Acquire
1180x500_4.jpg

Audi Summer Tour 2021: cyfrowe rozpoczęcie sezonu z gwiazdami FC Bayern Monachium

Pandemia koronawirusa nadal uniemożliwia organizowanie w Niemczech dużych imprez piłkarskich. Pomimo tego dzięki Audi Summer Tour kibice FC Bayern Monachium i Roberta Lewandowskiego będą mogli w tym roku ponownie zobaczyć swoje ulubione gwiazdy. Zespół z Monachium już teraz zaprasza fanów z całego świata do cyfrowego uczestnictwa w przygotowującej do sezonu trasie i daje możliwość zajrzenia za jej kulisy.

Pierwszym meczem Audi Summer Tour będzie spotkanie, które FC Bayern rozegra 24 lipca na Allianz Arena z topowym holenderskim klubem Ajax Amsterdam. Niestety na trybuny będzie mogło wejść jedynie 500 osób.

„Wszyscy chcielibyśmy, by kibice powrócili na stadiony. My jednak już w ubiegłym roku daliśmy widzom Audi Summer Tour alternatywę – pokazaliśmy możliwości, jakie daje cyfryzacja, i przybliżyliśmy kibicom z najodleglejszych zakątków świata mecze ich idoli. W tym roku czynimy to ponownie. Audi Summer Tour w roku 2021 znów będzie transmitowany cyfrowo. Cieszymy się na tę fantastyczną trasę i udany nowy sezon u boku naszego partnera FC Bayern Monachium” – powiedziała Hildegard Wortmann, członek zarządu AUDI AG ds. sprzedaży i marketingu.

Pomimo restrykcji związanych z pandemią FC Bayern Monachium w ramach Audi Summer Tour już w ubiegłym roku umożliwił kibicom interaktywne doświadczenia – przede wszystkim za pośrednictwem mediów cyfrowych, ale także na żywo, na stadionie. Ponieważ sytuacja pandemiczna nadal uniemożliwia spotkania z dużymi grupami kibiców, klub Roberta Lewandowskiego w tym roku organizuje Audi Summer Tour w podobny sposób jak w roku ubiegłym, oferując przy tym liczne dodatkowe atrakcje.

Kibice z całego świata będą mogli podziwiać podopiecznych nowego trenera Bayernu Juliana Nagelsmanna w akcji. Transmisje z Audi Summer Tour odbywać się będą na stronie internetowej FC Bayern Monachium od 23 do 31 lipca.

W ramach wydarzenia gwiazdy FC Bayern Monachium wezmą udział w specjalnych wyzwaniach. Ponadto drużyna pokaże kulisy funkcjonowania tego najbardziej utytułowanego niemieckiego klubu piłkarskiego. Kibice będą mogli otrzymać szczegółowe odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. diety i treningu mentalnego profesjonalnych piłkarzy oraz teraźniejszości i historii klubu.