q8 Sportback e-tron dostępna jest szeroka gama opcji ładowania – zarówno w domu, jak i w trasie. Dzięki Plug & Charge* pojazd możesz ładować jeszcze łatwiej, a dzięki zwiększonej pojemności akumulatora i szerokiej gamie opcji ładowania możesz cieszyć się elektryczną mobilnością nawet podczas długich tras.

Ładowanie w domu Audi Q8 Sportback e-tron

Ładowanie w domu: Audi Q8 Sportback e-tron zapewnia wybór różnych opcji ładowania zarówno w domu, jak i w podróży.

Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro w liczbach

Maksymalna moc elektryczna do

300

kW

Przyspieszenie (0–100 km/h)

5,6

sek.

Pojemność akumulatora (netto) do

106

kWh

Wymiary

Elektryzująca sylwetka coupé

Audi Q8 Sportback e-tron łączy moc przestronnego SUV-a z elegancją czterodrzwiowego coupé. Architektura quattro z mocno wymodelowaną linią boczną i charakterystyczną sygnaturą świateł do jazdy dziennej doskonale komponuje się z lakierem Madeira brązowym metalik.

Wyrafinowany design wnętrza

Duża ilość miejsca w środku, wyselekcjonowane materiały, wysokiej jakości wykonanie i zaawansowane funkcje cyfrowe sprawiają, że każda podróż w Audi Q8 Sportback e-tron jest wyjątkowym przeżyciem.

Wyjątkowe detale: Wnętrze wersji S line pobudza zmysły. Opcjonalne przednie fotele sportowe pokryte są wysokiej jakości skórą i mikrofibrą Dinamica Frequency* oraz mają emblemat S na oparciach. Opcjonalne elementy dekoracyjne z matowego, szczotkowanego aluminium dopełniają sportową atmosferę.

Nowe wrażenia z jazdy

Wsiądź i poczuj niemal bezgłośne przyspieszenie silników elektrycznych. Korzystaj ze zwiększonej przyczepności i stabilności dzięki elektrycznemu napędowi na cztery koła quattro. Dynamika jazdy została poprawiona dzięki adaptacyjnemu zawieszeniu pneumatycznemu i licznym systemom wspomagającym. Odłączany hak holowniczy jest dostępny opcjonalnie.

Usługi cyfrowe

Mobilny cyfrowy świat otwiera się przed Tobą dzięki licznym usługom Audi connect*, takim jak zawsze aktualne informacje o ruchu drogowym online. Natomiast dzięki aplikacji myAudi* dostępne są najlepsze możliwe informacje o danych dotyczących Twojego Audi.

Ekran MMI Audi Q8 Sportback e-tron

Infotainment i wsparcie w podróży: MMI daje dostęp do Audi connect* i zawiera usługi charakterystyczne dla samochodów e-tron, takie jak e-tron route planner*, który pokazuje najlepszą możliwą trasę z dostępnymi punktami ładowania. Dzięki temu zawsze masz dostęp do wszystkich ważnych informacji i ustawień dotyczących swojej podróży.

Edycja S line na premierę modelu

Odkryj edycję S line z nadwoziem S line, diodami LED wyświetlającymi ekskluzywny napis „e-tron edition” oraz Audi Singleframe w kolorze nadwozia. Opcjonalna osłona Singleframe z oświetleniem projekcyjnym podkreśla progresywny charakter Twojego pojazdu. Poza standardowymi aluminiowymi obręczami 21-calowymi dostępne są również opcjonalne obręcze 22-calowe.

Audi exclusive

Spraw, by Twoje Audi Q8 Sportback e-tron było wyjątkowe – tak jak Ty – z Audi exclusive.

Stwórz swój własny styl: Spersonalizuj własne Audi Q8 Sportback e-tron wybierając lakier beżowy Karat metalik z szerokiej palety Audi exclusive.

Tak różnorodne jak życie

Dzięki Oryginalnym Akcesoriom Audi Twój samochód ujawni swoje wszechstronne talenty. Zarówno elementy wyposażenia technicznego, jak i akcenty wizualne można łatwo dostosować do swoich oczekiwań. Zawsze i wciąż na nowo.

Bagażnik Audi Q8 Sportback e-tron

Praktyczna przestrzeń bagażnika: Mata bagażnika z zaokrąglonymi krawędziami chroni przed zabrudzeniem i zamoczeniem podłogi. Jej konstrukcja zmniejsza poślizg bagaży.

W trosce o zrównoważoną przyszłość

Przyszłościowe rozwiązania Audi obejmują także świadome korzystanie z zasobów naturalnych, przyjazną dla środowiska produkcję i neutralne pod względem emisji CO₂ dostawy. Na przykład do zasilania w ciepło i produkcji akumulatorów wykorzystuje się ekologiczną energię elektryczną, także z systemów fotowoltaicznych na dachach hal produkcyjnych. Doświadcz zrównoważonego rozwoju również w swoim Audi Q8 Sportback e-tron: lakier srebrny metalik dzięki wysokiej wartości współczynnika odbicia promieni słonecznych może zmniejszyć nagrzewanie się wnętrza pojazdu.

audi w szarym pokoju

Jazda testowa

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

 Widok z boku na Audi Q8 Sportback e-tron

Audi Q8 e-tron

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi Q8 Sportback e-tron.