Acquire
A4 allroad quattro > A4 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 183–150 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,1–5,7 l/100 km

Listwa progowa Audi A4 allroad quattro

Ekspresyjne i wszechstronne

Dzięki połączeniu zalet napędu na cztery koła quattro, mocnego silnika i off-roadowego zawieszenia Audi A4 allroad quattro doskonale sprawdzi się w każdych warunkach.

A4 allroad quattro

222 400 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 5,7 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 150 g/km

Kontynuuj konfigurację

Wymiary

Gwarancja komfortu i radości z jazdy

Dostępny w standardzie napęd na cztery koła quattro zapewnia doskonałą trakcję i wyjątkową dynamikę podczas jazdy.

Audi A4 allroad quattro

Podwyższone zawieszenie: Zawieszenie typu allroad podnosi Audi A4 allroad quattro o 23 mm w porównaniu do modelu podstawowego, a dwie lekkie osie pięciowahaczowe zapewniają doskonałą zwrotność. Opcjonalna regulacja amortyzatorów dodatkowo poprawia właściwości jezdne w terenie.

Niepowtarzalny wygląd

Dynamiczną stylistykę Audi A4 allroad quattro wzbogacają off-roadowe akcenty. Wyraźnie poszerzone i podkreślone kolorem nadkola, zderzak oraz listwy progowe wskazują na terenowy charakter samochodu. Koła zostały powiększone o 12 mm względem modelu podstawowego, mają też szerszy rozstaw. Z przodu osłona chłodnicy Singleframe o pionowych żebrach, a z tyłu trapezowe końcówki wydechu i osłona zderzaka dodatkowo przykuwają wzrok.

Progresywnie sportowe

Z opcjonalnym pakietem optycznym Czerń plus podkreślisz progresywny charakter Audi A4 allroad quattro. Czarne elementy stylistyczne dodatkowo zwracają uwagę na sportowe akcenty i dynamiczny wygląd modelu.

Audi A4 allroad quattro

Nadwozie – przód pojazdu: Imponujący przód wyróżnia się charakterystyczną osłoną Singleframe, pionowym żebrowaniem i bocznymi wlotami powietrza w kolorze błyszczącej czerni. Czarne pierścienie Audi dodatkowo podkreślają sportowy charakter pojazdu.

Wysoka jakość i komfort we wnętrzu

Audi A4 allroad quattro oferuje komfort podróży kierowcy i pasażerom. Wnętrze optycznie poszerza nieprzerwana linia nawiewów, a chromowana listwa nad nią dodaje subtelnej elegancji. Pojemny bagażnik zmieści wszystko, co niezbędne w podróży, a lampki do czytania dostępne w standardowym wyposażeniu są jeszcze prostsze w obsłudze dzięki czujnikom umieszczonym z przodu pojazdu. Opcjonalny pakiet oświetlenia Ambiente plus dodatkowo zapewni wyjątkową atmosferę podczas każdej podróży.

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive* Twoje Audi A4 allroad quattro stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Jeszcze więcej możliwości

Dostosuj samochód do swoich indywidualnych potrzeb. Wysokiej jakości oryginalne akcesoria Audi* są dopasowane do pojazdu w każdym szczególe, co pozwala cieszyć się nieograniczoną swobodą na co dzień.

Audi A4 allroad quattro with child seat

Jazda testowa

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi A4 Avant

Audi A4 Avant

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi A4 allroad quattro.