Acquire
S4 Limousine > A4 > Audi Polska | Przewaga dzięki technice
Widok z boku na Audi S4 Limousine

S4 Limousine TDI

Emisja CO2 w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 190–184 g/km

Zużycie w cyklu mieszanym{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,2–7,0 l/100 km

 Widok z boku Audi S4 Limousine

Bardziej sportowe niż kiedykolwiek

Audi S4 Limousine* charakteryzuje się sportową stylistyką, którą podkreślają zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzu elementy charakterystyczne dla modeli S.

S4 Limousine

371 270 PLN*

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym{*} 7,1 l/100 km

Emisja CO₂ w cyklu mieszanym{*}: 185 g/km

Kontynuuj konfigurację

Wymiary

S4 Limousine* w liczbach

Moc systemowa

341

KM

(251 kW)

Przyspieszenie (0–100 km/h)

4,6

sek.

Maksymalny moment obrotowy

700

Nm

Poznaj sportowy charakter

Audi S4 Limousine* napędza 3-litrowy silnik V6 TDI. Dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu 700 Nm pojazd przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,6 sekundy. Regulowana elektronicznie prędkość maksymalna wynosi 250 km/h. Technologia mild hybrid, w połączeniu z układem napędowym z rozrusznikiem pasowym i akumulatorem litowo-jonowym, zapewnia wydajną i komfortową jazdę.

S4 Limousine z góry

Wyraźnie sportowy charakter

Osłona Singleframe z kratownicą o strukturze plastra miodu oraz boczne wloty powietrza zwracają uwagę na przód pojazdu dzięki elementom w kolorze aluminium o matowym wykończeniu. Listwy boczne zachwycają kolorem srebrnym Selenit. Standardowe wyposażenie modelu S4 Limousine* obejmuje 18-calowe koła.

Widok z tyłu Audi S4 Limousine

Sportowe wykończenie: Audi S4 Limousine* to model o sportowym charakterze. Podkreśla to specjalny tylny dyfuzor w stylistyce S w kolorze aluminium o matowym wykończeniu z czterema końcówkami rur wydechowych.

Poczuj sportowy charakter

Opcjonalne przednie fotele sportowe S z przeszyciami w kształcie rombów i wytłoczeniem S umożliwiają elektryczną regulację wysokości siedziska, jego nachylenia i położenia, a także kąta oparcia. Wyraźne boczne podparcia foteli poprawiają stabilność pozycji kierowcy i pasażera podczas pokonywania zakrętów. Emblemat S i kontrastowe przeszycia charakterystyczne dla modeli S zdobią także dostępną w wyposażeniu opcjonalnym wielofunkcyjną, sportową kierownicą skórzaną ze spłaszczonym wieńcem.

Audi exclusive

Dzięki Audi exclusive Twoje Audi S4 Limousine* stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Dopasowane do Twoich potrzeb

Oryginalne akcesoria Audi* oferują wiele sposobów na wzbogacenie wyglądu Twojego Audi S4 Limousine*. Skorzystaj z precyzyjnie dopasowanych rozwiązań, które zachwycają fascynującym wzornictwem i wysoką funkcjonalnością.

Audi S4 Limousine z fotelikiem dziecięcym

Audi Ekspert online

Zapraszamy do skorzystania z czatu online z ekspertem Audi, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wielu kwestiach. Widoczny z prawej strony ekranu widżet kieruje bezpośrednio do rozmowy z ekspertem. Dzięki niemu możesz skorzystać z dogodnej formy kontaktu: wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej, a także wideokonferencji.

Audi S4 Avant

Audi S4 Avant

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę na Audi S4 Limousine.