Acquire
Aktualności > Świat Audi > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Aktualności

Audi Q4 Sportback e-tron

2_1920x600.jpg
 • 1_563x317.jpg
  Kolejne testy Audi RS Q e-tron.

  W ramach przygotowań do swego debiutu na słynnym Rajdzie Dakar w styczniu 2022, Audi Sport przez niemal dwa tygodnie testowało Audi RS Q e-tron w Maroku.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Nowa, elektryzująca współpraca Audi.

  Audi i słynny amerykański kierowca rajdowy Ken Block będą wspólnie realizować ekskluzywne projekty z dziedziny elektromobilności.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Pierwszą klasą ku przyszłości.

  To niczym prywatny samolot, ale do jazdy po drogach. Podczas targów IAA 2021, Audi zaprezentowało koncepcyjny samochód Audi grandsphere concept.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Cyfrowa wizja przyszłości według Audi.

  Audi tworzy nowy ekosystem dla elektrycznej i autonomicznej jazdy. Dzięki nowym ofertom fizycznym i cyfrowym, marka premium pragnie wzbogacić cyfrowe doznania klientów oraz sprostać rosnącym potrzebom i wymaganiom w zakresie mobilności przyszłości.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Transformacja w Dziale Rozwoju Technicznego Audi.

  Transformacja Audi ma szczególnie duży wpływ na Dział Rozwoju Technicznego. W wywiadzie Jan Michel, szef Architektury w tym dziale, omawia cele, metody oraz nowy sposób rozumienia przywództwa.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Audi skysphere concept – auto przyszłości

  Cztery pierścienie zaprezentowały pierwszego członka nowej rodziny pojazdów koncepcyjnych: roadstera Audi skysphere concept. To napędzany w pełni elektrycznie dwudrzwiowy kabriolet, którego linie prowadzą wprost do przyszłości designu Audi.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Audi RS 3 Limousine pobiło rekord Pętli Północnej

  Nowe Audi RS 3 Limousine zostało najszybszym modelem segmentu aut kompaktowych testowanym na Pętli Północnej toru Nürburgring. Kierowca wyścigowy Frank Stippler pobił poprzedni rekord okrążenia w tej klasie o 4,64 sekundy.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  14 zwycięstw w historii udziału Audi Sport w Formule E

  Audi Sport dwoma wyścigami i jednym zwycięstwem w Berlinie zakończyło swój oficjalny udział w Mistrzostwach Świata Formuły E. Teraz na zespół Juliusa Seebacha czeka już kolejny elektryzujący projekt: Rajd Dakar 2022.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Kolejny krok Audi Sport w drodze na Rajd Dakar

  Nowe Audi RS Q e-tron ukończyło ośmiodniowy test wytrzymałościowy w upale w Hiszpanii na odcinkach szutrowych. To kolejny krok, który pokazał, że Audi Sport jest gotowe na wyzwanie, jakim jest Rajd Dakar.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Przyszłość procesów produkcji według Audi

  Audi Neckarsulm w ramach rozpoczętego w 2018 roku programu ochrony środowiska Mission:Zero realizuje wiele działań prośrodowiskowych. Zakład odgrywa ważną rolę w uczynieniu produkcji motoryzacyjnej bardziej ekologiczną.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Nowe Audi RS 3: dynamiczne, komfortowe i funkcjonalne

  Najnowsze Audi RS 3 Sportback i RS 3 Limousine charakteryzuje jeszcze lepsza dynamika i zwrotność oraz wyjątkowe osiągi. To modele o sportowym charakterze, które sprawdzają się również w codziennym użytkowaniu.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Audi Q4 Sportback e-tron: nowa odsłona elektromobilności

  Audi Q4 Sportback e-tron to w 100% elektryczny samochód pełen wyjątkowych rozwiązań. W tym kompaktowym SUV-ie spotkały się sportowy design i najnowsze technologie.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  50 lat hasła „Przewaga dzięki technice”

  Przez ostatnich 50 lat Audi udowadniało, że „Przewaga dzięki technice” to więcej niż hasło. To postawa, dzięki której powstały przełomowe rozwiązania stosowane w samochodach marki spod znaku czterech pierścieni.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Koncepcyjne samochody Audi: trzy nowe modele

  W ciągu kilku najbliższych miesięcy Audi zaprezentuje trzy innowacyjne pojazdy koncepcyjne. Staną się one podstawą designu nowych, produkowanych seryjnie samochodów premium. Wszystkie projekty spaja koncepcja „sphere”.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Nowe podejście do designu

  Zmiana paradygmatu, postawienie designu i doświadczeń użytkownika w centrum uwagi oraz dwóch nowych liderów odpowiedzialnych za projektowanie samochodów. To nowy początek w myśleniu o stylistyce pojazdów spod znaku czterech pierścieni.

  Dowiedz się więcej
 • 6_563x317.jpg
  Droga do Dakaru: Audi zaprezentowało model RS Q e-tron

  Już na początku przyszłego roku w Rajdzie Dakar wystartuje Audi RS Q e-tron. To okazja dla marki spod znaku czterech pierścieni do testowania innowacyjnych rozwiązań, które mogą mieć przełożenie na samochody produkowane seryjnie.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_1.jpg
  Zrównoważony rozwój kluczowym wymiarem wydajności

  Rok 2020 dla Audi Sport GmbH był najlepszy w historii. Ta spółka córka Audi w ubiegłym roku dostarczyła klientom ponad 29 300 pojazdów – to absolutny rekord jak na producenta samochodów wyczynowych.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_2.jpg
  Rekord produkcji Audi R8 LMS

  Niemal w połowie roku 2021 Audi Sport customer racing odnotowało kolejny rekord: powstał 138. egzemplarz drugiej generacji Audi R8 LMS klasy GT3.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_3.jpg
  Równowaga środowiskowa: Audi na GREENTECH FESTIVAL 2021

  Audi po raz kolejny było partnerem strategicznym i jednym z fundatorów GREENTECH FESTIVAL, dzięki czemu podkreśliło swój udział w walce ze zmianami klimatycznymi i we wspieraniu zrównoważonego rozwoju.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_4.jpg
  Cyfrowe rozpoczęcie sezonu z FC Bayern Monachium

  Dzięki Audi Summer Tour kibice FC Bayern Monachium będą mogli zobaczyć swoje ulubione gwiazdy online i offline. Zespół z Monachium już teraz zaprasza fanów z całego świata do cyfrowego uczestnictwa w przygotowującej do sezonu trasie.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_5.jpg
  Dream Team Audi na Rajd Dakar 2022

  Audi to pierwszy producent samochodów, który będzie walczył o zwycięstwo w słynnym Rajdzie Dakar, wystawiając pojazd w pełni elektryczny. W ten sposób koncern z Ingolstadt stał się pionierem energetycznej rewolucji w rajdach terenowych.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Audi A6 e-tron concept: kolejny etap e-wolucji

  Luksusowe i w pełni elektryczne Audi A6 e-tron zapowiada „e-wolucję” w kierunku mobilności elektrycznej. Piękny design, innowacyjna technologia i szybkie ładowanie to prosty przepis na sukces.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Prezentacja czterech nowych modeli i techniki PPE

  Na Auto Shanghai 2021 Audi zaprezentowało cztery nowe premiery aut: Audi A6 e-tron concept, Audi Q5L, Audi A7L oraz owiany tajemnicą SUV o nazwie Audi concept Shanghai. Nowa technologia PPE pozwoli na zrewolucjonizowanie mobilności elektrycznej.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Druga generacja oleju smarowego Prelube II

  Audi stawia kolejny krok ku zrównoważonej produkcji i wprowadza drugą generację oleju smarowego Prelube II. Ten nowy produkt pomoże zmniejszyć ilość środka smarnego potrzebnego podczas produkcji o nawet 40 ton oleju rocznie.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Audi stawia na jeszcze pełniejsze doznania muzyczne

  Inżynierowie dźwięku Audi pracują nad jeszcze lepszymi systemami muzycznymi montowanymi w samochodach. Cztery pierścienie stawiają na naturalny i przestrzenny dźwięk.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Nowe centrum szybkiego ładowania – Audi charging hub

  Audi planuje wybudowanie centrum szybkiego ładowania. Będzie to doskonałe połączenie innowacyjności, komfortu i możliwości ekspresowego ładowania. W bezpośrednim sąsiedztwie Audi charging hub znajdzie się atrakcyjna strefa wypoczynkowa.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Elektryczne, wydajne i naładowane emocjami: Audi Q4 e-tron

  Audi Q4 e-tron to najnowszy model spod znaku czterech pierścieni. Wszechstronny, uniwersalny i pełen funkcjonalnych rozwiązań jest pierwszym produkowanym seryjnie w pełni elektrycznym kompaktowym SUV-em marki.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Droga do Dakaru: Audi elektryfikuje pustynię

  Debiut Audi w samochodzie z elektrycznym układem napędowym na słynnym Rajdzie Dakar w styczniu 2022 roku coraz bliżej. Trwają intensywne przygotowania, a innowacyjny koncepcyjny prototyp jest już niemal skończony.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Audi Sport nagrodzone akredytacją środowiskową FIA

  Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA przyznała Audi Sport najwyższe wyróżnienie za ochronę środowiska i zrównoważony rozwój. Wszystko dzięki działaniom Audi Sport na rzecz środowiska i wysokiej świadomości ekologicznej spółki.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Audi planuje redukcję zużycia wody o połowę do 2035 r.

  Oszczędne i wydajne wykorzystanie wody to dla Audi kluczowy aspekt programu ekologicznego Mission:Zero. Koncern planuje ograniczyć własne zużycie wody do minimum, a w przyszłości zrezygnować ze stosowania wody pitnej w procesie produkcji pojazdów.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Audi sięga po zrównoważone środowiskowo aluminium

  AUDI AG kontynuuje program redukcji emisji CO2 w łańcuchu dostaw już na etapie produkcji podzespołów. W ramach projektu pilotażowego marka zamawia 20-calowe felgi do Audi e-tron GT, które wykonane są z aluminium wytapianego z niską emisją CO2.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Nowy wymiar mobilności elektrycznej: Audi Q4 e-tron

  Już 14 kwietnia odbędzie się światowa premiera tego zjawiskowego modelu. Kierowca i pasażerowie Audi Q4 e-tron doświadczą w nim zupełnie nowego wymiaru komfortu. Wnętrze tego w pełni elektrycznego kompaktowego Audi oferuje przestrzeń niczym samochody klasy luksusowej.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Sportowa i elegancka hybryda typu plug-in: Audi Q5 Sportback TFSI e quattro

  Audi rozszerza ofertę modeli hybrydowych typu plug-in, rozpoczynając sprzedaż modelu Q5 Sportback TFSI e quattro na rynkach europejskich. Elegancki SUV coupé zjeżdża z linii montażowej w dwóch wersjach silnikowych. W obu modelach akumulator litowo-jonowy zapewnia zasięg elektryczny do 61 kilometrów według standardów cyklu WLTP (71 km według NEDC).

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Najnowsze modele Audi dla piłkarzy Realu Madryt

  Audi przekazało mistrzowskiemu klubowi piłkarskiemu z Hiszpanii nowe samochody flotowe. Ponownie największą popularnością wśród graczy z Madrytu cieszyły się modele Audi z rodziny Q.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Precyzyjne dane dla bezpieczeństwa: Audi ostrzega kierowcę o śliskiej nawierzchni

  Audi robi kolejny krok w kierunku bezpieczniejszej i bardziej inteligentnej mobilności. Firma wykorzystuje precyzyjne dane pozyskiwane z tzw. roju pojazdów do udoskonalenia swojej usługi Car-to-X „lokalne ostrzeżenia o zagrożeniach”.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Mobilność przyszłości według Audi

  Miniony rok udowodnił, że potencjał Audi może się rozwijać nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Dzięki elastyczności i pasji pracowników koncernu w czasie pandemii udało się zrealizować wiele ambitnych planów.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.png
  Audi e-tron GT: elektromobilność w emocjonującym wydaniu

  W lutym odbyła się premiera dwóch w pełni elektrycznych gran turismo: Audi e-tron GT quattro oraz Audi RS e-tron GT. Oba modele,
  powstałe zgodnie z koncepcją zrównoważonego rozwoju, zachwyciły dynamicznymi właściwościami jezdnymi i emocjonującym designem.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.png
  Audi e-tron Sportback i S3 zwycięzcami Moto Awards 2020

  Dwa modele Audi zdobyły nagrody Auto Świat Moto Awards 2020. Głosami czytelników tygodnika „Auto Świat” zwycięzcą kategorii
  „Elektryzująca Rewolucja” zostało Audi e-tron Sportback, a w kategorii „Skondensowane Emocje” wygrało Audi S3.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.png
  Elektryczne silniki Audi na platformie PPE

  Audi Hungaria przygotowuje się do produkcji nowej generacji silników elektrycznych. W przyszłości fabryka będzie dostarczać nowe napędy
  elektryczne dla w pełni elektrycznych modeli czterech pierścieni bazujących na „Premium Platform Electric (PPE)”.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.png
  Nowe Audi RS 3 LMS w wyścigach FIA WTCR

  Audi Sport customer racing kontynuuje modelową ofensywę. Druga generacja Audi RS 3 LMS weźmie udział w Pucharze Świata w Wyścigach
  Samochodów Turystycznych FIA WTCR, najbardziej prestiżowej i zaciętej serii wyścigów TCR na świecie.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.png
  Audi na mistrzostwach świata w Formule E 

  Audi Sport ABT Schaeffler zaczął swój ostatni sezon w Formule E. To pierwszy rok funkcjonowania serii jako oficjalnych mistrzostw świata,
  dlatego apetyt na zwycięstwo jest jeszcze większy. Lucas di Grassi i René Rast są już po pierwszym wyścigu.

  Dowiedz się więcej
 • 1_563x317.jpg
  Sportowa elegancja: Audi Q5 Sportback i SQ5 Sportback

  Audi Q5 Sportback zachwyca nie tylko sportowym charakterem i technicznymi innowacjami, ale też najwyższą funkcjonalnością. Topową wersją tej rodziny modelowej jest Audi SQ5 Sportback, którego trzylitrowy silnik TDI generuje 341 KM mocy.

  Dowiedz się więcej
 • 2_563x317.jpg
  Audi e-tron gotowe do zoptymalizowanego ładowania

  Audi w swoich testach znalazło jasną odpowiedź na problem przeciążenia sieci elektrycznej – zaprojektowanie inteligentnego i zoptymalizowanego ładowania. Audi e-tron i system ładowania connect są już na tę okoliczność przygotowane.

  Dowiedz się więcej
 • 3_563x317.jpg
  Modele Audi zgodne z najnowszymi normami emisji spalin

  Od początku roku oferta pojazdów Audi została dostosowana do wymagań nowego standardu emisji spalin Euro 6d. Wszystkie nowe modele dostępne w sprzedaży spełniają każdy z surowych limitów.

  Dowiedz się więcej
 • 4_563x317.jpg
  Audi otrzymuje certyfikat „Chain of Custody”

  AUDI AG to pierwszy na świecie producent z branży motoryzacyjnej, który otrzymał certyfikat „Chain of Custody”. Certyfikat potwierdza, że Audi spełnia wymagania dotyczące łańcucha przepływu i zrównoważonej produkcji aluminium.

  Dowiedz się więcej
 • 5_563x317.jpg
  Ekscytująca zapowiedź Audi Sport customer racing

  Audi Sport customer racing prezentuje swoje globalne plany i kontynuuje międzynarodowy program wspomagający zespoły klienckie. Audi weźmie udział między innymi w Intercontinental GT Challenge i 24-godzinnym wyścigu Nürburgring.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_etron_CHARGE.JPG
  Trzy premierowe modele elektryczne oraz gama nowoczesnych samochodów różnych segmentów na stoisku Audi na Poznań Motor Show 2019
  Dowiedz się więcej
 • 563x317_R8.jpg
  Hołd dla silnika V10 w dziesiątą rocznicę jego powstania: Audi R8 V10 Decennium
  Dowiedz się więcej
 • 563x317_LUCA.JPG
  Kierowca Audi Lucas di Grassi drugi w „jubileuszowym” wyścigu Formuły E 
  Dowiedz się więcej
 • 1-luty.jpg
  Hat-trick Audi: Lucas di Grassi wygrywa w Meksyku

  Audi Sport ABT Schaeffler zwycięża w Mexico City już po raz trzeci.

  Dowiedz się więcej
 • 2-luty.jpg
  Audi A8 z nagrodą Auto Lider 2018

  Audi A8 najlepszym samochodem klasy wyższej/luksusowej wg czytelników tygodnika „Motor” i miesięcznika „Auto Moto”.

  Dowiedz się więcej
 • 3-luty.jpg
  W szczytowej formie: nowe Audi TT RS Coupé

  „Nowe TT RS ukazuje teraz jeszcze więcej ze swojej siły” – podkreśla Michael Julius Renz, szef Audi Sport.

  Dowiedz się więcej
 • 4-luty.jpg
  Nowe Audi Q3 wygrywa w plebiscycie „Best Cars”

  Nagrody niemieckiego magazynu „auto motor und sport” przyznane po raz 43.

  Dowiedz się więcej
 • 5_luty.jpg
  Nowe Audi SQ5 TDI: natychmiastowy efekt mocy

  Elektrycznie napędzana sprężarka zapewnia maksymalny moment obrotowy sportowego SUV’a już na pierwszym biegu, a system mild hybrid dodatkowo zwiększa jego wydajność.

  Dowiedz się więcej
 • 563x317_3.jpg
  Od radości z jazdy po jazdę dostarczającą doświadczeń: Audi na targach CES 2019
  Dowiedz się więcej
 • 563x317_4.jpg
  Podczas targów CES 2019 w Las Vegas Audi zamienia samochód w platformę doświadczeń virtual reality
  Dowiedz się więcej
 • 563x317_5.jpg
  Rozwiązanie zagadki: Audi e-tron. Nowe doznania w Porcie Lotniczym Monachium
  Dowiedz się więcej
 • audi-r8-lms-po-raz-czwarty-zwycieza-thumb.jpg
  Audi R8 LMS po raz czwarty zwycięża w 24-godzinnym wyścigu na Nürburgring, a Gosia Rdest umacnia się na drugim miejscu zestawienia Audi Sport TT Cup
  Dowiedz się więcej
 • Android_thumb.jpg
  Audi przedstawia system operacyjny Android zintegrowany z modelem Audi Q8 sport concept
  Dowiedz się więcej
 • Audi_R8_thumb.jpg
  Audi R8 V10 plus Moto Asem Interii
  Dowiedz się więcej