Acquire
Aktualności > Świat Audi > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Aktualności

Pełna dynamiki moc: Audi RS 6 Avant performance

1_1920x600.jpg
 • 1_563x317.jpg
  Pełna dynamiki moc: Audi RS 6 Avant performance

  Szczytowe osiągnięcie w swojej klasie. Audi RS 6 Avant performance ma jeszcze więcej mocy – 630 KM (463 kW) – i zapewnia lepsze wrażenia w trakcie jazdy w każdych warunkach i na każdej drodze.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Zbliża się premiera Audi Q6 e-tron

  Już niebawem premierę będzie mieć nowe, w pełni elektryczne Audi Q6 e-tron. Pierwszy model marki oparty na platformie PPE ma na nowo zdefiniować standardy w kwestii osiągów i ładowania. Wyróżniać go będzie też nowoczesna technologia oświetlenia OLED 2.0.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Emocje w najczystszej formie: Audi driving experience

  Audi driving experience, które odbyło się na torze Silesia Ring, zgromadziło ponad 300 gości. Mieli oni okazję bliżej poznać możliwości kilkunastu modeli Audi oraz sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą na torze i na różnorodnych trasach.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Audi rozpoczyna wdrażanie sztucznej inteligencji

  Audi wie, jak ważne jest wykorzystywanie nowych technologii w obszarach produkcji i logistyki. Z tego powodu po udanym pilotażu marka rozpoczęła wdrażanie sztucznej inteligencji do kontroli jakości zgrzewów punktowych w konstrukcji karoserii.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317(2).jpg
  Nowy członek zespołu pracującego nad bolidem Formuły 1

  Audi robi kolejny krok w kierunku rozwoju prac nad jednostką napędową dla bolidu Audi Formuły 1 – podpisało kontrakt z Neelem Janim, kierowcą symulatora rozwojowego jednostki napędowej.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Ikony sportowego charakteru

  Niemal 30 lat historii wyznaczanej przez najwyższą dynamikę jazdy, wyjątkową użyteczność na co dzień oraz niezwykłą różnorodność. Historia modeli performance rozpoczęła się w 1996 roku od Audi S6 Plus.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Audi partnerem tegorocznej edycji Impact’23

  Impact'23 to prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne. Polski designer Kamil Łabanowicz, stylista modelu Audi e-tron wystąpił jako prelegent. Do dyspozycji zaproszonych gości dostępne były flagowe modele Audi.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Kultowy design Audi w 24-godzinnym wyścigu Nürburgring

  Na starcie tegorocznej, 51. edycji słynnego 24-godzinnego wyścigu w Nürburgring stanęły cztery modele Audi R8 LMS w historycznych malowaniach. Ich stylistyka nawiązywała do wyścigowych modeli Audi z przeszłości.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Wyjątkowa rocznica Audi Sport GmbH

  40 lat wielkich sukcesów, wyjątkowe modele seryjne i piękna karta w historii motorsportu. Audi Sport GmbH rozpoczęło świętowanie okrągłej rocznicy swojego powstania na torze w Nürburgring w trakcie słynnego 24-godzinnego wyścigu.

  Dowiedz się więcej
 • a231626_large_563x317.jpg
  Audi na targach Auto Shanghai 2023

  Podczas wydarzenia Audi zaprezentowało modele elektryczne i modele koncepcyjne Audi A6 Avant e-tron concept oraz Audi urbansphere concept. W Szanghaju po raz pierwszy zaprezentowano również bolid Formuły 1.

  Dowiedz się więcej
 • a231625_large_563x317.jpg
  Projekt bolidu Formuły 1 na targach w Szanghaju

  Na targach Auto Shanghai jednym z najważniejszych wydarzeń była prezentacja bolidu Formuły 1 Audi. Na specjalnej konferencji prasowej przedstawiono również zaawansowanie prac, których finałem ma być debiut w 2026 roku.

  Dowiedz się więcej
 • J1N01731_563x317.jpg
  Otwarcie Audi House of Progress w Wolfsburgu

  Cyfryzacja, design, osiągi i zrównoważony rozwój. To cztery główne zagadnienia, które przybliża Audi w ramach pierwszej stałej ekspozycji House of Progress. Powstała ona w Wolfsburgu i ma być nowym centrum doświadczeń marki.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Audi nagrodzone w plebiscycie Auto Lider 2023

  Już po raz 21. przyznano statuetki w plebiscycie Auto Lider. Jedną z nich zdobyło limitowane Audi RS 3 performance edition, które głosami czytelników uznano za najlepszy samochód kompaktowy.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Doświadczaj postępu w Audi Q8 e-tron

  W pełni elektryczne modele z gamy Audi Q8 e-tron charakteryzują się nie tylko wyrafinowaną stylistyką. Imponują również swoim zasięgiem, który wynosi niemal 600 km w wersji Q8 Sportback e-tron, szybkim ładowaniem i wyższą pojemnością akumulatora.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Poznaj modele Audi w ofercie Business Edition

  W bezkompromisowej ofercie Audi Business Edition wybrane modele można zamówić z dowolnym wyposażeniem dodatkowym. Samochody dostępne są w atrakcyjnym finansowaniu Audi Classic Leasing oraz z 4-letnią gwarancją w standardzie.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Audi przedstawia swoją wizję produkcji przyszłości

  Marka Audi stawia na elektromobilność. W przyszłości koncern planuje zmniejszyć o połowę koszty funkcjonowania wszystkich swoich fabryk, a na światowe rynki wprowadzać tylko w pełni elektryczne modele samochodów.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Audi dołącza do sojuszu Alliance for Water Stewardship

  Audi wzmacnia swoje zaangażowanie w oszczędne i efektywne zarządzanie zasobami wodnymi i dołącza do Alliance for Water Stewardship, by w przyszłości całkowicie zrezygnować ze stosowania wody pitnej w produkcji swoich samochodów.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Audi Tradition: Wydarzenia i rocznice w 2023 roku

  Audi Tradition rozpoczyna nowy rok pełen jubileuszy, w tym 150-lecia historycznej marki NSU. Z tej okazji legendarne modele z kolekcji pojazdów zabytkowych zostaną zaprezentowane na wielu wydarzeniach.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Rajd Dakar 2023 – podsumowanie udziału Team Audi Sport

  Tegoroczny Rajd Dakar przeszedł do historii. Po obiecującym początku kierowcy i piloci Audi zmagali się z usterkami technicznymi i urazami. Do mety na czternastym miejscu ostatecznie dojechał tylko Mattias Ekström z Emilem Bergkvistem.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Audi activesphere concept: towarzysz aktywnego stylu życia

  Audi activesphere concept to najnowszy model koncepcyjny marki. To wizja mobilności łączącej elegancję i aktywność. Dostosowuje się do Ciebie i daje Ci możliwości - poznaj idealnego towarzysza aktywnego stylu życia.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Audi exclusive Customizer – nowe cyfrowe narzędzie

  Audi exclusive to oferta umożliwiająca skonfigurowanie samochodu odzwierciedlającego indywidualne preferencje klienta. Wybór lakierów specjalnych nadwozia czy kolorów skór dla określonych modeli jest teraz dużo łatwiejszy dzięki nowemu cyfrowemu narzędziu.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Nowa gama modeli Audi Q8 e-tron

  Zmieniona stylistyka zewnętrzna, jeszcze bardziej wydajny akumulator i większy zasięg wynoszący niemal 600 kilometrów. Poznaj nowy, w pełni elektryczny model Audi Q8 e-tron

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Audi nagrodzone w plebiscycie The Best of Moto 2022

  Innowacyjne Audi RS Q e-tron głosami jurorów oraz czytelników serwisu Moto.pl zwyciężyło w kategorii „Napęd alternatywny”.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Audi RS Q e-tron na Rajdzie Dakar 2023

  31 grudnia rozpocznie się kolejna edycja Rajdu Dakar. Na starcie ponownie staną trzy Audi RS Q e-tron, które w tej edycji będą zasilane innowacyjnym paliwem. Pozwala ono na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla o ponad 60%.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Audi skutecznie oświetla drogę ku przyszłości

  Technologia oświetlenia w samochodach jest dla Audi niezwykle istotna - nie tylko w kwestii bezpieczeństwa podczas jazdy, ale także wykorzystania innowacyjnych technologii w celu podkreślenia niepowtarzalnej stylistyki modeli spod znaku czterech pierścieni.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Doskonałe narzędzie planowania: wskaźnik zasięgu w Audi

  Wskaźnik zasięgu w pojazdach z rodziny Audi e-tron to rozwiązanie ułatwiające planowanie podróży. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, modele te posiadają dwie opcje obliczania zasięgu. To rozwiązanie daje kierowcom pewność, że dotrą do celu zgodnie z planem.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Przyszłość mobilności klasy premium na High Progress

  Podczas wydarzeń Audi z cyklu High Progress po raz pierwszy w Polsce zostały zaprezentowane spektakularne modele koncpcyjne: Audi skysphere concept oraz Audi A6 e-tron concept. W przestrzeniach Audi City w Warszawie i Gdańsku przedstawiono jak będzie wyglądać przyszłość elektromobilności klasy premium

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Audi wkracza do Formuły 1

  To jedna z ważniejszych tegorocznych informacji ze świata sportów motorowych. Audi od 2026 roku będzie brać udział w królewskiej klasie wyścigów – mistrzostwach świata FIA Formuły 1.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_AUDI_2.png
  Audi i Vogue odkrywają piękno polskich miast

  Audi oraz magazyn Vogue odkrywają piękno największych polskich miast w ramach kolejnego wspólnego projektu. Na potrzeby stworzenia przewodnika Vogue Polska Travel Audi udostępniło kilka wyjątkowych modeli swoich samochodów.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Audi motorem napędowym juniorskiego golfa w Polsce

  Audi od sześciu lat jest partnerem generalnym Polskiego Związku Golfa. Wspiera nie tylko dorosłych graczy, lecz również najmłodszych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Juniorów.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Fakty i mity dotyczące jazdy autonomicznej

  Jazda autonomiczna budzi wiele pytań, zarówno u sceptyków, jak i zwolenników takiej technologii. Eksperckie badanie „SocAlty” przeprowadzone przez &Audi Initiative pozwala przyjrzeć się bliżej tym zagadnieniom i rozwiać powszechnie panujące mity.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Jak cztery pierścienie stały się znakiem firmowym Audi

  Rozpoznawalne na całym świecie cztery pierścienie – znak firmowy Audi – stały się logotypem marki dzięki wydarzeniu sprzed 90 lat.

  Dowiedz się więcej
 • GRAYMAN_563x317_v2.jpg
  Audi oficjalną marką „The Gray Man”

  Audi podjęło współpracę z Netflixem przy jednej z największych dotychczasowych produkcji – filmie „The Gray Man”.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Audi e-tron GT z nagrodą World Car Awards 2022

  Flagowy elektryczny model Audi zdobył nagrodę w kategorii World Performance Car. To już jedenasta nagroda przyznana pojazdom Audi w ramach World Car Awards, co czyni markę najbardziej utytułowaną w historii tej nagrody.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Audi urbansphere concept: osobiste źródło doświadczeń

  Trzeci pojazd koncepcyjny z serii sphere to wizja podróży klasy premium w megamiastach. Przestronne wnętrze samochodu w jednej chwili może zmienić się w przestrzeń biurową, kino lub strefę relaksu.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Wirtualna rzeczywistość VR holoride w pojazdach Audi

  Audi jako pierwszy producent z branży motoryzacyjnej wprowadzi w swoich samochodach produkcji seryjnej system rozrywki w wirtualnej rzeczywistości. Już od czerwca tego roku pasażerowie wybranych modeli będą mogli wypróbować pakiet holoride.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Pilotażowy projekt Audi: recykling wadliwych szyb

  Audi wraz z partnerami uruchomiło pilotażowy projekt mający na celu przetwarzanie uszkodzonych szyb samochodowych i poddawanie ich recyklingowi. W przypadku sukcesu pilotażu innowacyjnie produkowane szyby będą stosowane w Audi Q4 e-tron.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Różnorodność biologiczna: liczy się każdy wkład

  Audi podejmuje liczne działania zgodne z ideą zrównoważonego rozwoju. Jednym z nich jest stworzenie niemal naturalnego środowiska w pobliżu fabryki marki w Münchsmünster. Siedlisko znalazło tam kilkaset różnych gatunków roślin i zwierząt.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Nowe, w pełni elektryczne Audi A6 Avant e-tron concept

  Nowy, koncepcyjny model Avant klasy premium z elektrycznym układem napędowym wyróżnia się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością, dynamicznym designem oraz wyjątkową wydajnością.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Wyjątkowy charakter udoskonalonego Audi A8

  Nietuzinkowy design, szczególnie widoczny w przedniej i tylnej części pojazdu, w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi zapewniają jeszcze lepszą prezencję i sportową elegancję Audi A8.

  Dowiedz się więcej
 • RS3-1_563x317.jpg
  Audi RS 3: taniec na śniegu

  Audi RS 3 zapewnia jeszcze więcej emocji w trakcie jazdy dzięki dwóm specyficznym dla tego modelu trybom jazdy. Jednym z nich jest RS Torque Rear, który w kontrolowanych warunkach daje możliwość driftowania samochodem.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  DNA właściwości jezdnych Audi

  Obiektywne i subiektywne kryteria w trakcie jazd testowych. To one decydują o tym, jakie właściwości jezdne charakteryzują wszystkie modele samochodów Audi.

  Dowiedz się więcej
 • RSQ_563x317.jpg
  Audi RS Q e-tron wygrało Rajd Abu Dhabi

  Pierwsze pustynne zwycięstwo w rajdowej klasyfikacji generalnej - S. Peterhansel i E. Boulanger wygrali drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Świata FIA w Abu Dhabi.

  Dowiedz się więcej
 • a220241_large_563x317.jpg
  Rajd Dakar: Udany start w nową erę czterech pierścieni

  Najbardziej niesamowity samochód wyścigowy w historii Audi przeszedł swój chrzest bojowy na Rajdzie Dakar, wyraźnie pokazując, że również tu nadchodzi era elektromobilności.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  90 lat Audi: Cyfrowa broszura do pobrania

  Broszura „Rocznicowe daty Audi na rok 2022” powraca do wielu ważnych dat z historii produktów, ludzi, sportów motorowych i samej firmy Audi, które ukształtowały współczesne cztery pierścienie.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Audi S1 Hoonitron stworzone dla Kena Blocka

  Audi skonstruowało i zbudowało jednostkowy egzemplarz w pełni elektrycznego samochodu na wzór legendarnego Audi Sport quattro S1. Będzie można go podziwiać w wideo Kena Blocka „Elektrikhana”.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Rajd Dakar: Systemy chłodzenia Audi RS Q e-tron

  Kompleksowy system chłodzenia Audi RS Q e-tron zachwyca przystosowaniem do maksymalnych obciążeń na pustynnych terenach Rajdu Dakar. Za sprawą zastosowanych innowacyjnych rozwiązań stało się możliwe okiełznanie wyjątkowo ekstremalnych temperatur.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Kierunek elektromobilność: Zwiększone inwestycje Audi

  Rok 2021 stał w Audi pod znakiem elektromobilności. Podwojona liczba w pełni elektrycznych modeli w ofercie i planowane inwestycje przyspieszają przejście Audi do roli dostawcy sieciowej i zrównoważonej mobilności segmentu premium.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Nowa generacja luksusu: odmłodzone Audi A8.

  Wyostrzony design, wyjątkowo innowacyjne rozwiązania techniczne oraz sportowa elegancja. Odmłodzone Audi A8 wynosi na nowy poziom koncepcję samochodów premium w tym segmencie.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Audi RS e-tron GT innowacją motoryzacyjną roku.

  W organizowanym przez serwis Moto.pl plebiscycie The Best of Moto elektryczne Audi RS e-tron GT zostało ogłoszone innowacją motoryzacyjną roku. To wyjątkowo wartościowa nagroda – przyznawana jest głosami internautów oraz jurorów.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Droga do Dakaru: kolejne testy Audi RS Q e-tron.

  Wyschnięte koryta rzek, szutrowe drogi i symulacje ekstremalnych warunków. Tak wyglądały kolejne testy Audi RS Q e-tron w Maroku. Trzy załogi sprawdzały ten prototypowy model przed startem w Rajdzie Dakar.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Audi e-tron GT Najpiękniejszym Samochodem Roku.

  Audi e-tron GT zdobyło jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży motoryzacyjnej w konkursie Złota Kierownica. W ramach głosowania publiczności model został uznany za Najpiękniejszy Samochód Roku.

  Dowiedz się więcej
 • 6_563x317.jpg
  Program dealerski Audi Select: plus.

  Pewne pochodzenie, techniczna niezawodność i gwarancja. Te trzy cechy definiują samochody Audi dostępne w ramach Audi: Select plus. To program sprzedaży pojazdów używanych, które można kupić w autoryzowanych salonach marki.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Kolejne testy Audi RS Q e-tron.

  W ramach przygotowań do swego debiutu na słynnym Rajdzie Dakar w styczniu 2022, Audi Sport przez niemal dwa tygodnie testowało Audi RS Q e-tron w Maroku.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Nowa, elektryzująca współpraca Audi.

  Audi i słynny amerykański kierowca rajdowy Ken Block będą wspólnie realizować ekskluzywne projekty z dziedziny elektromobilności.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Pierwszą klasą ku przyszłości.

  To niczym prywatny samolot, ale do jazdy po drogach. Podczas targów IAA 2021, Audi zaprezentowało koncepcyjny samochód Audi grandsphere concept.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Cyfrowa wizja przyszłości według Audi.

  Audi tworzy nowy ekosystem dla elektrycznej i autonomicznej jazdy. Dzięki nowym ofertom fizycznym i cyfrowym, marka premium pragnie wzbogacić cyfrowe doznania klientów oraz sprostać rosnącym potrzebom i wymaganiom w zakresie mobilności przyszłości.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Transformacja w Dziale Rozwoju Technicznego Audi.

  Transformacja Audi ma szczególnie duży wpływ na Dział Rozwoju Technicznego. W wywiadzie Jan Michel, szef Architektury w tym dziale, omawia cele, metody oraz nowy sposób rozumienia przywództwa.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Audi skysphere concept – auto przyszłości

  Cztery pierścienie zaprezentowały pierwszego członka nowej rodziny pojazdów koncepcyjnych: roadstera Audi skysphere concept. To napędzany w pełni elektrycznie dwudrzwiowy kabriolet, którego linie prowadzą wprost do przyszłości designu Audi.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Audi RS 3 Limousine pobiło rekord Pętli Północnej

  Nowe Audi RS 3 Limousine zostało najszybszym modelem segmentu aut kompaktowych testowanym na Pętli Północnej toru Nürburgring. Kierowca wyścigowy Frank Stippler pobił poprzedni rekord okrążenia w tej klasie o 4,64 sekundy.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  14 zwycięstw w historii udziału Audi Sport w Formule E

  Audi Sport dwoma wyścigami i jednym zwycięstwem w Berlinie zakończyło swój oficjalny udział w Mistrzostwach Świata Formuły E. Teraz na zespół Juliusa Seebacha czeka już kolejny elektryzujący projekt: Rajd Dakar 2022.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Kolejny krok Audi Sport w drodze na Rajd Dakar

  Nowe Audi RS Q e-tron ukończyło ośmiodniowy test wytrzymałościowy w upale w Hiszpanii na odcinkach szutrowych. To kolejny krok, który pokazał, że Audi Sport jest gotowe na wyzwanie, jakim jest Rajd Dakar.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Przyszłość procesów produkcji według Audi

  Audi Neckarsulm w ramach rozpoczętego w 2018 roku programu ochrony środowiska Mission:Zero realizuje wiele działań prośrodowiskowych. Zakład odgrywa ważną rolę w uczynieniu produkcji motoryzacyjnej bardziej ekologiczną.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Nowe Audi RS 3: dynamiczne, komfortowe i funkcjonalne

  Najnowsze Audi RS 3 Sportback i RS 3 Limousine charakteryzuje jeszcze lepsza dynamika i zwrotność oraz wyjątkowe osiągi. To modele o sportowym charakterze, które sprawdzają się również w codziennym użytkowaniu.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Audi Q4 Sportback e-tron: nowa odsłona elektromobilności

  Audi Q4 Sportback e-tron to w 100% elektryczny samochód pełen wyjątkowych rozwiązań. W tym kompaktowym SUV-ie spotkały się sportowy design i najnowsze technologie.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  50 lat hasła „Przewaga dzięki technice”

  Przez ostatnich 50 lat Audi udowadniało, że „Przewaga dzięki technice” to więcej niż hasło. To postawa, dzięki której powstały przełomowe rozwiązania stosowane w samochodach marki spod znaku czterech pierścieni.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Koncepcyjne samochody Audi: trzy nowe modele

  W ciągu kilku najbliższych miesięcy Audi zaprezentuje trzy innowacyjne pojazdy koncepcyjne. Staną się one podstawą designu nowych, produkowanych seryjnie samochodów premium. Wszystkie projekty spaja koncepcja „sphere”.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Nowe podejście do designu

  Zmiana paradygmatu, postawienie designu i doświadczeń użytkownika w centrum uwagi oraz dwóch nowych liderów odpowiedzialnych za projektowanie samochodów. To nowy początek w myśleniu o stylistyce pojazdów spod znaku czterech pierścieni.

  Dowiedz się więcej
 • 6_563x317.jpg
  Droga do Dakaru: Audi zaprezentowało model RS Q e-tron

  Już na początku przyszłego roku w Rajdzie Dakar wystartuje Audi RS Q e-tron. To okazja dla marki spod znaku czterech pierścieni do testowania innowacyjnych rozwiązań, które mogą mieć przełożenie na samochody produkowane seryjnie.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_1.jpg
  Zrównoważony rozwój kluczowym wymiarem wydajności

  Rok 2020 dla Audi Sport GmbH był najlepszy w historii. Ta spółka córka Audi w ubiegłym roku dostarczyła klientom ponad 29 300 pojazdów – to absolutny rekord jak na producenta samochodów wyczynowych.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_2.jpg
  Rekord produkcji Audi R8 LMS

  Niemal w połowie roku 2021 Audi Sport customer racing odnotowało kolejny rekord: powstał 138. egzemplarz drugiej generacji Audi R8 LMS klasy GT3.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_3.jpg
  Równowaga środowiskowa: Audi na GREENTECH FESTIVAL 2021

  Audi po raz kolejny było partnerem strategicznym i jednym z fundatorów GREENTECH FESTIVAL, dzięki czemu podkreśliło swój udział w walce ze zmianami klimatycznymi i we wspieraniu zrównoważonego rozwoju.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_4.jpg
  Cyfrowe rozpoczęcie sezonu z FC Bayern Monachium

  Dzięki Audi Summer Tour kibice FC Bayern Monachium będą mogli zobaczyć swoje ulubione gwiazdy online i offline. Zespół z Monachium już teraz zaprasza fanów z całego świata do cyfrowego uczestnictwa w przygotowującej do sezonu trasie.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_5.jpg
  Dream Team Audi na Rajd Dakar 2022

  Audi to pierwszy producent samochodów, który będzie walczył o zwycięstwo w słynnym Rajdzie Dakar, wystawiając pojazd w pełni elektryczny. W ten sposób koncern z Ingolstadt stał się pionierem energetycznej rewolucji w rajdach terenowych.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Audi A6 e-tron concept: kolejny etap e-wolucji

  Luksusowe i w pełni elektryczne Audi A6 e-tron zapowiada „e-wolucję” w kierunku mobilności elektrycznej. Piękny design, innowacyjna technologia i szybkie ładowanie to prosty przepis na sukces.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Prezentacja czterech nowych modeli i techniki PPE

  Na Auto Shanghai 2021 Audi zaprezentowało cztery nowe premiery aut: Audi A6 e-tron concept, Audi Q5L, Audi A7L oraz owiany tajemnicą SUV o nazwie Audi concept Shanghai. Nowa technologia PPE pozwoli na zrewolucjonizowanie mobilności elektrycznej.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Druga generacja oleju smarowego Prelube II

  Audi stawia kolejny krok ku zrównoważonej produkcji i wprowadza drugą generację oleju smarowego Prelube II. Ten nowy produkt pomoże zmniejszyć ilość środka smarnego potrzebnego podczas produkcji o nawet 40 ton oleju rocznie.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Audi stawia na jeszcze pełniejsze doznania muzyczne

  Inżynierowie dźwięku Audi pracują nad jeszcze lepszymi systemami muzycznymi montowanymi w samochodach. Cztery pierścienie stawiają na naturalny i przestrzenny dźwięk.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Nowe centrum szybkiego ładowania – Audi charging hub

  Audi planuje wybudowanie centrum szybkiego ładowania. Będzie to doskonałe połączenie innowacyjności, komfortu i możliwości ekspresowego ładowania. W bezpośrednim sąsiedztwie Audi charging hub znajdzie się atrakcyjna strefa wypoczynkowa.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Elektryczne, wydajne i naładowane emocjami: Audi Q4 e-tron

  Audi Q4 e-tron to najnowszy model spod znaku czterech pierścieni. Wszechstronny, uniwersalny i pełen funkcjonalnych rozwiązań jest pierwszym produkowanym seryjnie w pełni elektrycznym kompaktowym SUV-em marki.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Droga do Dakaru: Audi elektryfikuje pustynię

  Debiut Audi w samochodzie z elektrycznym układem napędowym na słynnym Rajdzie Dakar w styczniu 2022 roku coraz bliżej. Trwają intensywne przygotowania, a innowacyjny koncepcyjny prototyp jest już niemal skończony.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Audi Sport nagrodzone akredytacją środowiskową FIA

  Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA przyznała Audi Sport najwyższe wyróżnienie za ochronę środowiska i zrównoważony rozwój. Wszystko dzięki działaniom Audi Sport na rzecz środowiska i wysokiej świadomości ekologicznej spółki.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Audi planuje redukcję zużycia wody o połowę do 2035 r.

  Oszczędne i wydajne wykorzystanie wody to dla Audi kluczowy aspekt programu ekologicznego Mission:Zero. Koncern planuje ograniczyć własne zużycie wody do minimum, a w przyszłości zrezygnować ze stosowania wody pitnej w procesie produkcji pojazdów.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Audi sięga po zrównoważone środowiskowo aluminium

  AUDI AG kontynuuje program redukcji emisji CO2 w łańcuchu dostaw już na etapie produkcji podzespołów. W ramach projektu pilotażowego marka zamawia 20-calowe felgi do Audi e-tron GT, które wykonane są z aluminium wytapianego z niską emisją CO2.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Nowy wymiar mobilności elektrycznej: Audi Q4 e-tron

  Już 14 kwietnia odbędzie się światowa premiera tego zjawiskowego modelu. Kierowca i pasażerowie Audi Q4 e-tron doświadczą w nim zupełnie nowego wymiaru komfortu. Wnętrze tego w pełni elektrycznego kompaktowego Audi oferuje przestrzeń niczym samochody klasy luksusowej.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Sportowa i elegancka hybryda typu plug-in: Audi Q5 Sportback TFSI e quattro

  Audi rozszerza ofertę modeli hybrydowych typu plug-in, rozpoczynając sprzedaż modelu Q5 Sportback TFSI e quattro na rynkach europejskich. Elegancki SUV coupé zjeżdża z linii montażowej w dwóch wersjach silnikowych. W obu modelach akumulator litowo-jonowy zapewnia zasięg elektryczny do 61 kilometrów według standardów cyklu WLTP (71 km według NEDC).

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Najnowsze modele Audi dla piłkarzy Realu Madryt

  Audi przekazało mistrzowskiemu klubowi piłkarskiemu z Hiszpanii nowe samochody flotowe. Ponownie największą popularnością wśród graczy z Madrytu cieszyły się modele Audi z rodziny Q.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Precyzyjne dane dla bezpieczeństwa: Audi ostrzega kierowcę o śliskiej nawierzchni

  Audi robi kolejny krok w kierunku bezpieczniejszej i bardziej inteligentnej mobilności. Firma wykorzystuje precyzyjne dane pozyskiwane z tzw. roju pojazdów do udoskonalenia swojej usługi Car-to-X „lokalne ostrzeżenia o zagrożeniach”.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Mobilność przyszłości według Audi

  Miniony rok udowodnił, że potencjał Audi może się rozwijać nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Dzięki elastyczności i pasji pracowników koncernu w czasie pandemii udało się zrealizować wiele ambitnych planów.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.png
  Audi e-tron GT: elektromobilność w emocjonującym wydaniu

  W lutym odbyła się premiera dwóch w pełni elektrycznych gran turismo: Audi e-tron GT quattro oraz Audi RS e-tron GT. Oba modele,
  powstałe zgodnie z koncepcją zrównoważonego rozwoju, zachwyciły dynamicznymi właściwościami jezdnymi i emocjonującym designem.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.png
  Audi e-tron Sportback i S3 zwycięzcami Moto Awards 2020

  Dwa modele Audi zdobyły nagrody Auto Świat Moto Awards 2020. Głosami czytelników tygodnika „Auto Świat” zwycięzcą kategorii
  „Elektryzująca Rewolucja” zostało Audi e-tron Sportback, a w kategorii „Skondensowane Emocje” wygrało Audi S3.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.png
  Elektryczne silniki Audi na platformie PPE

  Audi Hungaria przygotowuje się do produkcji nowej generacji silników elektrycznych. W przyszłości fabryka będzie dostarczać nowe napędy
  elektryczne dla w pełni elektrycznych modeli czterech pierścieni bazujących na „Premium Platform Electric (PPE)”.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.png
  Nowe Audi RS 3 LMS w wyścigach FIA WTCR

  Audi Sport customer racing kontynuuje modelową ofensywę. Druga generacja Audi RS 3 LMS weźmie udział w Pucharze Świata w Wyścigach
  Samochodów Turystycznych FIA WTCR, najbardziej prestiżowej i zaciętej serii wyścigów TCR na świecie.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.png
  Audi na mistrzostwach świata w Formule E 

  Audi Sport ABT Schaeffler zaczął swój ostatni sezon w Formule E. To pierwszy rok funkcjonowania serii jako oficjalnych mistrzostw świata,
  dlatego apetyt na zwycięstwo jest jeszcze większy. Lucas di Grassi i René Rast są już po pierwszym wyścigu.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Sportowa elegancja: Audi Q5 Sportback i SQ5 Sportback

  Audi Q5 Sportback zachwyca nie tylko sportowym charakterem i technicznymi innowacjami, ale też najwyższą funkcjonalnością. Topową wersją tej rodziny modelowej jest Audi SQ5 Sportback, którego trzylitrowy silnik TDI generuje 341 KM mocy.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Audi e-tron gotowe do zoptymalizowanego ładowania

  Audi w swoich testach znalazło jasną odpowiedź na problem przeciążenia sieci elektrycznej – zaprojektowanie inteligentnego i zoptymalizowanego ładowania. Audi e-tron i system ładowania connect są już na tę okoliczność przygotowane.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Modele Audi zgodne z najnowszymi normami emisji spalin

  Od początku roku oferta pojazdów Audi została dostosowana do wymagań nowego standardu emisji spalin Euro 6d. Wszystkie nowe modele dostępne w sprzedaży spełniają każdy z surowych limitów.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Audi otrzymuje certyfikat „Chain of Custody”

  AUDI AG to pierwszy na świecie producent z branży motoryzacyjnej, który otrzymał certyfikat „Chain of Custody”. Certyfikat potwierdza, że Audi spełnia wymagania dotyczące łańcucha przepływu i zrównoważonej produkcji aluminium.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Ekscytująca zapowiedź Audi Sport customer racing

  Audi Sport customer racing prezentuje swoje globalne plany i kontynuuje międzynarodowy program wspomagający zespoły klienckie. Audi weźmie udział między innymi w Intercontinental GT Challenge i 24-godzinnym wyścigu Nürburgring.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_etron_CHARGE.JPG
  Trzy premierowe modele elektryczne oraz gama nowoczesnych samochodów różnych segmentów na stoisku Audi na Poznań Motor Show 2019
  Dowiedz się więcej
 • 563x317_R8.jpg
  Hołd dla silnika V10 w dziesiątą rocznicę jego powstania: Audi R8 V10 Decennium
  Dowiedz się więcej
 • 563x317_LUCA.JPG
  Kierowca Audi Lucas di Grassi drugi w „jubileuszowym” wyścigu Formuły E 
  Dowiedz się więcej
 • 1-luty.jpg
  Hat-trick Audi: Lucas di Grassi wygrywa w Meksyku

  Audi Sport ABT Schaeffler zwycięża w Mexico City już po raz trzeci.

  Dowiedz się więcej
 • 2-luty.jpg
  Audi A8 z nagrodą Auto Lider 2018

  Audi A8 najlepszym samochodem klasy wyższej/luksusowej wg czytelników tygodnika „Motor” i miesięcznika „Auto Moto”.

  Dowiedz się więcej
 • 3-luty.jpg
  W szczytowej formie: nowe Audi TT RS Coupé

  „Nowe TT RS ukazuje teraz jeszcze więcej ze swojej siły” – podkreśla Michael Julius Renz, szef Audi Sport.

  Dowiedz się więcej
 • 4-luty.jpg
  Nowe Audi Q3 wygrywa w plebiscycie „Best Cars”

  Nagrody niemieckiego magazynu „auto motor und sport” przyznane po raz 43.

  Dowiedz się więcej
 • 5_luty.jpg
  Nowe Audi SQ5 TDI: natychmiastowy efekt mocy

  Elektrycznie napędzana sprężarka zapewnia maksymalny moment obrotowy sportowego SUV’a już na pierwszym biegu, a system mild hybrid dodatkowo zwiększa jego wydajność.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_3.jpg
  Od radości z jazdy po jazdę dostarczającą doświadczeń: Audi na targach CES 2019
  Dowiedz się więcej
 • 563x317_4.jpg
  Podczas targów CES 2019 w Las Vegas Audi zamienia samochód w platformę doświadczeń virtual reality
  Dowiedz się więcej
 • 563x317_5.jpg
  Rozwiązanie zagadki: Audi e-tron. Nowe doznania w Porcie Lotniczym Monachium
  Dowiedz się więcej
 • audi-r8-lms-po-raz-czwarty-zwycieza-thumb.jpg
  Audi R8 LMS po raz czwarty zwycięża w 24-godzinnym wyścigu na Nürburgring, a Gosia Rdest umacnia się na drugim miejscu zestawienia Audi Sport TT Cup
  Dowiedz się więcej
 • Android_thumb.jpg
  Audi przedstawia system operacyjny Android zintegrowany z modelem Audi Q8 sport concept
  Dowiedz się więcej
 • Audi_R8_thumb.jpg
  Audi R8 V10 plus Moto Asem Interii
  Dowiedz się więcej