Acquire
1180x500_AUDI_2.png

Audi i Vogue odkrywają piękno polskich miast

Największe polskie miasta mogą być idealnym kierunkiem dłuższych lub krótszych podróży. Przeczytają o tym czytelnicy oraz czytelniczki polskiej wersji magazynu Vogue, dzięki specjalnemu dodatkowi Vogue Polska Travel. Partnerem tego projektu jest Audi, które na potrzeby przewodnika udostępniło kilka wyjątkowych modeli samochodów.

„To już kolejny wspólny projekt Audi i Vogue. Nasza współpraca jest bardzo owocna, więc za każdym razem, gdy na horyzoncie pojawia się możliwość zrobienia czegoś razem, z entuzjazmem przystępujemy do takiego przedsięwzięcia” – mówi Michał Bowsza, dyrektor marki Audi.

Przewodnik przedstawia warte odwiedzenia miejsca w pięciu polskich miastach: Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu oraz Gdyni. Jego autorkami są redaktor prowadząca Katarzyna Ciejka oraz dziennikarka i blogerka Małgorzata Minta. Na kolejnych stronach przewodnika przedstawiają m.in. łódzką instalację Joanny Rajkowskiej, modernistyczną Willę Wincent w Gdyni czy japońską kawiarnię z poznańskich Jeżyc.

„Chciałabym, żeby to wydanie stało się papierową mapą, alternatywą dla smartfonów. Miejsca wybierałam z namysłem, sprawdzając, próbując, poznając właścicieli” – mówi Katarzyna Ciejka. „Jestem niezwykle zachwycona wszystkimi modelami Audi, które nam towarzyszyły zarówno w podróży, jak i podczas sesji fotograficznych. Zwłaszcza modele elektryczne zrobiły na mnie ogromne wrażenie”.

Przewodnik Vogue Polska Travel dostępny jest wraz z papierowym sierpniowym wydaniem miesięcznika Vogue.