Acquire
Audi z tytułem najbardziej innowacyjnej marki w konkursie Automotive Innovations Award 2017 > 05 > 2017 > Aktualności > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Aktualności

  • Innowavation_big.jpg
Innowavation_big.jpg

Audi z tytułem najbardziej innowacyjnej marki w konkursie
Automotive Innovations Award 2017.

Po raz drugi z rzędu, Audi zwycięża w kategorii producenta premium nagrody "Automotive Innovations Award". To po raz kolejny przyznane wyróżnienie, to podkreślenie uznania dla wszechstronności i innowacyjności czterech pierścieni w wielu dziedzinach przyszłości, takich jak aerodynamika, lekka konstrukcja, connectivity czy autonomiczna jazda.

"Aż 84 udoskonalenia wprowadzone przez Audi, to największa spośród wszystkich marek ilość innowacji w ocenianym okresie. Stąd, w łącznym podsumowaniu możemy ocenić Audi, jako najbardziej innowacyjną markę" – czytamy w uzasadnieniu jury. Ocenie poddano cztery kategorie: napędy pojazdów, autonomiczna jazda i bezpieczeństwo, koncepcje pojazdów oraz interfejs i skomunikowanie. Ponadto Audi, jako najbardziej innowacyjna marka, otrzymało indywidualne nagrody w dwóch ostatnich kategoriach.
"Te wyróżnienia pokazują, że wprowadzając w życie nasze motto ‘przewaga dzięki technice’, w wielu innowacyjnych dziedzinach znajdujemy się w czołówce” – powiedział podczas uroczystości wręczenia nagród we Frankfurcie nad Menem profesor Rupert Stadler, prezes zarządu Audi AG. "Doskonale radzimy sobie zwłaszcza w dziedzinie aerodynamiki i lekkiej konstrukcji, skomunikowania, wsparcia kierowcy i autonomicznej jazdy, wytrwale pracując nad tym, by naszą przewagę utrzymać."

Center of Automotive Management i PricewaterhouseCoopers, w tym roku przyznały nagrodę Automotive Innovations Award już po raz piąty. Jest ona przeznaczona dla najbardziej innowacyjnego producenta i dostawcy w danym roku. W roku bieżącym, ocenie poddano 1162 innowacje pochodzące od 19 producentów samochodów i 60 marek.