Acquire
1_1180x500.jpg

Audi partnerem tegorocznej edycji Impact’23

  • Prestiżowe spotkanie menedżerów najwyższego szczebla, decydentów politycznych i wybitnych naukowców Impact’23 już za nami. Marka Audi była partnerem tego wydarzenia, a polski designer pracujący w Audi AG wystąpił jako prelegent.

Impact’23 to jedyne takie wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej. Najważniejszymi gośćmi tegorocznej edycji byli m.in. Natalie Portman – aktorka i aktywistka, Nassim Nicholas Taleb – biznesmen, naukowiec i eseista, oraz Valerie Jarett – doradczyni prezydenta Baracka Obamy. W programie nie zabrakło rozmów, paneli i warsztatów skoncentrowanych na analizie przyszłych i dokonujących się zmian społecznych i gospodarczych. Na ośmiu scenach pojawiło się ponad 600 mówców, którzy mieli wystąpienia w aż 23 obszarach tematycznych. Ponad 200 wystąpień odbyło się w ramach 70 godzin agendowych.

Głos zabrał także Kamil Łabanowicz, stylista przełomowego dla Audi modelu e-tron, projektant pracujący w centrali marki w Ingolstadt.

To właśnie Kamil Łabanowicz projektował takie modele jak Audi e-tron concept i Audi e-tron quattro concept. W swoim wystąpieniu poruszał tematy związane nie tylko z projektowaniem samochodów funkcjonalnych i doskonałych technicznie, ale również z tworzeniem przestrzeni do unikalnych doświadczeń dla klienta. Istotnym wątkiem była także coraz bardziej zacierająca się granica między designem a sztuką. Tu za przykłady posłużyła rodzina koncepcyjnych Audi Sphere: activesphere, urbansphere, skysphere i grandsphere.

Marka Audi była partnerem motoryzacyjnym całego wydarzenia i zadbała w jego trakcie o komfort poruszania się najważniejszych gości Impact’23. Do ich dyspozycji zostały oddane flagowe, w pełni elektryczne modele Q8 e-tron oraz e-tron GT.