Acquire
3-aktualnosci-maj-1180x500.jpg

Audi z nagrodą Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych

Podczas odbywającego się w Poznaniu kongresu elektromobilności MOVE Mobility & Vehicles, który miał miejsce w ramach Poznań Motor Show 2019, Audi wyróżnione zostało nagrodą dla „Marki najbardziej aktywnej reklamowo w obszarze elektromobilności w Polsce, której kampanie wpływają na rozwój całej branży”.

Nagrody Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL przyznawane są podmiotom z branży elektromobilności najbardziej zaangażowanym w promocję zrównoważonego transportu w Polsce. MOVE to wyjątkowe forum ekspertów z całego łańcucha wartości nowej mobilności, które Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych współorganizowało z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

„Elektromobilność to kierunek, w którym zmierza Audi. To nasza strategiczna droga. Bardzo się cieszymy, że Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych doceniło nasze działania reklamowe i marketingowe w tym obszarze” – mówi Jadwiga Borowińska, PR Manager Audi. „Na rynku jest już nasz najnowszy model elektryczny Audi e-tron, a podczas PMS 2019 zaprezentowaliśmy kolejne trzy samochody koncepcyjne. Do roku 2025 Audi na najważniejszych światowych rynkach oferować będzie aż dwanaście modeli z w pełni elektrycznym napędem, co powinno stanowić około jednej trzeciej wolumenu sprzedaży naszego koncernu”.

Nagrodami ORPA.PL wyróżniane są marki i przedsiębiorstwa prowadzące najskuteczniejsze kampanie informacyjno-promocyjne, edukacyjne oraz marketingowe, budujące świadomość społeczną w obszarze pojazdów elektrycznych. Laureatów wyróżnień wskazują subskrybenci ORPA.PL oraz respondenci ogólnopolskiego badania opinii: polscy kierowcy oraz entuzjaści motoryzacji i nowoczesnych technologii w transporcie.