Acquire
2-aktualnosci-maj-1180x500.jpg

Audi wyróżnione w plebiscycie Best Cars 2019

Już od 25 lat czytelnicy magazynu motoryzacyjnego „Auto motor i sport” wybierają najlepsze samochody roku.

W tegorocznej edycji Best Cars 2019 w kategorii „Najnowsza technologia” pierwsze miejsce zdobyła marka Audi. Wyróżnienie wręczone zostało czterem pierścieniom podczas uroczystej gali na Poznań Motor Show 2019.

Do konkursu Best Cars 2019 stanęło aż 385 modeli pojazdów w 11 klasach. Tysiące nadesłanych opinii czytelników polskiej edycji magazynu „Auto motor i sport” pokazało, że samochody z czterema pierścieniami w logo jednoznacznie postrzegane są jako synonim najnowszych technologii w motoryzacji.

„Stosowanie najnowszych technologii to cecha z pewnością wyróżniająca markę Audi. Nasze rozwiązania, takie jak np. modularnie rozbudowywany system infotainment, system MMI touch czy moduł internetowy Audi connect, są tego potwierdzeniem, ale nowoczesne technologie Audi objawiają się również w koncepcjach napędu naszych najnowszych samochodów elektrycznych, Audi e-tron, czy pokazywanego na Poznań Motor Show 2019 Audi Q4 e-tron concept” – mówi Jadwiga Borowińska, PR manager Audi.

W ubiegłych latach różne modele z Ingolstadt, m.in. Audi A4, Audi A6 i Audi Q7, zwyciężały w poszczególnych kategoriach pojazdów, a marka wyróżniana była nagrodami odnoszącymi się do kompleksowego podejścia do produkcji samochodów i najwyższej jakości wykonania pojazdów.