Acquire
GRAYMAN_1180x500_bezcopy_v2.jpg

Audi oficjalną marką „The Gray Man”

Audi podjęło współpracę z Netflixem przy jednej z największych dotychczasowych produkcji – filmie „The Gray Man”. Odchodzi on od klasycznych opowieści o agencjach wywiadowczych i przenosi się do teraźniejszości, aby poruszyć współczesne tematy i idee. To wystarczający powód, aby w pełni elektryczne Audi RS e-tron GT i Audi Q4 Sportback e-tron, a także Audi RS 7 Sportback i Audi R8 Coupé dołączyły do podróży na nowe dla tego gatunku terytorium, w którym inteligencja i wyjątkowe osiągi stają się głównymi tematami.

  • OBSADA_GRAYMAN_1920x1080.jpg

    The Gray Man” został wyreżyserowany przez legendarnych braci Russo, a występują w nim gwiazdy światowego kina: Ryan Gosling (Sierra Six), Chris Evans (Lloyd Hansen), Ana de Armas (Dani Miranda), Jessica Henwick (Suzanne Brewer), Regé-Jean Page (Denny Carmichael), Wagner Moura (Laszlo), Julia Butters (Claire), Dhanush (Avik San), Billy Bob Thornton (Donald Fitzroy) i Alfre Woodard (Margaret Cahill). Premiera tego emocjonującego filmu miała miejsce 15 lipca w wybranych kinach na świecie i 22 lipca globalnie na platformie Netflix.

„Ten film intryguje i ma globalny wydźwięk” – mówi Henrik Wenders, Head of Brand, Audi AG. Wyjaśnia także istotną rolę Audi w tworzeniu produkcji, która wykraczała daleko poza zwykłe dostarczenie pojazdów. „Dzięki tej współpracy my również poczuliśmy akcję i wysokie tempo. Podobnie jak bracia Russo wykorzystujemy technologię do tworzenia czegoś niewidzianego i niedoświadczanego nigdy wcześniej” – dodaje. „Audi przy wyborze nowych samochodów ściśle współpracowało z reżyserami. To było fascynujące doświadczenie być partnerem produkcji filmowej światowego potentata – Netflixa”.

Współpraca między Audi a Netflixem obejmuje rynki niemal 30 krajów świata. Fani zarówno samej produkcji, jak i modeli spod znaku czterech pierścieni dzięki obszernej komunikacji filmu w mediach społecznościowych mogą zanurzyć się w świat filmu „The Gray Man” oraz zajrzeć za kulisy jego powstawania.